Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Pedriego mieli to wiadomo, że wygrali
0
Macie jakieś fajne propozycje na talie kart? Na święta babie chce dać tylko nigdzie żadnej ciekawej nie mogłem znaleźć. Najlepiej żeby była klasyczna z jakimiś dekoracjami.
3
@Murazor to jest to ich samodzielne myślenie, łapanie się na oczywiste AI.
2
@Sysia11 na premierę było całkiem git, teraz jest beznadzieja. Też gram tylko karierę.
0
https://www.rp.pl/kosciol/art43402691-pozegnanie-marka-jedraszewskiego-z-kuria-krakowska-papiez-wskazal-nastepce
Ten chłop to symbol upolitycznienia Kosciola, funkcjonariusz w sutannie, niczym nie różniący się od tych z TVP.
Najlepszym przykład hipokryzji tego pana w sutannie jest to, że wytykał grzechy tylko jednej stronie, bo gdy jego kolega brał drugi ślub to nie miał problemu pomagać mu w unieważnieniu 20-letniego małżeństwa z trójką dzieci.
Idealny przykład tego, że pieniądze i władza są nadal najważniejsze dla osób rządzących Kościołem.
1
@ViscaelBarca2007 a skąd wiesz czy gwiazdy śmierci chińczyki już nie zbudowali?
0
@marcin62 co to za gość jest XD
2
@Hosh Adolf Hutter mi od razu na myśl przyszedł
0
@Faro wracali jak kiedyś Płacheta w jakimś meczu na Euro
0
@StevenGastonMartin99 a może trafimy na kogoś innego i akurat ich ogramy
0
Na szczęście zostały nam 3 mecze ze średnimi przeciwnikami. Dalej wierzę, że uda się wbić to Top8. Porażkę z Chelsea czy Psg można jeszcze przeżyć, jedynie szkoda tego remisu z Club Brugge.
5
@ACMaldini3 on to powinien iść na listę transferową
0
@FCB_dimiC Araujo
5
Ale słabo wyglądają hiszpańskie drużyny w LM.
Villareal - tragedia
Athletic - bardzo bardzo słabo
Real - tutaj chyba nalepiej oni się prezentują, chociaż jak zagrali z silniejszym rywalem niż Kairat np z Live to nie mieli nic do gadania
Atletico - raczej słabo
Barca - raczej słabo
Ale Tebas i tak będzie udawał, że wszytko jest jak w najlepszym porządku i ogólnie La Liga coraz lepsza jest XD
0
@karci0 chyba przez 200
2
@Gacek5 a z ławki wchodzi jeszcze Romeu
0
Araujo po prostu wiedział, że mecz i tak jest przegrany z nim czy bez niego w składzie dlatego postanowił odpocząć na mecz z Alaves.
2
@Nazio_87 po Sevilli miało się coś zmienić
3
Sezon bez kompromitacji w lidze mistrzów to sezon stracony
1
Halo Juventus, taka głupia sprawa z tym Araujo, 40 mln proponujecie tak?
5
Ronald „strolluje mecz w lidze mistrzów” Araujo
0
@DragonxNF ostatnio byłem tak zaskoczony jak po sobocie przyszła niedziela
0
Araujo kurwa xdddddddd
Japierdole ten chłop nigdy się nie nauczy
0
@wyrek tam jeszcze tylko Araujo brakowało xd
2
Płacisz niemałą kasę a ci wpieprza ci reklamy na hymn xdddd
A potem się dziwią, że coraz więcej osób lewe streamy ogląda.
0
Ajax widzę dalej topowa forma w lidze mistrzów, zresztą w Eredivisie wcale lepiej im nie idzie.
2
@BHAFCB 29 meczów bodajże bez bramki i asysty XD
6
Simpsonowie znowu przewidzieli przyszłość
https://zapodaj.net/plik-ZUvQ7n5C0B
5
Propozycja na dzisiaj: „Barracuda” od Heart. Utwór pochodzi z albumu „Little Queen” z 1977 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@Kgorecki2500 pewnie przyszedł do niego samobójca, albo wypił sobie herbatkę z imbirem, cytrynka i cyjankiem