Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gaucho104 a przypomnieć Ci jak tutaj było gdy Nawrocki i Trump zostawali prezydentami? Sporo użytkowników tutaj to o mało się nie posrała ze szczęścia. Zresztą ostatnio widziałem tutaj komentarze, że „Nawrocki to sigma”. O Czarzastym to bardziej widziałem tutaj komentarze chwalące jego decyzje, a nie jego jako polityka, bo częściej się spotkałem z wpisami typu „komuch został Marszałkiem”, „czerwony Włodek”.
Komentarze chwalące pojedyncze decyzje nie odnoszą się do ogólnej oceny polityka, ja np mógłbym pochwalić decyzję Nawrockiego o wywaleniu Chanuki, ale czy to oznacza, że mam o nim dobre zdanie? No nie.
0
@Yoshi94 czyli mieliśmy głosować na rząd który doprowadził do 15% inflacji, cen mieszkań wystrzelonych w kosmos i nasprowadzali tutaj kilkadziesiąt/kilkaset nielegalnych migrantów?
0
@NeroTFP1 to że ktoś uznaje te kocopoły za prawdę objawiona jest zaskakujące xd
0
@gaucho104 no a kto niby ci uważa za wspaniałych tutaj xd
Szczególnie lewice xdddd
Wśród użytkowników tutaj mających poglądy centro bądź lewicowe to jest bardziej narracja, że te dwie partie to jest najmniejsze zło, więc gdzie tam, żeby określać ich „wspaniałymi”.
1
@LAMC_10 ja takie wpisy to czytam co tydzień xd
2
@FcPortoFan1999 a taki ziomuś co fife nagrywal, w tym środowisku dobrze znany
3
Kojarzy ktoś tego pana? Chłop co po 5 latach się obudził xd
58
@europejczyk „jedyna nadzieja w braunie” XDDDDD
10
Kurde powiem wam, że całkiem dobry zawodnik jest z tego Negreiry. Niedość, że przez ostatnie 20 lat wygrał Barcelonie każdy możliwy mecz to jeszcze w dodatku sabotuje mecze Realowi. Aż dziwne, że nigdy złotej piłki nie wygrał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Propozycja na dzisiaj: „Green-Tinted Sixties Mind” od Mr. Big. Utwór znalazł się na albumie z 1991 roku „Lean Into It”.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@Who_you_mam my akurat graliśmy prawie 2 miesiące bez Raphy i jakoś daliśmy radę xd
27
Bingo madryciarzy za kilka godzin:
- liga Negreiry
- znowu sędzia pomógł Varcy
- przegraliśmy, bo sędzia nas przekręcił
- gdybyśmy chcieli to byśmy wygrali
- liga Negreiry
- 15 lig mistrzów
- jak zaraz ruszy maszyna Xabiego to nic jej nie zatrzyma
- liga Negreiry
1
@tbas ja to się boję nawet tam zaglądać xd
0
@Czyhrynski nie wiem co bierzesz, ale bierz o połowę mniej
0
@Gall do Ter Stegena to mało kto tutaj miał jakieś pretensje przed tymi akcjami z nim w tym roku. Za wyniki z okresu 2020-2022 to nie obwiniałbym Ter Stegen ani Araujo ani nawet FDJ, ten pierwszy był uznawany wtedy za jednego z lepszych bramkarzy (pewnie że wtedy mu się zdarzały błędy), drugi to dopiero wchodził do drużyny, a gdy już grał w podstawowej 11stce to grał dobrze, a trzeci za Koemana miał swój najlepszy moment w Barcy. Śmieszne jest obwinianie tej trójki za wyniki w tamtych latach, szczególnie patrząc na to, że w barwach Barcelony grały wtedy takie wynalazki jak Semedo, Dest, Puig, Braithwaite czy wypalony Pique, Sergi Roberto czy Alves który musiał wrócić do nas, bo była lipa z PO.
2
@malypuzon to pytanie retoryczne tak?
2
@Arkon ja praktycznie tak samo bym dał, może jedynie bym zamienił PiS z Konfa miejscami.
3
@Marcelinho99 Ter Stegen to był kiedyś top5 bramkarzy na świecie, przypomnę tylko jak wygrał nam majstra w sezonie 22/23. Araujo wtedy też zapowiadał się dobrze i sam pamiętam jak w klasykach gasił męczennika jak kiepa. Także takie komentarze są trochę bez sensu.
5
Kolejna propozycja od LP, tym razem wybrałem „Somewhere I Belong”. Utwór pochodzi z albumu „Meteora” z 2003 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@Essos świetna gra
0
@MichuZ44 albo niech usuną statystyki a zawodnik ma tylko te playstyle
2
@krycha2201 im to każdy odcień żółci i niebieskiego kojarzy się z Ukrainą.
1
To jakiś żart prawda?
https://wiadomosci.wp.pl/afera-w-przemyslu-poszlo-o-kolor-szalika-na-misiu-7231023146376128a
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jakiś fan włoskiej ligi mi wytłumaczy co się stało z Fiorentina? Przeciez oni co chwilę byli w Top7/Top8 a tutaj ostatnie miejsce w tabeli i 6 pkt. Jeszcze w dodatku żadnej wygranej.
0
@Popitek12 Rasiak
0
@NeroTFP1 meet up z fanami
2
@Safrani Ekipa totalnych
0
@capricornusjrk to fakt, ta nowa wokalistka imo daje radę, ale jednak Chester to Chester