0

@mrboom Po piciu w piątek 13 nie ma się kaca.... przynajmniej ja nie mam.

1

@JohnA Oj tak. Masakra :(

0

@4drian0 Może Archie się tym sposobem zaraził więc radziłabym uważać

3

@xVENUMx Niczym Markus Eisenbichler pewnego razu :)

0

@BarcaInfo ha.... ha.... ha....

0

Ciroooooooooooo ❤

3

Ufffff.... mistrzu!!!

12

Ja wam mówię, krysztiano jest za kulisami i zaraz wyskoczy na scenę ze swoim siiiiiiiii

0

@BarcaInfo Kamerzysty się naoglądał?

0

@kiper09 siiiiiiiiiiiiiiii

0

@Chaoss Spoko autko

0

@klopx a tu bam bam niespodzianka, Marcelo ze Złotą Piłką

0

@MSDCbrzdyk a mi tam bardziej przypomina Timiego Zajca....

1

@Chaoss Do towarzystwa dla Ronaldo

0

@Cave to jak wszystkie bramki Messiego na Barça.tv. Inni zdążą się przez ten czas wyspać.

1

@Vahn 251,5m dokładnie

0

Jeszcze Krisztianu wygra i nigdy więcej nie włączę tego g.

0

@draxidox dla opłakania 8 pozycji Robcia

0

@Esteban_ mrauuuuuuuu

0

@FafitFCB Nie wszystkie są pannami...

1

@krzychu1526 Zaprosili go to przyszedł. Nikt go o polityke nie pyta...chyba że o politykę kadrową wuja Brzęczka. Szanowni panowie redaktorzy niech dadzą sobie siana.

0

@Michauuu noc komety?

0

Ewidentnie Walter bawi się wiatrem...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@adi7adi8 nie no w tą grę z Małyszem

0

@krzychu1526 szokkkk

0

@NeroTFP love Love love

1

Feliç cumpleanys !!!

0

@Bobo25 źle mnie zrozumiałeś....mówiłam że możesz iść na wybory i oddać głos nieważny czyli niepopierający żadnej partii

0

@Bobo25 możesz oddać głos nieważny np skreślając wszystkich na liście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?