Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chada ten ich album ostatni z wokalistką całkiem dobry według mnie, jeśli nie przesłuchałeś to polecam to zrobić ;)
9
Dzisiaj bardziej taka przypominajka o tym arcydziele, bo zakładam, że każdy tutaj zna ten numer :)
Piosenka pochodzi z albumu „Living Things” wydanego w 2012 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
9
@Pawel13sz i pomyśleć, że taki Benzema ma złotą piłkę a on nie xd
Niestety trafił wtedy na prime Messiego i CR7, którzy zabetonowali tę nagrodę.
7
W meczu Villarealu odpalili sobie hymn ligi Europy xdddddddddd
0
@Hosh mówisz o tym obiekcie treningowym Barcelony?
3
@fcbarcafan19 prawdziwi dżentelmeni :)
0
@Fc112 niby czemu? Wiesz ile piosenek rockowych odnosi się do seksu, alkoholu i narkotykow? Zresztą jak podaje Wikipedia tekst do tej piosenki jest po prostu żartem, więc nie rozumiem dalej twojego komentarza.
5
Propozycja na dzisiaj: „Bierz mnie” od zespołu IRA. Utwór pochodzi z drugiego albumu studyjnego „Mój Dom” wydanego w 1991 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
1
Puta Eintracht puta Eintracht hej hej
7
Eintracht na ostanie 3 mecze ma bilans bramkowy 1-10 a z nami grają jak najlepsza drużyna na świecie xd
0
Klasyka gatunku, jeden ich strzał i kurwa gol od razu po wylewie w obronie
1
@wakawaka ostatnio co innego pisaliście
0
@Transu96 tydzień bez błędu to tydzień stracony
6
Propozycja na dzisiaj: „Give In To Me” od duetu MJ & Slash. Piosenka pochodzi z albumu „Dangerous” z 1991 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
2
@Luciano99 każda nutka od Kut@s Records
6
Ale będzie składane :)
https://zapodaj.net/plik-wgerqls419
@Kgorecki2500
45
Ehhh znowu Negreira przekręcił real, gdyby normalny sędzia sędziował mecz to by wygrali.
3
@Karol145 miałem właśnie to wstawić tutaj xd
Niezła januszerka, kraj kwitnącej cebuli.
2
@macio_944 kontrowersyjny karny przesądził mecz uga buga
2
@macio_944 @Luciano99 to Ty obstawiałeś? Bo Twoje typy zawsze bezbłędne sa.
1
@MessiForeverTheBest 3 dniowa trwająca kilka lat
0
Kurde a liczyłem na spotkanie Haiti-Jordania. Niesamowite meczycho by było.
1
@MessiForeverTheBest to będzie specjalna operacja wojskowa
0
@maroon Tobie nie przeszkadza, mi przeszkadza, bardziej chodzi o bezpieczeństwo niz o komfort i to czy się przeciśniesz czy nie.
1
@maroon nie obraź się, ale gadasz bzdety. Skoro we Włoszech jest taka patologia to po co przenosić ją do Polski? Chodnik jest dla pieszych, a jezdnia dla samochodów i koniec tematu. To samo tyczy się pieszych, bo będąc w Hiszpanii zauważyłem strasznie luźne podejście do przechodzenia na pasach, nawet raz babka przeszła obok policjantów i zero reakcji. Rowerem wjadę sobie na autostradę, no bo skoro samochody jeżdżą chodnikiem/ścieżka rowerowa to ja mogę sobie ciupać 20 km/h Zakopianką.
1
@Castro Herr Mentzen
1
@blakkudium czarno to widzę
3
Gdyby kogoś interesowało to pluszak CatCuler-a pojawił się w sklepie naszego ukochanego klubu.
https://zapodaj.net/plik-EmqQqR5rJd
https://zapodaj.net/plik-F8GXaUG8rA
Cena: 34,99 ojro
1
@maroon ale niektóre tematy nie są błache jak np. zastawianie pasów, bym powiedział, że to poważny temat, bo stwarza realne niebezpieczeństwo. Po coś zostały wyznaczone chodniki i drogi, a nie, że jeżdżę sobie po chodniku, bo tak mi się podoba, ja nie chodzę po jezdni gdy jest duże natężenie ruchu, bo „jak przejdę przez drogerię będę miał szybciej”.
0
@malicinho no właśnie widać jak policja sie tym interesuje, a właściwie nie interesuje.