0

@tbas Pedriego mieli to wiadomo, że wygrali

0

Macie jakieś fajne propozycje na talie kart? Na święta babie chce dać tylko nigdzie żadnej ciekawej nie mogłem znaleźć. Najlepiej żeby była klasyczna z jakimiś dekoracjami.

3

@Murazor to jest to ich samodzielne myślenie, łapanie się na oczywiste AI.

2

@Sysia11 na premierę było całkiem git, teraz jest beznadzieja. Też gram tylko karierę.

0

https://www.rp.pl/kosciol/art43402691-pozegnanie-marka-jedraszewskiego-z-kuria-krakowska-papiez-wskazal-nastepce


Ten chłop to symbol upolitycznienia Kosciola, funkcjonariusz w sutannie, niczym nie różniący się od tych z TVP.
Najlepszym przykład hipokryzji tego pana w sutannie jest to, że wytykał grzechy tylko jednej stronie, bo gdy jego kolega brał drugi ślub to nie miał problemu pomagać mu w unieważnieniu 20-letniego małżeństwa z trójką dzieci.

Idealny przykład tego, że pieniądze i władza są nadal najważniejsze dla osób rządzących Kościołem.

1

@ViscaelBarca2007 a skąd wiesz czy gwiazdy śmierci chińczyki już nie zbudowali?

0

@marcin62 co to za gość jest XD

2

@Hosh Adolf Hutter mi od razu na myśl przyszedł

0

@Faro wracali jak kiedyś Płacheta w jakimś meczu na Euro

0

@StevenGastonMartin99 a może trafimy na kogoś innego i akurat ich ogramy

0

Na szczęście zostały nam 3 mecze ze średnimi przeciwnikami. Dalej wierzę, że uda się wbić to Top8. Porażkę z Chelsea czy Psg można jeszcze przeżyć, jedynie szkoda tego remisu z Club Brugge.

5

@ACMaldini3 on to powinien iść na listę transferową

0

@FCB_dimiC Araujo

5

Ale słabo wyglądają hiszpańskie drużyny w LM.

Villareal - tragedia

Athletic - bardzo bardzo słabo

Real - tutaj chyba nalepiej oni się prezentują, chociaż jak zagrali z silniejszym rywalem niż Kairat np z Live to nie mieli nic do gadania

Atletico - raczej słabo

Barca - raczej słabo

Ale Tebas i tak będzie udawał, że wszytko jest jak w najlepszym porządku i ogólnie La Liga coraz lepsza jest XD

0

@karci0 chyba przez 200

2

@Gacek5 a z ławki wchodzi jeszcze Romeu

0

Araujo po prostu wiedział, że mecz i tak jest przegrany z nim czy bez niego w składzie dlatego postanowił odpocząć na mecz z Alaves.

2

@Nazio_87 po Sevilli miało się coś zmienić

3

Sezon bez kompromitacji w lidze mistrzów to sezon stracony

1

Halo Juventus, taka głupia sprawa z tym Araujo, 40 mln proponujecie tak?

5

Ronald „strolluje mecz w lidze mistrzów” Araujo

0

@DragonxNF ostatnio byłem tak zaskoczony jak po sobocie przyszła niedziela

0

Araujo kurwa xdddddddd

Japierdole ten chłop nigdy się nie nauczy

0

@wyrek tam jeszcze tylko Araujo brakowało xd

2

Płacisz niemałą kasę a ci wpieprza ci reklamy na hymn xdddd

A potem się dziwią, że coraz więcej osób lewe streamy ogląda.

0

Ajax widzę dalej topowa forma w lidze mistrzów, zresztą w Eredivisie wcale lepiej im nie idzie.

2

@BHAFCB 29 meczów bodajże bez bramki i asysty XD

6

Simpsonowie znowu przewidzieli przyszłość

https://zapodaj.net/plik-ZUvQ7n5C0B

5

Propozycja na dzisiaj: „Barracuda” od Heart. Utwór pochodzi z albumu „Little Queen” z 1977 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@Kgorecki2500 pewnie przyszedł do niego samobójca, albo wypił sobie herbatkę z imbirem, cytrynka i cyjankiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?