0

@Cave to jak wszystkie bramki Messiego na Barça.tv. Inni zdążą się przez ten czas wyspać.

1

@Vahn 251,5m dokładnie

0

Jeszcze Krisztianu wygra i nigdy więcej nie włączę tego g.

0

@draxidox dla opłakania 8 pozycji Robcia

0

@Esteban_ mrauuuuuuuu

0

@FafitFCB Nie wszystkie są pannami...

1

@krzychu1526 Zaprosili go to przyszedł. Nikt go o polityke nie pyta...chyba że o politykę kadrową wuja Brzęczka. Szanowni panowie redaktorzy niech dadzą sobie siana.

0

@Michauuu noc komety?

0

Ewidentnie Walter bawi się wiatrem...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@adi7adi8 nie no w tą grę z Małyszem

0

@krzychu1526 szokkkk

0

@NeroTFP love Love love

1

Feliç cumpleanys !!!

0

@Bobo25 źle mnie zrozumiałeś....mówiłam że możesz iść na wybory i oddać głos nieważny czyli niepopierający żadnej partii

0

@Bobo25 możesz oddać głos nieważny np skreślając wszystkich na liście

0

@Avada Kedavra tylko że gdyby wybory wygrywało się większością wszystkich obywateli to byśmy od 30 lat nie mieli żadnego rządu ...
A co do zadowolenia to wydaje mi się, że nie ma zwykłych ludzi, którzy są w 100% zadowoleni z jakiegokolwiek rządu... takie trudy życia.

1

@krzychu1526 znam ten ból

0

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha... no nie śmieszne xd

0

@VOne dla kogo by była dla tego by była

0

@NeroTFP Też tak uważam. Aktulanie moim typem na kapitana jest Pique.

0

@Cave Dobranoc

0

@budel17 Z Liverpoolem tyle prowadzili i wiemy jak to się skończyło...

10

@Colon Messi "człowiek "

0

@Colon Ługi w Karczewie

4

@KarlRKroenen Japończycy np

0

@FDJ Z naciskiem na to, że złotą hahahaha

3

@olej3012 2 lata temu będąc na wakacjach przez sekundę leciał u mnie francuski kanał informacyjny i akurat mówili o Polsce. To co pokazywali przypominało wojnę podczas gdy w kraju nic szczególnego się nie działo. Żenada

1

@Kurkmen Z tą turystyką i rekreacją to w sumie potwierdzam. Jestem na niej od 2 tygodni a najbardziej mnie męczy nie nauka a przerwy...

1

@snoopdegie A no tak masz rację. Przez Ernesta tracę głowę. Przepraszam, zapomniałam. Proszę o wybaczenie (;

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?