Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 pewnie przyszedł do niego samobójca, albo wypił sobie herbatkę z imbirem, cytrynka i cyjankiem
3
@Who_you_mam do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko alkoholu
2
@ViscaelBarca2007 tyle piwa wylanego (*)
0
@Pedri16Future jeden pewnie będzie pauzował znając tę ligę
2
Kamiński brameczka już w 5 minucie :)
Dobry wieczór dla Polaków.
6
Już komunikaty na peronach sa bardziej zrozumiałe niż te komunikaty spikera na CN
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@severius i tak dobrze ze jeszcze się nie połamał przy okazji
1
Haha to ten potężny Athletic i potężny Nico? XD
Jebane pierdoły i frustranci, a ten Sancet to niech wypierdala z boiska.
1
Dziadek dalej w formie. Brawo Lewy.
2
@Jakchcesz za młodo wyglądał jak na @Comentateiro
0
Rozkład jazdy znany.
2
@marcin62 ale to Berkowicz walił konia do największego sojusznika Netanjahu xddddddd
0
@Walker akurat ostatnio słuchałem tej historii. Jej „fan” ładnie rypnięty był.
1
@kubix05 ten Saul to się naprawdę super zapowiadał. W sumie to czemu jego kariera się tak potoczyła? Kontuzje czy co?
0
@MadafakinGuy to chyba się zapisze do Konfederacji :)
11
@Faro zachód kraju będzie niemiecki, a wschód ukraiński
1
@Safrani to sporo osób tak ma, że nie czuje juz tego klimatu jak kiedyś. Swoje też robi puszczanie tych piosenek w TV/sklepach/internecie już pod koniec października, bo w pewnym momencie już przesyt tego się czuje.
0
@Pressinho mi się podobało, bo trzeba było się natrudzić żeby strzelić gola i jeśli ktoś dobrze potrafił bronić to umiał wygrać tym mecz sobie, a nie ja teraz ze obrony nie ma a mecze gdzie pada po 10 bramek to norma. Jeszcze to granie w pandemię.
0
@MesQueUnClub_87 ja tam sobie głównie karierke i z bratem gram, FUT odpuściłem sobie jakoś od 23 i więcej już tego nie odpaliłem.
Ta gra jest zryta, ale jest najlepsza z dostępnych gier piłkarskich na rynku niestety. Z UFL wiązałem duże nadzieje, ale wyszło jak wyszło…
0
@pt9 ale na pewno było o wiele płynniej niż jest teraz
1
@Safrani od zawsze nie lubiłeś czy po prostu ci się to już „przejadło”?
0
@Cvzx ja to samo :)
5
Propozycja na dzisiaj z okazji opadów śniegu: „Wonderful Christmastime” od Paula McCartneya. Numer wydany w 1979 roku jest jednym z najpopularniejszych utworów świątecznych.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@pt9 ja ogólnie zawsze w wakacje odpalam sobie starsze fifki i w takie choćby 16 to menu to było dzieło sztuki. Płynne, czytelne, czego chcieć więcej? Ale dla EA jeśli coś jest dobre to trzeba to rozdupcyć
0
@Pressinho dla mnie wszystkie fifki do 20 były spoko, włącznie z tą ostatnią. Później jeszcze miło wspominam 22, ale tak to to reszta to tragedia, szczególnie 25 i 26.
0
@Bolton @clyde od 3 lat kupiłem pierwszy raz na premierę. Zresztą widziałem kiedyś jakąś statykę, że oni najwięcej hajsu zarabiają za FP, więc nawet jeśli ludzie kupią na premierę, ale nie będę kupować FP to wezmą się w garść.
3
@macio_944
- czy zna się Pan na programowaniu?
- nie
- więc będzie Pan siedział przed kompem tylko i czytał komentarze sfrustrowanych graczy jaka to nasza gra zj@bana jest?
- tak
- witamy na pokładzie
5
W tak zbugowana grę ja EAFC26 to nie grałem. W każdej animacji albo coś się nie wczytuje, albo coś przenika albo coś innego, niektóre błędy to są już od FC24. Jeszcze na początku tak nie było, ale EA musiało wyjechać z tymi swoimi cudownymi łatkami.
Ja nwm jak to jest, technologia gier się rozwija i widać, że te gry są coraz lepsze, oczywiście poza tym syfem z Kanady. W wakacje grałem sobie w starsze edycje i doslowanie taka FIFA 20 jest na wyższym poziomie mam wrażenie, w obecnej edycji skala tych błędów jest po prostu rażąca w oczy.
Widać jak graczy słuchają…
4
@Lucerfi „Braun nie jest prorosyjski” XD