July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krissu8 Nawet nie zakładam opcji żeby wracać na uczelnie bo teraz to się dopiero zacznie najgorszy czas.
1
@Cariones Albo : Kruszynko ty moja...
3
@barcafan9512 Ja dla odmiany też będę siedzieć w domu.
0
@AnnaMarianna Zależy od typu urody. Mi np kok nie pasuje.
0
@xofcbxo A mi wszyscy mówią, że jestem maleńka :D
1
@xofcbxo 165
0
@barcelonistka1899 Może i tak. Ja na szczęście nie narzekam bo sama nie jestem wysoka więc spokojnie mogę założyć szpilki :)
0
@Piotr89Sand To co mają powiedzieć ci poniżej 170 cm?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michaleu Jaa!!!!!!!!
0
@IronSanHybrid Typowa nauczycielka. Ma być jak w szkole to jest.
0
@Avada Kedavra Bardzo
0
@zadafcb A ja Aliną :)
0
@Luki 10 Masz okazję, żeby się nauczyć :)
2
@Luki 10 A masz lustro i nożyczki w domu?
0
@MontelQ A ja tam lubiłam tą czuprynke
0
@Kacstiff Wódka dolana do wody.... okropieństwo.
0
@Colon Letni rosołek
0
@dniel A szkoda
0
@Walker dwójeczka
0
Komentarz usunięty
0
@justfootball Szczerze to nie. Ogólnie uważam, że odsetek osób o szczerych intencjach w internecie jest niewielki. Większość szuka przygód lub ukrywa fakty, które mogą mieć znaczenie dla drugiej strony.
1
@AnnaMarianna Chyba ma się typem kobiety. Ja np nie mam problemu żeby normalnie kolegować czy przyjaźnić się z chłopakami, bez szukania w tym drugiego dna.
0
@barcafan9512 Chyba nie chce tego sprawdzać hahaha
0
@barcafan9512 Jak dla mnie lepsze od tego jest tylko jabłkowy.
0
@barcafan9512 To co ja mam powiedzieć jak mój nowy sąsiad wygląda jak typ z jednej z reklam z tej serii...
2
@dontripe Dzięki zdalnym studiom siedzę nad nauką dwa razy wiecej czasu. Pozdrawiam
1
@Szicek10 Nikt nie mówi że będzie łatwo ale co innego zrobisz? Mózg sobie wypierzesz w pralce? W alkoholizm się wpędzisz?
1
@Szicek10 To dobrze o Tobie świadczy ;)
7
@Szicek10 Chyba tylko pozostaje przeczekać. Innego sposobu nie ma.