0

@Katalonbar Ja na szczęście skończyłam szkołę rok temu, ale prawda taka że los ukradł ostatnie chwile w szkole już drugi rok z rzędu :(

1

@ArdoFCB Domisie, Lippy and Messy i Wilk i zając.

0

@Kvothe07 było i think so

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kettger Gdy się mówi po to by być najgłośniejszym, a nie po to by powiedzieć coś najmądrzejszego. Niestety ludzie często chcą tylko być najgłośniejsi.

1

Wolność słowa to świetna instytucja o ile nie jest nadużywana.

2

@AnnaMarianna Na takie rzeczy chyba nie ma jednej, sprawdzonej zasady.

0

@bartoszekkk Szybko to dla Ciebie mniej więcej ile czasu?

0

@kamilop dzisiaj nie zasnę

1

@IronSanHybrid Porszałka zawsze fajna jest ;)

0

@MichVeB Poczekaj ze 20 lat i może będziesz miał 3 Messich w ataku. Chociaż Thiago chciałby być bramkarzem to nie wiem...

1

@Veb1233 Raczej tego, że fizycznie i mentalnie nie byli przygotowani na sezon.

1

@Jaca27 A spadałeś z dachu na którym były wieżyczki i złamał Ci się parasol???

8

@NeroTFP Tomasz Hajto

0

@jeyx77x Jeden drugiemu zad liże xD

0

@BarcaInfo Ajjj ten uśmiech Alexisa

0

@NeroTFP Już ci za mąż iść trzeba, oj córciu, córciu...

0

@Encore Słaby joke xD

2

@Janiama A bo kobiety nie mają koleżanek i kolegów i nie potrzebują spotkań towarzyskich, tak?

0

@barcafan9512 Pierwsza i druga część tak, ale ta nowa to już nie ten klimat...

0

@Pogba Cmetarz jest przestrzenią otwartą więc masz miejsce żeby się odsunąć od innych.

0

@Zoker i filiżanka melisy ;)

6

@HansLanda A z drugiej strony: jak płód jest płci żeńskiej to nikt nie ma prawa usunąć jej z macicy bez jej woli...

8

@lucas/catalan Niestety, ludzie ze swej nienawiści są zaślepieni i myślą bardzo schematycznie. 99,99% ludzi, którzy coś krytykują nie wiedzą nawet co krytykują bo nie zapoznają się, ze stanem faktycznym. Przykre, ale prawdziwe.

1

@Bykunn Aha. No cóż. Dziękuję za kulturalną wymianę zdań:)

0

@Bykunn Dobra, tylko takie małe uszczegółowienie poproszę. "Gdybyśmy wybrali normalną władzę" czyli jaką? Bo na ten moment wydaje mi się, że polska scena polityczna nie oferuje nam nikogo normalnego do wyboru.

2

@AmigoBlancos Wydaje mi się, że racja jest po Twojej stronie. Od pewnych rzeczy nie uciekniesz. Nawet wydaje mi się, że to dobrze, że tak masz. Znaczy że mama była dla Ciebie naprawdę bardzo ważna :)

0

@Bykunn Ustawa o stanie wyjątkowym, rozdział 3, artykuł 20.... serio chcesz żeby to wprowadzili?

0

@barcelonaLM Z tymi wyborami to jest grubsza sprawa i to nie jest już kwestia samego PiS-u, a nieudolności naszego systemu prawnego (który powstawał przez ostatnie 31 lat). W obecnej sytuacji tak naprawdę niewiadomo jakie rozwiązanie byłoby najlepsze bo niewiadomo ile ta sytuacja potrwa.

0

@NeroTFP Zgodnie z przykazaniami to jak najbardziej. Aczkolwiek wiele też zależy od jej aktualnego stanu zdrowia psychicznego, bo jeśli kobieta taka ma depresję, jest w szoku itp. co w tej sytuacji jest praktycznie oczywiste i nie działa zupełnie trzeźwo to ten grzech może być rozpatrywany jako lżejszy niż w normalnych okolicznościach co ułatwia uzyskanie odpuszczenia win (w normalnych okolicznościach kobieta, która dopuściła się aborcji, będąc w pełni poczytalna musi wystąpić o odpust do Watykanu, a w takim przypadku chyba wystarcza sama spowiedź, ale za to ręki nie dam sobie uciąć). Ale mimo wszystko, przykazanie zostało złamane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?