0

@krissu8 Nawet nie zakładam opcji żeby wracać na uczelnie bo teraz to się dopiero zacznie najgorszy czas.

1

@Cariones Albo : Kruszynko ty moja...

3

@barcafan9512 Ja dla odmiany też będę siedzieć w domu.

0

@AnnaMarianna Zależy od typu urody. Mi np kok nie pasuje.

0

@xofcbxo A mi wszyscy mówią, że jestem maleńka :D

1

@xofcbxo 165

0

@barcelonistka1899 Może i tak. Ja na szczęście nie narzekam bo sama nie jestem wysoka więc spokojnie mogę założyć szpilki :)

0

@Piotr89Sand To co mają powiedzieć ci poniżej 170 cm?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michaleu Jaa!!!!!!!!

0

@IronSanHybrid Typowa nauczycielka. Ma być jak w szkole to jest.

0

0

@zadafcb A ja Aliną :)

0

@Luki 10 Masz okazję, żeby się nauczyć :)

2

@Luki 10 A masz lustro i nożyczki w domu?

0

@MontelQ A ja tam lubiłam tą czuprynke

0

@Kacstiff Wódka dolana do wody.... okropieństwo.

0

@Colon Letni rosołek

0

@dniel A szkoda

0

@Walker dwójeczka

0

Komentarz usunięty

0

@justfootball Szczerze to nie. Ogólnie uważam, że odsetek osób o szczerych intencjach w internecie jest niewielki. Większość szuka przygód lub ukrywa fakty, które mogą mieć znaczenie dla drugiej strony.

1

@AnnaMarianna Chyba ma się typem kobiety. Ja np nie mam problemu żeby normalnie kolegować czy przyjaźnić się z chłopakami, bez szukania w tym drugiego dna.

0

@barcafan9512 Chyba nie chce tego sprawdzać hahaha

0

@barcafan9512 Jak dla mnie lepsze od tego jest tylko jabłkowy.

0

@barcafan9512 To co ja mam powiedzieć jak mój nowy sąsiad wygląda jak typ z jednej z reklam z tej serii...

2

@dontripe Dzięki zdalnym studiom siedzę nad nauką dwa razy wiecej czasu. Pozdrawiam

1

@Szicek10 Nikt nie mówi że będzie łatwo ale co innego zrobisz? Mózg sobie wypierzesz w pralce? W alkoholizm się wpędzisz?

1

@Szicek10 To dobrze o Tobie świadczy ;)

7

@Szicek10 Chyba tylko pozostaje przeczekać. Innego sposobu nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?