2

@Chada ten ich album ostatni z wokalistką całkiem dobry według mnie, jeśli nie przesłuchałeś to polecam to zrobić ;)

9

Dzisiaj bardziej taka przypominajka o tym arcydziele, bo zakładam, że każdy tutaj zna ten numer :)

Piosenka pochodzi z albumu „Living Things” wydanego w 2012 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

9

@Pawel13sz i pomyśleć, że taki Benzema ma złotą piłkę a on nie xd
Niestety trafił wtedy na prime Messiego i CR7, którzy zabetonowali tę nagrodę.

7

W meczu Villarealu odpalili sobie hymn ligi Europy xdddddddddd

0

@Hosh mówisz o tym obiekcie treningowym Barcelony?

3

@fcbarcafan19 prawdziwi dżentelmeni :)

0

@Fc112 niby czemu? Wiesz ile piosenek rockowych odnosi się do seksu, alkoholu i narkotykow? Zresztą jak podaje Wikipedia tekst do tej piosenki jest po prostu żartem, więc nie rozumiem dalej twojego komentarza.

5

Propozycja na dzisiaj: „Bierz mnie” od zespołu IRA. Utwór pochodzi z drugiego albumu studyjnego „Mój Dom” wydanego w 1991 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

1

Puta Eintracht puta Eintracht hej hej

7

Eintracht na ostanie 3 mecze ma bilans bramkowy 1-10 a z nami grają jak najlepsza drużyna na świecie xd

0

Klasyka gatunku, jeden ich strzał i kurwa gol od razu po wylewie w obronie

1

@wakawaka ostatnio co innego pisaliście

0

@Transu96 tydzień bez błędu to tydzień stracony

6

Propozycja na dzisiaj: „Give In To Me” od duetu MJ & Slash. Piosenka pochodzi z albumu „Dangerous” z 1991 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

2

@Luciano99 każda nutka od Kut@s Records

6

45

Ehhh znowu Negreira przekręcił real, gdyby normalny sędzia sędziował mecz to by wygrali.

3

@Karol145 miałem właśnie to wstawić tutaj xd

Niezła januszerka, kraj kwitnącej cebuli.

2

@macio_944 kontrowersyjny karny przesądził mecz uga buga

2

@macio_944 @Luciano99 to Ty obstawiałeś? Bo Twoje typy zawsze bezbłędne sa.

1

@MessiForeverTheBest 3 dniowa trwająca kilka lat

0

Kurde a liczyłem na spotkanie Haiti-Jordania. Niesamowite meczycho by było.

1

@MessiForeverTheBest to będzie specjalna operacja wojskowa

0

@maroon Tobie nie przeszkadza, mi przeszkadza, bardziej chodzi o bezpieczeństwo niz o komfort i to czy się przeciśniesz czy nie.

1

@maroon nie obraź się, ale gadasz bzdety. Skoro we Włoszech jest taka patologia to po co przenosić ją do Polski? Chodnik jest dla pieszych, a jezdnia dla samochodów i koniec tematu. To samo tyczy się pieszych, bo będąc w Hiszpanii zauważyłem strasznie luźne podejście do przechodzenia na pasach, nawet raz babka przeszła obok policjantów i zero reakcji. Rowerem wjadę sobie na autostradę, no bo skoro samochody jeżdżą chodnikiem/ścieżka rowerowa to ja mogę sobie ciupać 20 km/h Zakopianką.

1

@Castro Herr Mentzen

1

@blakkudium czarno to widzę

3

Gdyby kogoś interesowało to pluszak CatCuler-a pojawił się w sklepie naszego ukochanego klubu.

https://zapodaj.net/plik-EmqQqR5rJd

https://zapodaj.net/plik-F8GXaUG8rA

Cena: 34,99 ojro

1

@maroon ale niektóre tematy nie są błache jak np. zastawianie pasów, bym powiedział, że to poważny temat, bo stwarza realne niebezpieczeństwo. Po coś zostały wyznaczone chodniki i drogi, a nie, że jeżdżę sobie po chodniku, bo tak mi się podoba, ja nie chodzę po jezdni gdy jest duże natężenie ruchu, bo „jak przejdę przez drogerię będę miał szybciej”.

0

@malicinho no właśnie widać jak policja sie tym interesuje, a właściwie nie interesuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?