0

@Konradowskyy nie wiem jak Wam, ale mi mega się podoba okładka tego albumu - cudowna jest.

1

Propozycja na dzisiaj: „Tearjerker” od RHCP. Utwór pochodzi z albumu „One Hot Minute” wydanego w 1995 roku. Piosenka została napisana głównie przez Kiedisa i Frusciante jako hołd dla zmarłego rok wcześniej lidera Nirvany - Kurta Cobaina.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

2

@PawkoFCB Zawsze można obok niego na spd dać kogoś zwinniejszego

2

@Popitek12 przesrana sprawa

4

Propozycja na dzisiaj: „Strutter” od zespołu KISS. Piosenka pochodzi z albumu zatytułowanego po prostu „KISS” z 1974 roku, jest to ich debiutancki album.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

Jakie słuchawki douszne polecacie? Budżet tak z 250-400 zł, dobrze jakby dobry zasięg miały, a nie że pójdziesz za ścianę i sie rozłączają. Wcześniej miałem Sony WFC500 i jakoś ich kształt mi nie pasował, ogólnie były dobre, ale je zgubiłem XD

0

@marcin62 rozumiem że Europa nie będzie gnić jesli będą żyć w niej sami tacy toksyczni i chorzy z nienawiści ludzie jak Eddy

0

@clyde zdecydowanie odejście Neymara

2

@Uukasz_93 ehhh mega szkoda chłopa. U nas każdy kto się naprawdę dobrze zapowiada musi być szklanka?

0

@FcPortoFan1999 spadek wątpię że tez poprawi sytuację

0

Ehhh Valencia pewnie znowu walka o utrzymanie w tym sezonie. Szkoda…

1

@Kamil01 to i tak długo

2

@Filipem już przegrałem

0

@Aragorn33 pamiętajmy ze za Trumpa żadnej wojny nikt nie rozpętał ;)

0

@MessiForeverTheBest no tak ale to nie zmienia faktów, że sporo takich ludzi jest niestety.

0

Te sondaże uliczne to jest złoto. Dostają starsze dziadki normalne pytanie, a ci zachowują się agresywnie jakby nie wiadomo co, a potem pewnie narzekają jak ta młodzież jest niewychowana. Tutaj ostatni odcinek:


2

@don'T.R.I.P.e a potem wielkie zdziwienie, że piractwo wraca.

0

@maroon hehe dobre

0

@maroon czemu biedne?

2

@NeroTFP1 Polska dla Polaków i dla polskich psów!

15

Stop ukrainizacji parków dla zwierząt

https://zapodaj.net/plik-tqPHOeSSYZ

2

@Jakchcesz i to się nazywa poświęcenie. Ja nawet komentarz nie zdążyłem poczytać :/

1

@Jakchcesz zaraz ci usuną ten post xd

1

@blakkudium fajne

0

@Kgorecki2500 weź tego Dumfireisa wywal jak najszybciej XD

2

@DragonxNF najlepsze jest to że w Polsce jest jedno „święto” z którym nikt nie ma problemów, a kiedyś było obchodzone, bo nawet w podstawówce jakieś zabawy były organizowane. Mowa o andrzejkach.

1

@Kacper1432 ja kupowałem na Allegro, 15 rat 0%.

1

@Kgorecki2500 ja się identyfikuje jako ząbi

1

@Kacper1432 tylko pro czasem nie kupuj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?