0

@FCBMati10 czyli był Polakiem czy kim, bo nie rozumiem twojego komentarza.

0

@Zelazny_Mike analiza wsteczna zawsze skuteczna

0

Jakim cudem Szwecja awansowała do baraży skoro czwarte miejsce zajęli?

0

@mmaciass no przecież przekazano, że zrobili to Ukraińcy i chyba nawet Tusk o tym mówił, więc kto robi tutaj tajemnice. Zresztą logika tego jest taka, że skoro zrobili to Ukraińcy to wina Ukrainy i Zelenskiego, a jeśli by to zrobili Polacy to byłaby to wina Polski i Tuska czy jak, bo taka logika płynie z wpisów Berkowicza czy innych podobnych do niego.

5

Propozycja na dzisiaj: „Way Down We Go” od islandzkiego zespołu Kaleo. Utwór pochodzi z albumu „A/B” z 2016 roku.
Piosenka znalazła się na soundtracku Fify 16.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

5

@Kazragore jakie to ma znaczenie czy była to ruska, polska czy ukraińska rakieta skoro (jak już wyżej napisałem) to przez ruskow spadła, bo im zechciało się puszczać drony i rakiety w nasza stronę. Czy ujawienie tego zmieniło coś w tym kontekście? Dla mnie nie, bo tylko jeden kraj ponosi za to pełną winę.

4

@michal26 no ja nie wiem czy teksty typu „tak się rozmawia z blondynką”, akcje jak ta z pierogami czy gadanie na mównicy o premierze GTA VI, sianie dezinformacji zanim w ogóle śledztwo ruszyło to dobre przykłady „porządnego dialogu”. Dodatkowo przychodzenie pijanym na posiedzenia sejmu i awanturowanie się z policjantami. Konfa może na początku, czyli w okolicach 2019/2020 roku jeszcze uchodziła za taką „kulturalną” partię, ale im dalej w las tym bardziej przypominają reszte partii w sejmie.

Jeszcze mi się przypomniał wpis Mentzena jak nazwał Holownie „frajerem”. Braun, gdy obrażał Szumowskiego od pijaków, Niedzielskiego chciał wieszać. Takich akcji to nawet bym nie znalazł w szeregach PiS-PO.

8

@michal26 no bo konfederacja wcale nie polaryzuje społeczeństwa i wcale nie stosuje sztuczek jak PO/PIS XD

Jedyna różnica jest taka, że oni nie rządzili i nie ujawnili swojego prawdziwego oblicza.

3

@galix22 Aha, czyli wina Ukrainy i Zelenskiego. Można się rozejść.

12

@Kazragore gdyby ruskie rakiety i drony nie latały nad nami to nie musielibyśmy wystrzeliwać swoich rakiet, żeby je stracić, a co za tym idzie, nie byłoby takich akcji jak ta z tym domem. Także te sytuacje które Ty wymieniłeś to też wina ruskich.

1

@marcin62 teraz to jestem w stanie uwierzyć że faktycznie za późno zgłosili tę oprawę, bo niby czemu PZPN miałby zakazać tego

1

@MirusAmisz ja tak samo, za te lata nicości im się należy

3

@maatiixx @Hosh @Safrani ja jak sobie pomyślę, że ten gość może za dwa lata rządzić krajem to się płakać chce. On to przebija pod każdym względem Giertycha, Kowalskiego i Żukowska.

8

Niesamowity progres zrobiła norweska piłka. Oni zawsze byli takim zasupiem piłkarskim, a teraz? Dobra kadra z dużymi nazwiskami, solidny zespół na poziomie europejskim (Bodo). Moglibyśmy się trochę od nic uczyć.

4

@misterio zdecydowanie ten w lewym dolnym rogu :)

0

@Czajka90 post dotyczy polityki to wtrąciłem swoje zdanie

2

@Marusek ja pamiętam jak prawaki płakały, gdy widziały opaski w barwach tęczy, że „won z polityka ze sportu”, a teraz co? Jak nie plakaty „byle nie Trzaskowski” to każda afera będzie wina Tuska. Piękna hipokryzja z ich strony.

3

@NeroTFP1 oni to zaraz będą gadać, że Holokaustu nie było. Chorzy ludzie.

1

@Kgorecki2500 Polska Kolonia

1

@Aragorn33 Aaaa czyli wszystko sprowadza się do winy Tuska. Wszystko jasne XD

3

@Roobo ależ im ekipę zmontowałem

1

@Kgorecki2500 fajnie by było ale wątpię, że dadzą radę wejść nawet do LM. LE/LK obstawiam.

9

Boże ależ to była piękna historia. W Premier League już pewnie coś takiego sie nigdy nie powtórzy.


5

Propozycja na dzisiaj: „Figure It Out” od Royal Blood. Piosenka pochodzi z albumu „Royal Blood” wydanego w 2014 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@misterio prawą stronę nie Moza wyśmiewać, bo się obrazi. Za to w lewą stronę moza się śmiać ile się chce.

0

@marcin62 dlatego bądź jak polski patriota i zapładniaj inne kobiety będąc w małżeństwie. Dzięki takim bohaterom nie wymrzemy!

4

@tomek8756 absolute cinema

2

@adamek20151 widać, że AI, Donaldo byłby w koszulce reprezentacji Niemiec.

1

@Bernard777 chciałeś napisać Robert

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?