Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@tomek8756 absolute cinema
2
@adamek20151 widać, że AI, Donaldo byłby w koszulce reprezentacji Niemiec.
1
@Bernard777 chciałeś napisać Robert
3
@fart ja pamiętam jak się nabijali z niego ludzie na samym początku, później ci sami pisali, że jednak daje radę. Naprawdę szkoda, że tak się to potoczyło.
3
Propozycja na dzisiaj: „Your Latest Trick” od Dire Straits. Utwór pochodzi z albumu „Brothers In Amrs” z 1985 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
Generał Haller, pozostać w Polsce znana.
https://zapodaj.net/plik-iBVLlwnAKd
0
@clyde pomylił go pewnie z dzikiem
5
Poprawiona wersja transparentu:
https://zapodaj.net/plik-v0sGe08Vxo
1
@Hosh polski partiota to powinien zapłodnić min. 5 kobiet. Ruchasz jedna, za tydzień lecisz do drugiej, potem do trzeciej. Oczywiście dodatkowo musisz być żonaty jak każdy partiota i prawdziwy Polak katolik.
1
Na razie to dużo dobrych drużyn w europejskich pucharach się kompromituje. Benfica, Villareal, ale szczytem kompromitacji w LM jest Ajax, 0 pkt, bramki: 1-14.
W LE też Nice i Rangersi nie za dobrze się pokazują, ta Nicea to w ogóle nie potrafi w puchary, bo w tamtym roku z tego co pamiętam też byli poza TOP24.
6
@mordini123 ehhh ten Glik, ależ to była bestia na ŚO.
0
@1LY0 argentyńska wersja Ceballosa
16
De Jong nawet jak zagra dobry mecz to i tak jest tutaj j@bany. Ta czerwona kartka to żart jakiś. Oczywiście sędzia pod koniec musiał odwalać, bo w la lidze to nie może chyba mecz dobrze sędziowany.
1
@Fermin bezdyskusyjnie
8
Jakby Szwagry sprzedały Fermina i Casado to w środku pola by grał chyba Deco.
5
To sobie Yamal odpoczął xd
1
To niezła druga żółta za to XD
Poza tym dobry mecz Frankiego
0
Czemu konfederacja głosowała przeciwko odebraniu immunitetu ziobrze? Tak nieironicznie pytam.
2
@fart piłkarz dobry ale często mu prąd odcina
1
@tbas no właśnie po to jest ta technologia, żeby zauważać takie spalone
7
@tbas spalony to spalony
4
Propozycja na dzisiaj: „Don’t Let Me Down” od brytyjskiej grupy The Beatles. Piosenka została nagrana w 1969 roku podczas sesji do albumu „Let It Be”. Pierwotnie wydany jako strona B , utwór został wykluczony z albumu „ Let It Be ” . Utwór po raz pierwszy pojawił się w wersji stereo na albumie „ Hey Jude” w Ameryce Północnej w 1970 roku oraz na globalnej kolekcji „1967–1970” w 1973 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
4
@Kgorecki2500 a po rozwiezieniu żarcia chodziliśmy na kremówki
1
@snupson spiderman, dziedzictwo hogwartu, CP2077, astrobot w sumie spoko jest, it takes 2 ale to dla dwóch osób.
Szczególnie Spiderman jest zarąbisty.
0
@Lionel_Messi10 a za co my go kupimy, o późniejszej rejestracji nie wspominając.
0
@maroon a bo ja wiem
0
@Trojanek23 w sumie czemu irytującym? Ja znam całą masę bardziej irytujących polityków. Nie dziwię mu się, że mu czasem nerwy puszczały i wdawał się w pyskówki jak porównywali go do Jaruzelskiego czy inne tego typu teksty
3
Ładne pożegnanie
2
Dzisiaj w Hiszpanii jakiś prima aprilis jest?
1
@adamek20151 teraz jest jeszcze gorszy