1

@Essos piwskiem się oblej, bardziej męskiego zapachu nie ma

2

@Bogan Nie, ale po prostu śmieszne są te niektóre komentarze odnośnie tego meczu

1

Następny mecz widzę, że r*al gra z Valencia. Szykuje się chyba kolejna deklasacją pokroju 1:0 albo 2-1.

Pewnie ze r*al był lepszy w tamtym meczu, ale trochę śmiesznie brzmi używanie określeń typu „deklasacja”, „pogrom” patrząc na to, że prawie zrealizowali ten mecz, a uratował ich tylko drewniak Kunde, który nie potrafi przyjąć piłki.

0

@SeWo77 do końca dnia to z trzech jeszcze zdąży się połamać

1

@barcanawieki pewnie groł w to zue gie te a

2

@spiderman1899 ja bym powiedział że to bydło jest na równi ze srealem

3

Wow ich jedyny sukces, nasza porażka w klasyku.

0

@Wojcio ja się spotkałem, szczególnie wśród starszych ludzi o mocno konserwatywnych poglądach. Dużo świat katolickich też czerpało właśnie z jais świat/rytuałów pogańskich, np choinka.

9

@NeroTFP1 uwielbiam te ich teksty „nie potrafi myśleć samodzielnie”. Od razu gdy widzę taki tekst już wiem że mam do czynienia z jakimś obłąkańcem.

0

@chosenone no tylko zimowy to masz naturalny czas bo leżymy w strefie utc+1, druga sprawa, że wschód słońca to byłby pewnie w okolicach 9

0

@Zoker i tak jakbyśmy mieli zmieniać czas na stałe to byłby to zimowy

1

@lithotripter oj tak, pełna zgoda.

4

Propozycja na dzisiaj: „Stone” od zespołu Whiskey Myers. Kawalek pochodzi z albumu „Mud” z 2016 roku.

W sumie to o tym zespole dowiedziałem się od jednego użytkownika z tej strony, dzięki za polecenie.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

2

@spiderman1899 to jeszcze ten koniec świata nie nastąpił? Kurde, a ja od 2012 w bunkrze siedzę.

0

@mindbender84 po co aż tak daleko szukać, w tamtym sezonie jakie walki były w ostatnim ligowym klasyku z nami czy w meczu chyba z Celta Vigo w pucharze króla, brak dłuższej kary dla Mapeta za ostry wślizg, a i pewnie jeszcze kilka meczów by się znalazło.

13

1

@Kgorecki2500 no Darek wiadomo legenda, ale słyszę Pełkę to ciary mam

3

Ależ to była dowalona seria szkoda, że nie wrzuca już odcinków z niej.


3

@Kgorecki2500 ja bym mu zrobił QS

2

@lincoln25 czyli przebieranie się w halloween i chodzenie za cukierkami jest zle, ale przebieranie się i chodzenie po pieniądze podczas kolędy już jest dobre. No poczytałem i ta nazwa nawiązuje do All Hallows Eve i nawet niema nic wspólnego z jakimś czczeniem szatana.

0

@lincoln25 a to katolik nie może obchodzić Halloween?

2

@damianex10 dla takich ludzi jest specjalne miejsce w piekle ;)

1

@maroon jak amerykańskie skoro to się od Celtów wywodzi

3

@RozowaPantera Spoko „święto”, szkoda, że w Polsce nie jest szerzej obchodzone.

1

@ProMILs @Katalończyk 99 a wiecie co się stało w Madrycie? Sędzia lizał Pereza po odbycie.

0

@A4ron a co się wydarzyło?

0

@JordiAlbion czyli ogrywamy ich i wtedy mogą zniknąć

1

@spiderman1899 w sumie jakbyś wcisnął to do jelita by weszło kilka kabelków

2

@spiderman1899 to strach pomyśleć co w dupie musiał przemycać

8

A może by tak ta Melissa zmiotła z powierzchni ziemi ten śmieszny real madryt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?