4

@tomek8756 absolute cinema

2

@adamek20151 widać, że AI, Donaldo byłby w koszulce reprezentacji Niemiec.

1

@Bernard777 chciałeś napisać Robert

3

@fart ja pamiętam jak się nabijali z niego ludzie na samym początku, później ci sami pisali, że jednak daje radę. Naprawdę szkoda, że tak się to potoczyło.

3

Propozycja na dzisiaj: „Your Latest Trick” od Dire Straits. Utwór pochodzi z albumu „Brothers In Amrs” z 1985 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

Generał Haller, pozostać w Polsce znana.

https://zapodaj.net/plik-iBVLlwnAKd

0

@clyde pomylił go pewnie z dzikiem

5

Poprawiona wersja transparentu:
https://zapodaj.net/plik-v0sGe08Vxo

1

@Hosh polski partiota to powinien zapłodnić min. 5 kobiet. Ruchasz jedna, za tydzień lecisz do drugiej, potem do trzeciej. Oczywiście dodatkowo musisz być żonaty jak każdy partiota i prawdziwy Polak katolik.

1

Na razie to dużo dobrych drużyn w europejskich pucharach się kompromituje. Benfica, Villareal, ale szczytem kompromitacji w LM jest Ajax, 0 pkt, bramki: 1-14.
W LE też Nice i Rangersi nie za dobrze się pokazują, ta Nicea to w ogóle nie potrafi w puchary, bo w tamtym roku z tego co pamiętam też byli poza TOP24.

6

@mordini123 ehhh ten Glik, ależ to była bestia na ŚO.

0

@1LY0 argentyńska wersja Ceballosa

16

De Jong nawet jak zagra dobry mecz to i tak jest tutaj j@bany. Ta czerwona kartka to żart jakiś. Oczywiście sędzia pod koniec musiał odwalać, bo w la lidze to nie może chyba mecz dobrze sędziowany.

1

@Fermin bezdyskusyjnie

8

Jakby Szwagry sprzedały Fermina i Casado to w środku pola by grał chyba Deco.

5

To sobie Yamal odpoczął xd

1

To niezła druga żółta za to XD

Poza tym dobry mecz Frankiego

0

Czemu konfederacja głosowała przeciwko odebraniu immunitetu ziobrze? Tak nieironicznie pytam.

2

@fart piłkarz dobry ale często mu prąd odcina

1

@tbas no właśnie po to jest ta technologia, żeby zauważać takie spalone

7

@tbas spalony to spalony

4

Propozycja na dzisiaj: „Don’t Let Me Down” od brytyjskiej grupy The Beatles. Piosenka została nagrana w 1969 roku podczas sesji do albumu „Let It Be”. Pierwotnie wydany jako strona B , utwór został wykluczony z albumu „ Let It Be ” . Utwór po raz pierwszy pojawił się w wersji stereo na albumie „ Hey Jude” w Ameryce Północnej w 1970 roku oraz na globalnej kolekcji „1967–1970” w 1973 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

4

@Kgorecki2500 a po rozwiezieniu żarcia chodziliśmy na kremówki

1

@snupson spiderman, dziedzictwo hogwartu, CP2077, astrobot w sumie spoko jest, it takes 2 ale to dla dwóch osób.

Szczególnie Spiderman jest zarąbisty.

0

@Lionel_Messi10 a za co my go kupimy, o późniejszej rejestracji nie wspominając.

0

@maroon a bo ja wiem

0

@Trojanek23 w sumie czemu irytującym? Ja znam całą masę bardziej irytujących polityków. Nie dziwię mu się, że mu czasem nerwy puszczały i wdawał się w pyskówki jak porównywali go do Jaruzelskiego czy inne tego typu teksty

3

Ładne pożegnanie



2

Dzisiaj w Hiszpanii jakiś prima aprilis jest?

1

@adamek20151 teraz jest jeszcze gorszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?