Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@FcPortoFan1999 Netanjahu i Putin to przy nim popierdółki
1
@Transu96 w końcu ten kibic zaraz będzie się mógł obciąć xd
0
@4drian0 mecz dla koneserów
2
@Karol145 tutaj i tak znajdą się osobniki które ci napiszą, że Polska bez UE byłaby potęgą
0
@ProMILs pewnie jutro przed samym meczem się ktoś jeszcze wysypie
2
Gdzieś przewinęły mi się nagrania kibicow Legii, która zrobiła oprawę o Wołyniu i podziękowania piłkarz Szachtara za pomoc.
Dla mnie smutne jest to, że ci wszyscy patrioci zrobili sobie z tego pretekst do politycznej napierd*lanki. Jakoś przed lutym 2022 roku mało kto o tym pamiętał, a już na pewno nie na tyle, żeby bez powodu robić sobie oprawy (bo z tego co się orientuję to w październiku nie ma żadnej ważnej daty związanej z Wołyniem).
Przed meczem jeszcze ukraińska drużyna opublikowała podziękowania za gościnność między innym i imo fajny gest, wchodzę w komentarze a tam „wypierd*lać na front”, „Ukrainiec w Polsce gospodarzem” i tego typu, najzabawniejsze pewnie jest to, że w razie jakiegoś konfliktu u nas to ci ludzie, którzy tak piszą byliby piersi spakowani.
W ogóle ta chora nienawiść do Ukraińców w Polsce tylko coraz bardziej przybiera na sile, pewnie, że nie są idealnym narodem i można im dużo zarzucić, tylko ile razy była akcja, że normalni ludzie zostali obrażani/pobici itd. Mnie ciekawi co by było gdyby w takich Niemczech tak Polaków traktowano, te same osoby by się pewnie niesamowicie oburzały.
1
@spiderman1899 u mnie tata to jakimś cudem uniknął bycia inwalidą podczas wypadku, a niewiele brakowało i w sumie też mógłby zginąć
13
@Kozinho. Laga na Rashforda
2
@kubix05 piękna przygoda ze smutnym zakończeniem
5
@blakkudium @Kessie
2
@FcPortoFan1999 taka odwrotność Michaela Jacksona
0
@alone49 50 na 50, albo się uda albo nie
0
@CLS63AMG no te wyjazdowe z 20/21 też świetne były
1
@Gibbon_FCB w 20/21 to chyba PK wygrali
0
Gdybyście mieli wybrać najlepszą koszu i z trzeciego kompletu to jaka by to była?
U mnie to by było tak:
Domowa z sezonu 24/25 - świetne były domówki w tamtym sezonie, takie w retro stylu
Wyjazdowe z sezonu 16/17 - co tu dużo mówić, dla mnie genialny strój
Trzeci komplet z sezonu 17/18 - tu się trochę zastanawiałem, bo te różowe z 20/21 też mi sie podobały
Jeszcze bym wyróżnił domówki z 18/19, trzeci komplet z 20/21, wyjazdówki z 15/16, wyjazdówki z 24/25 i oczywiście domówki z sezonów 14/15 i 16/17.
Koszulki o które mi chodzi:
Domowe 24/25:
Wyjazdowe 16/17:
Trzeci komplet 17/18:
0
@WiernyKatalonii też kupiłem tę polówkę, spoko kolekcja w tym pepco jest :)
7
@Rastafarnianin teraz znowu pewnie się popłacze, zniknie na kilka miesięcy i znowu wróci
1
@Safrani jeszcze do tego by się przydały rady od Kurskiego jak dostać rozwód kościelny po 25 letnim małżeństwie i zrobieniu bodajze 3 dzieci.
0
@BorzyKrzys no to już w ogóle ideał
4
@BorzyKrzys niedość że nawet ładna to jeszcze nazwisko ma zajebiste
0
Będzie u nas w tym sezonie chociaż jeden tydzień, gdzie ktoś się nie połamie/rozchoruje/albo coś innego się jeszcze odj#bie?
0
Widzę, że Ajax ładnie tę ligę mistrzów zaczął.
3 mecze, 0 pkt, 11 bramek straconych, 1 strzelona.
1
@Eklerek no mnie to niesamowicie bawi. Ja z telefonem w łapie widzę praktycznie każdego w komunikacji, od młodych aż po starych. Dodatkowo każdy siedzący ma się rozglądać po całym tramwaju czy ktoś przypadkiem usiąść nie chce. Wystarczy tylko zapytać, a obstawiam, że z 90% młodych ustąpi miejsca, już nie wspominając o tym, że młody też może czuć się zmęczony całym dniem w robocie czy na uczelni.
31
Jadę sobie tramwajem, oczywiście żaden zombie z telefonem w łapie nie ustąpi mi miejsca. W pewnym momencie tramwaj się zatrzymuje, podchodzi do mnie motorniczy i mówi, żebym usiadł na jego miejscu, resztę trasy kierował na stojąco (2 przystanki tylko jechałem).
1
@Luciano99 dobrze wychowane chłopaki
1
@Bolton w sumie rację, wpłacę całą wypłatę od razu, wtedy będą mieć więcej pieniędzy i przez to będzie więcej licencji, bardziej się będą przykładać do swojego produktu. Prawda? :)
0
@Allbi to włączyć to trzeba? W tamtej edycji wystarczyło nacisnąć te kombinacje i tyle
1
Trochę pograłem już w karierke w FC26 i nwm czy tylko mnie te rzeczy mega irytują:
- ciągle ktoś prosi o podwyżkę kontraktu, dodatkowo jeśli się nie przedłuży to zarzad wystawia takiego zawodnika na listę transferową, oni negocjują za ciebie sprzedaż i zawsze kończy się to fiaskiem, samemu nie można go sprzedać
- nie wiem czy usunęli to, ale w ogóle nie da się zrobić faulu taktycznego np. pociągnięcia za koszulkę, wykonuje te kombinacje przycisków i nic
- nie rozumiem czemu nie ma w Bundeslidze czy Ligue większej liczby trenerów, szczególnie, że EA posiada licencję na te kluby
- może to szczegół ale mnie lekko denerwuje że nie zmienili wyglądu/koloru menu, ma się wrażenie że od 4 lat gra się ciągle w tę samą gierkę
- te pytania na konferencjach prasowych to jakiś nieśmieszny żart jest, pytania w stylu czy Szczęsny da radę zagrać jako bramkarz
- nie da się wypożyczyć lepszych/bardziej znanych piłkarzy, w rzeczywistości byle kiedy wielkie nazwiska idą na wypożyczenie, w EAFC można wypożyczyć jedynie kogoś z rezerw jakiegoś klubu
- media społecznościowe i komentarze tam to także zart, a szczegonie patrząc na to że kiedyś w trybie Ależ Hunter było coś w stylu Twittera i tam wyglądało to dobrze
Słyszałem jeszcze, że EA ma dodać kilka nowych stadionów, ciekawe czy dodatek mundialowy będzie w tej edycji
0
@bezalkoholowy na początku było jeszcze to jako tako zabawne, ale od Ciebie to widzę już któryś post z tym samym „żartem”
4
@bezalkoholowy że tobie się jeszcze nie znudziły te żarty z uśmiechaniem się