5

Dobrze, że już po wszystkim...

1

@barcelonaLM La Rambla najlepsze źródło informacji:)

0

@Hiacynk Jeju ja ledwo śniadanie zjadłam... hahahaha

2

@mrboom kwaśna śmietana z cukrem

0

0

Myśląc o rzekomym konflikcie Setiena z chłopakami przypomina mi się jak w połowie sezonu 2014/15 LE był na wylocie. Jak widać dobrze że wtedy został. Każdemu trzeba dać czas.

1

@macio_944 Mistrzostwo

0

@norbi77 Jedno takie jest większe niż moja głowa

0

@skakun95 Też tak uważam

6

Sarabia się na nich darł, ale to i dobrze. A cała afera... czyżby to nie po to by przyćmić problemy Bartomeu??? Przegrany klasyk wydaje się idealny dla niego żeby odwrócić od siebie uwagę.

7

@Triv44 Z roku na rok coraz szybciej to leci:(

4

@malyras Ja jeszcze nie złapałam bana :D

0

@Krzywy95 Normalna sprawa

2

@Szicek10 Borussia Dortmund

31

Na TVP Seriale "Ranczo" i Kusy mówiący do Lucy: "przyszedłem się pożegnać " ;(

0

@BarcaInfo Mi tam się to super ogląda:)

0

@lukaszbarca15 Szkoda gościa. Porządny człowiek.

1

@Kamilos84 Dzisiaj to pewnie postne i angielskie fish and dietetyczne chips xD

1

@Danny Gaucho Taki piłkarski Kasai tylko bardziej

4

@IronSanHybrid o o o dla mnie róże dla ciebie bzy....

0

@Darkodonnie Niechęć do Białych xd

0

@TheMefju Nie no Firpo daje... dużo nawet... nerwów

12

A tak z innej beczki... Ja zapamiętam ten mecz nie tylko z bezbarwnego występu Frenkiego czy fatalnego Firpo ale też soczystego kur*aaa naszego Arkadiusza w stronę sędziego XDDDDDDD

0

@tristan87 ale nie na wyjeździe

0

@Jarema1987 Nawet nie trochę. Ale od razu jak faulował wiedziałam że postara się o to żeby wylecieć.

0

@kamilop Blondynka i brunetka spadają z wieżowca. Która spadnie pierwsza? Brunetka bo blondynka po drodze się zgubi.
~ Alina Krawczyk

1

@macio_944 Maleńki, jesteś wielki!

1

@Shroud mi aż odbiornik zaczął szwankować

0

@arasz1819 Tonio Tajner to człowiek renesansu: skacze, tańczy i gra w Levante

0

Vamooosss Levanteee!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?