Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Karny dlatego, że gdyby jednak główka zagrywał ten napastnik (a nie Garcia ręką) to byłby spalony, ale że jednak Eric dotknął ręką to jest karny
4
Wy się śmialiście z Araujo na N to macie teraz Balde na bramce i Szczęsnego na LS XD
4
@Beztroskii przecież oni gorsi są od Republiki według niektórych tutaj
0
@BulaKG uwielbiam gdy Anetka przyjeżdża
3
@Jakchcesz „i po co tak histeryzujesz” działa równie dobrze
1
@Eklerek chłop to chyba tyłem biegał i w dodatku na jednej nodze XD
2
Propozycja na dzisiaj: „Tunnel Of Love” od Dire Straits, pochodzi z albumu „Making Movies” z 1980 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
1
@Eklerek ehhh kiedyś to były karty eventowe, nie to co teraz
2
@Ojciec5tkidzieci nie no, w 17 sbc były kozackie, problem w tym, że EA zaczęło dawać karty totalnie z dupy i w dodatku z dowalonymi statystkami, kiedyś porządne sbc kosztowało naprawdę sporo
0
@maroon czyli pewnie były to inicjatywy szkół które leżą stosunkowo blisko. Ja miałem gdzieś z 50/60 km do Oświęcimia ze szkoły, no a dziewczyna to z Kato.
0
@maroon ja w gimbazie cała klasa się wybrałem tam, organizowana przez szkołę była, u dziewczyny było to samo, więc myślałem że dalej jest to, że szkoły organizują tam wyjazd
0
@LeszekFCB to w szkole nie jest już to wycieczka obowiązkowa?
3
@macio_944 i tak w Polsce ilu wyznawców ma, wejdź sobie chociażby w komentarze pod kanałem zero. Najważniejsze że lewakow kilka dni dupa piekła.
3
@Rifek wyprowadzam się z domu, niech sobie tam mieszka już
1
@blakkudium ale Pedri będzie w niej cudownie wyglądał
0
@zadafcb Zasady co do spalonych są dobrze zrobione, bo są zero-jedynkowe, nie ma interpretacji typu ten jest z Realu więc dla niego gwizdniemy, a ten jest z Barcelony więc jemu nie gwizdniemy.
1
@Bolton za dużo marihuananen
6
@draxidox Żaneta Żaczek*
0
@heniusss mi tak czy siak jest w cholerę zimno XD
0
@Bykunn mi nie jest zimno w łóżeczku tylko gdy wyjdę na pole i tam jest poniżej zera. Co ci to wtedy da, że dłużej pośpisz xd
0
@APTAPT @Pedri16Future niedawno oglądałem jakiś filmik Ćwiąkały sprzed 6 lat i tam mówił, że ma większy potencjał niż Vini, taaa XD
0
@bartekvisca jest o wiele przyjemniejsze niż wstawanie gdy pizga, leje, jest zimno. O to chodzilo.
3
Jak ja zimna nienawidzę. Wstawanie o 5 po 4 godzinach snu, gdy świeci słoneczko, jest jasno, jest ciepło jest o wiele przyjemniejsze.
1
@fcbarcafan19 fajne
1
Celta dla odmiany znowu remis 1-1 XD
3
Normalność wraca.
https://polskieradio24.pl/artykul/3595386,trump-szokuje-nagraniem-z-ai-leci-odrzutowcem-i-bombarduje-protestujacych-brazowa-ciecza
5
Propozycja na dzisiaj: „Since I’ve Been Loving You” od Ledd Zeppelin. Piosenka pochodzi z albumu „Led Zeppelin III” wydanego w 1970 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
5
Goat Antony 2 brameczki widzę
1
@DragonxNF w ramach pokuty odmów litanie do Hansa Dietera Flicka
1
@Comentateiro chociaż w jakimś mały stopniu swoje winy odkupili