July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalonbar dłuższa niż o jego karierze
2
@kibicsportu ja mam Galaxy S8 i jestem zadowolona.
0
@SeeleyBooth a znając życie tak właśnie będzie.
1
@Midi1990 Spoko, ja też nie potrafię używać zapałek. Zawsze się podpalam xd
2
@Suzu przydałaby mu się pod warunkiem że ogarnął by się dzięki niej...
0
@LuisSalvano a można nie chcieć żadnego?
1
@DonAndrzejos oj tak.........
0
@hoeniker wiele razy słyszałam, że mężczyźni rozwijają się tylko do 3 roku życia....niestety w tym przypadku rzeczywiście tak jest
4
@krzychu1526 Powiedział tak, jakby wszyscy inni musieli to robić by wygrać.... ciekawe
7
@Pogba i pety niedopałki
6
@brzucho oj tak. Ci ludzie to skarbnica wiedzy, niech żyją jak najdłużej w dobrym zdrowiu :)
1
@MichalZZZ 00000000000000%
0
@tadzik447 również uważam, że Kamil niedługo skończy. Jest to bardzo rodzinny człowiek i pewnie tym będzie chciał się zająć
0
@4drian0 Tylko nie mów że jesz je prosto z saszetki
0
@Colon w Polsce to KFC ale na północy Europy polecam Lido
0
@Rewolucja123 Najlpeszego mordo :*
0
@Lares nie gdzie a z kim. Tylko to się liczy.
0
@tadzik447 marzenie ....
0
@Kajtek77 i tak właśnie możemy promować polskość w świecie....
0
@clyde (zupełnie nie obrażając Rakiety, bo mimo wszystko wiele nam dał) i tak się okaże....
0
@Cave Na pewno ludzie to kosmici
2
@barcanawieki tak wyglądał mój kolega (hodowca bydła btw) na mojej 18stce
0
@salandrill2 znam to...
0
@Katalonbar Co siedzi w głowie Valverde
Cuando la hierba es verde.
5
@Avatarr jak mają się nie dopatrzeć to zostawmy tam kogoś zupełnie zbytecznego....
0
No i jest nasz Le Petit Prince :)
1
@Johnnie_Walker Douglas u nas staty miał fenomenalne (8 meczy - 8 trofeów ), przydałby się nam.
3
@format1977 Ładnego wieku doczekał...
0
@Jarema2000 zakładają że nie wszyscy złożą papiery więc te listy są z nadwyżką
0
@BieVo Jak dla mnie mogą wychowywać dzieci jeśli sami je spłodzą, a tak serio to nie jestem tego zwolenniczką ale nie razi mnie to jeśli taka osoba nie emanuje tym na prawo i lewo.