July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@eckov Frytki mogę dać, ale Antek to nie worek ziemniaków.
1
@Hiacynk Każda by chciała tego Karola,
I do różańca i Rock'n'Rolla
0
A gdzie drugi Jarek?
1
@Piotr89Sand Oj tak. Dokładnie tak to wygląda.
0
@IAmBackCules No cóż...
@Kusco15 Takie głosy chodzą po szkole. Osobiście, ze strony tego pana z biblio nic nie jest dla mnie zaskoczeniem.
0
@norbi77 Donka w młodości prześladowały dzieci w szkole, a bibliotekarz z mojej szkoły chodził z nim do klasy i go bronił przed nimi, ale teraz mówi, że żałuje, że to robił.
5
@kamilos1214 Odpowiem Ci tyle, że wy też nie pozostajecie nam dłużni ;)
5
@Bykunn No ale na zdrową logikę: z dwóch komórek ludzkich nie powstanie nic innego jak komórka ludzka. O to mi chodzi. A często jest uzasadnianie aborcji tym, że to przecież jeszcze nie człowiek.
4
@Bykunn Nie chodzi mi o aborcję w 9 miesiącu. Chodzi mi o to, czym dla Ciebie jest to coś do cudownego momentu przeistoczenia się w człowieka. I czy wg Ciebie należy do tego momentu dbać zarówno o matkę jak i o dziecko. Okej, ty powiesz na to zygota, zarodek, płód. Okej, to są fazy rozwoju człowieka. Z tym się nie kłócę. Tylko właśnie chodzi mi o to, że pomijacie kwestie "człowieka " . Traktujecie to jak jakąś istotę, która nie wiadomo czym jest. A przecież ta komórka jest komórką ludzką. Nie roślinną, nie żadną inną. Jest tak samo człowiekiem. I każdy z nas taki był.
4
@Bykunn Czyli uważasz, że przez 9 miesięcy to coś to jest jakaś tam sobie kreatura i nie przywiązujesz do tego żadnej uwagi, a jak się urodzi to w sekundę staje się człowiekiem, czyli Twoim ukochanym synkiem i Twoją ukochaną córeczką?
@Jacek770 prędzej można wpaść pod rozpędzone auto
7
@darek60 Kompleksy kompleksami, ale jak facet traci dziecko, to chyba dobrze o nim świadczy, że jest w rozpaczy. Czasem o tym, że mógł mieć dziecko dowiaduje się po fakcie aborcji i jest to duży szok. Zwłaszcza, jeśli chciał mieć dziecko i gdyby wiedział, to by przekonywał, żeby dziewczyna urodziła.
1
@Hiacynk Na pewno to czyta i specjalnie dla La Rambli nauczył się polskiego. Najlepszego Marc ❤
3
@puyol_presidend5 Tak naprawdę, chyba wie skąd się biorą dzieci i nie powinno jej to jakoś szczególnie zaskoczyć, także nie ma mowy, by mogła sobie na życzenie dziecko usunąć. Trzeba brać konsekwencje za to co się robi. Z drugiej strony facet (o ile wie o tej ciąży bo różnie też bywa) powinien taką dziewczynę otoczyć wsparciem i powiedzieć coś w stylu: "damy radę je wychować" i przekonywać dziewczynę, że powinna je urodzić i będzie dobrze. Niestety dziewczyny, które zaszły przez tak zwany "przypadek" często zostawia się samym sobie, więc nic dziwnego, że przychodzą im dziwne myśli.
Według mnie tu nie ma utartego schematu, jak postępować, by było dobrze. Ważne jest, że dzieci powstają z obojga rodziców i oboje powinni brać za nie odpowiedzialność od samego początku.
0
@Rysiu Nie wiem dlaczego, ale razi mnie jakoś odmiana imienia Thiago. No nie wiem. Jakoś tak mam.
0
@Europejczyk1980 Nawet więcej niż niezależnym. To inni by byli zależni od niego, bo całe jego towarzystwo jest za głupie i łatwo by mu było nim sterować.
0
@Walker Nie no człowiek, apetyt mi zrobiłeś :D A raczej szanowna małżonka zrobiła :) A miała być dieta fit...
0
@PanPatrykk Zależy. Dla mnie niekoniecznie. Sama widzę po wielu laskach, że inteligencją nie grzeszą.
0
@TheMefju Powrót do szkół/na uczelnie wydaję mi sie mało prawdopodobny. Natomiast myślę że sesja zasadnicza odbędzie się w jakiejś ułomnej formie. Najgorzej mają właśnie ludzie na kierunkach praktycznych, bo gdy ćwiczenia nie mogły się odbyć normalnie nie było możliwości przeprowadzić ich zdalnie.
0
@Transu96 Do krainy wiecznej szczęśliwości razem z Polską Partią Uczciwości.
3
@pawelfcb2010 Maciej Solejuk wybitna postać, ideowiec.
13
Polityka to całe paskudztwo z człowieka wydobywa.
~ Arkadiusz Czerepach
0
@alano0o1 Ja się niestety zmagam zdalnie ze statystyką, a przykłady rozwiązań, które dostałam na nic się zdają.
0
@alano0o1 Excel najgorsze zło. Niestety, nie pomogę bo sama mam aktualnie z tym problem.
0
@Barbarita Znaczy wiesz, co do wyborów to nie ma lepszego sposobu na nie. Konstytucja mówi o stanach nadzwyczajnych, ale tak naprawdę mamy niewielki odsetek zakażonych w skali kraju więc nie ma podstaw do wprowadzenia stanu nadzwyczajnego (żeby nie było przeczytałam ustawy). Znowu, z drugiej strony, ciężko przeprowadzić je normalnie.
1
@Barbarita Obiektywnie rzecz biorąc to on wcale nie jest zły. Bo który Prezydent nie podpisuje swojej partii? Każdy podpisywał. A technicznie naprawdę nie ma mu wiele do zarzucenia. Mówi z pamięci, nie z kartki, nie popełnia lapsusów, umie się zachować wśród ludzi, ma jakąś wiedzę. Prezydent RP generalnie nie ma dużych kompetencji. Wiele rzeczy, które robi, są ustawowo zależne, od innych, a on ma to tylko "przyklepać". Merytorycznie chyba rzeczywiście nie ma lepszego kandydata (oczywiście wiadomo, że nie jest idealnym kandydatem, ale takiego chyba nie ma, no chyba, że Paweł Kozioł z PPU), gdyż wszyscy opozycyjni kandydaci sami się kompromitują z MKB na czele.
1
Ale Ivan się nie zgodzi, bo nie jest workiem ziemniaków, żeby go tak eksportować tu czy tam :D
0
@tobiasson92 Zmniejszą ilość osób w komisjach. Co to dla nich za problem.
0
@tobiasson92 np to, że nie będą pisać egzaminu wszyscy na sali gimnastycznej tylko po kilka osób we wszystkich salach...
0
@Katalonbar Ja na szczęście skończyłam szkołę rok temu, ale prawda taka że los ukradł ostatnie chwile w szkole już drugi rok z rzędu :(
1
@ArdoFCB Domisie, Lippy and Messy i Wilk i zając.