3

@DragonxNF z 8, wiem słabo, ale zacząłem w sumie czytać gdzieś od końcówki października.
W następnym roku obiecuję poprawę :D

1

@Kgorecki2500 szok i niedowierzanie normalnie

2

@NeroTFP1 ja tam lubię oglądać jak sąsiad puszcza połowę wypłaty w powietrze xd

0

@Cross999 mi też siadł ten album, jeszcze nieraz będzie z tego propozycja

4

Propozycja na dzisiaj: „Oh Well” od duetu Slash & Chris Stapleton. Utwór pochodzi z albumu „Orgy Of The Damned” z 2024 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

1

@Popitek12 przy nieodpowiednim mieście „goat” wstawiłeś

0

@Zelazny_Mike Donald Trump! Donald Trump!

1

@Kapitan hawk Sławomir „Miłość w Zakopanem” :)

1

@Safrani ale jak to, przecież wczoraj czytałem, że Trump nazwał rozmowę z Putinem „bardzo owocna”.

2

@PatrychoO tam jest tyle bugów że ciężko to zliczyć

0

@Messibestplayerintheworld czyli teraz zamiast jednego paralityka o nazwisku Araujo to będziemy mieli dwóch paralityków o takim nazwisku, świetnie XD

0

@BorzyKrzys dzień bez awantury tej dwójki to dzień stracony

3

@Kgorecki2500 ma czym pooddychać

0

@NeroTFP1 co do dziennikarzy to się zgadzam
https://zapodaj.net/plik-AACbpHnBaa

0

@Dosq mnie w ogóle te niektóre angielskie kluby zastanawiają, taki West Ham, United, Tottenham, Everton i pewnie jeszcze jakiś klub by się znalazł, to mam wrażenie, że ich zadowala to jaką mają pozycję. Takie hiszpańskie kluby to ogranicza budżet ale te angielskie? Kasy od cholery mają, mogą sobie pozwolić na dobrych piłkarzy i trenerów, ale właśnie tak jak mówisz jakoś ambicji tam nie ma.

3

@Eklerek Zachodnia Szynka to też ładny upadek zaliczyła, oni jeszcze lekko ponad 2 lata temu wygrywali LKE i w lidze Europy grali

4

@Kessie alkoholowy hat trick

2

@marcin62 to ja jednak dziękuję, że byli u nas ci socjaliści, PiS, PO, SLD, PSL, Gazeta Wyborcza i TVN. Slawusiowi widzę podobają sie klimaty gdzie kobieta traktowana jest jak przedmiot, o wolności słowa nawet nie wspomnę.

0

@Popitek12 ale za to jaki dobry w smaku jest

0

@LeoMessiiBarcaPepa przecież tamte Niemcy, a obecne to dwa różne światy, a ruski to się nigdy nie zmieniły, ta sama mentalność.

5

@Comentateiro @tomek8756 @Czyhrynski tez kiedyś myślałem, że tacy „ludzie” to tylko boty w internecie dopóki nie usłyszałem rozmowy dwóch dziadków w robocie”.
„Polska prowokuje Rosję”
„Trzeba się ich trzymać, bo gaz mają”
„Całą winę na Rosję zwalają”
„Rosja nie przegrała żadnej wojny”
A najlepsze, że ci ludzie PRL przeżyli i mają o ruskach dobre zdanie, wyższy poziom syndromu sztokholmskiego

4

Propozycja na dzisiaj: „Hollywood Forever” od Hollywood Undead. Utwór został wydany 24 października 2025 roku jako samodzielny singiel.



@Pedri16Future @misterio @Safrani @barteq

0

@MessiForeverTheBest i o tym, że Belingham jest lepszy, bo ma lepsze statystki

6

Wystarczy się zapytać m*drycioków, które mecze były sędziowane pod Barce i cisza. Ja z tamtego sezonu to mogę wymienic na szybko kilka bardzo kontrowersyjnych meczów pod Real:
- brak Varu w meczu z Celta, po tej akcji poszła kontra i gol dla realu
- brak dłuższego zawieszenia po brutalnym faulu żółwia
- wisienka na torcie to wiosenny klasyk, gdzie realik grał w 12

I to wszytko w erze Varu, strach pomyśleć co by było gdyby tego nie było, pewnie ten śmieszny klubik by wygrał w tamtym sezonie majstra.

0

@Nazio_87 pokaż ten zestaw Lego :)

4

@tomek8756 @Messibestplayerintheworld
A ostatni mecz z Atletico w sezonie 13/14 gdzie też nas okradli z bramki i z mistrzostwa? To dopiero skandal był.

2

@Safrani ja się lubię tam piwka napić, ale dla mnie alkohol to nie powinien być w ogóle reklamowany

1

@Kgorecki2500 jak przeczytasz „sklepik z marzeniami” to daj znać czy warto się w ogóle za to zabierać ;)

5

@Luciano99 dębowe mocne

3

@Luciano99 te 7 zl/h to chyba ma pracownik dopłacać szefowi za to, że robotę mu dał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?