0

@Douglasinho Skąd wiesz, że mówiąc że to fajny klub też by nie skłamał?

0

@michaleu A co ma mówić? Nie chciałem tu być ale musiałem coś ze sobą zrobić?

0

@jedrek7000 Pochwalony :)

1

@NeroTFP Ja osobiście wole caramel&peanuts albo toffee&wholnuts ale każdy ma swoje smaki ;)

1

@SkN To się nie nudzi :)

0

@Danny Gaucho A ja wciąż pamiętam tego przystojniaka jako 25-latka na Euro2012 ❤

1

@Szicek10 Heh... nie poddawaj się. Trzeba być cierpliwym. Nic na siłę, ale szukaj cierpliwie dzień po dniu. Staraj się podążać jej śladem :)

0

@tobiasson92 Bo widzisz: polityka to biznes. Trzeba wiedzieć czy masz wiatr w plecy czy pod narty i dostosować technikę lotu do panujących warunków.

1

@Karolina109 Podeślij pirv (jeśli z tego co widze podobny kierunek studiów nie przeeszkadza)

0

@badej60 Bezcenny. A co chcesz nim płacić?

0

@NeroTFP Adam to akurat na swoich nartach ;)

0

@nieprzysiadalnosc Możliwe. Nigdy nie próbowałam ;)

1

@IAmBackCules A Maryla daje radę :)

0

@eckov Frytki mogę dać, ale Antek to nie worek ziemniaków.

1

@Hiacynk Każda by chciała tego Karola,
I do różańca i Rock'n'Rolla

0

A gdzie drugi Jarek?

1

@Piotr89Sand Oj tak. Dokładnie tak to wygląda.

0

@IAmBackCules No cóż...
@Kusco15 Takie głosy chodzą po szkole. Osobiście, ze strony tego pana z biblio nic nie jest dla mnie zaskoczeniem.

0

@norbi77 Donka w młodości prześladowały dzieci w szkole, a bibliotekarz z mojej szkoły chodził z nim do klasy i go bronił przed nimi, ale teraz mówi, że żałuje, że to robił.

5

@kamilos1214 Odpowiem Ci tyle, że wy też nie pozostajecie nam dłużni ;)

5

@Bykunn No ale na zdrową logikę: z dwóch komórek ludzkich nie powstanie nic innego jak komórka ludzka. O to mi chodzi. A często jest uzasadnianie aborcji tym, że to przecież jeszcze nie człowiek.

4

@Bykunn Nie chodzi mi o aborcję w 9 miesiącu. Chodzi mi o to, czym dla Ciebie jest to coś do cudownego momentu przeistoczenia się w człowieka. I czy wg Ciebie należy do tego momentu dbać zarówno o matkę jak i o dziecko. Okej, ty powiesz na to zygota, zarodek, płód. Okej, to są fazy rozwoju człowieka. Z tym się nie kłócę. Tylko właśnie chodzi mi o to, że pomijacie kwestie "człowieka " . Traktujecie to jak jakąś istotę, która nie wiadomo czym jest. A przecież ta komórka jest komórką ludzką. Nie roślinną, nie żadną inną. Jest tak samo człowiekiem. I każdy z nas taki był.

4

@Bykunn Czyli uważasz, że przez 9 miesięcy to coś to jest jakaś tam sobie kreatura i nie przywiązujesz do tego żadnej uwagi, a jak się urodzi to w sekundę staje się człowiekiem, czyli Twoim ukochanym synkiem i Twoją ukochaną córeczką?
@Jacek770 prędzej można wpaść pod rozpędzone auto

7

@darek60 Kompleksy kompleksami, ale jak facet traci dziecko, to chyba dobrze o nim świadczy, że jest w rozpaczy. Czasem o tym, że mógł mieć dziecko dowiaduje się po fakcie aborcji i jest to duży szok. Zwłaszcza, jeśli chciał mieć dziecko i gdyby wiedział, to by przekonywał, żeby dziewczyna urodziła.

1

@Hiacynk Na pewno to czyta i specjalnie dla La Rambli nauczył się polskiego. Najlepszego Marc ❤

3

@puyol_presidend5 Tak naprawdę, chyba wie skąd się biorą dzieci i nie powinno jej to jakoś szczególnie zaskoczyć, także nie ma mowy, by mogła sobie na życzenie dziecko usunąć. Trzeba brać konsekwencje za to co się robi. Z drugiej strony facet (o ile wie o tej ciąży bo różnie też bywa) powinien taką dziewczynę otoczyć wsparciem i powiedzieć coś w stylu: "damy radę je wychować" i przekonywać dziewczynę, że powinna je urodzić i będzie dobrze. Niestety dziewczyny, które zaszły przez tak zwany "przypadek" często zostawia się samym sobie, więc nic dziwnego, że przychodzą im dziwne myśli.
Według mnie tu nie ma utartego schematu, jak postępować, by było dobrze. Ważne jest, że dzieci powstają z obojga rodziców i oboje powinni brać za nie odpowiedzialność od samego początku.

0

@Rysiu Nie wiem dlaczego, ale razi mnie jakoś odmiana imienia Thiago. No nie wiem. Jakoś tak mam.

0

@Europejczyk1980 Nawet więcej niż niezależnym. To inni by byli zależni od niego, bo całe jego towarzystwo jest za głupie i łatwo by mu było nim sterować.

0

@Walker Nie no człowiek, apetyt mi zrobiłeś :D A raczej szanowna małżonka zrobiła :) A miała być dieta fit...

0

@PanPatrykk Zależy. Dla mnie niekoniecznie. Sama widzę po wielu laskach, że inteligencją nie grzeszą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?