July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cave to jak wszystkie bramki Messiego na Barça.tv. Inni zdążą się przez ten czas wyspać.
1
@Vahn 251,5m dokładnie
0
Jeszcze Krisztianu wygra i nigdy więcej nie włączę tego g.
0
@draxidox dla opłakania 8 pozycji Robcia
0
@Esteban_ mrauuuuuuuu
0
@FafitFCB Nie wszystkie są pannami...
1
@krzychu1526 Zaprosili go to przyszedł. Nikt go o polityke nie pyta...chyba że o politykę kadrową wuja Brzęczka. Szanowni panowie redaktorzy niech dadzą sobie siana.
0
@Michauuu noc komety?
0
Ewidentnie Walter bawi się wiatrem...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@adi7adi8 nie no w tą grę z Małyszem
0
@krzychu1526 szokkkk
0
@NeroTFP love Love love
1
Feliç cumpleanys !!!
0
@Bobo25 źle mnie zrozumiałeś....mówiłam że możesz iść na wybory i oddać głos nieważny czyli niepopierający żadnej partii
0
@Bobo25 możesz oddać głos nieważny np skreślając wszystkich na liście
0
@Avada Kedavra tylko że gdyby wybory wygrywało się większością wszystkich obywateli to byśmy od 30 lat nie mieli żadnego rządu ...
A co do zadowolenia to wydaje mi się, że nie ma zwykłych ludzi, którzy są w 100% zadowoleni z jakiegokolwiek rządu... takie trudy życia.
1
@krzychu1526 znam ten ból
0
Ha ha ha ha ha ha ha ha ha... no nie śmieszne xd
0
@VOne dla kogo by była dla tego by była
0
@NeroTFP Też tak uważam. Aktulanie moim typem na kapitana jest Pique.
0
@Cave Dobranoc
0
@budel17 Z Liverpoolem tyle prowadzili i wiemy jak to się skończyło...
10
@Colon Messi "człowiek "
0
@Colon Ługi w Karczewie
4
@KarlRKroenen Japończycy np
0
@FDJ Z naciskiem na to, że złotą hahahaha
3
@olej3012 2 lata temu będąc na wakacjach przez sekundę leciał u mnie francuski kanał informacyjny i akurat mówili o Polsce. To co pokazywali przypominało wojnę podczas gdy w kraju nic szczególnego się nie działo. Żenada
1
@Kurkmen Z tą turystyką i rekreacją to w sumie potwierdzam. Jestem na niej od 2 tygodni a najbardziej mnie męczy nie nauka a przerwy...
1
@snoopdegie A no tak masz rację. Przez Ernesta tracę głowę. Przepraszam, zapomniałam. Proszę o wybaczenie (;