1

@IronSanHybrid a ja myślałam że Leśna Góra xD

0

@Suzu sprawdź czy kable są dobrze dopięte i czy sie nie rozrywają

0

@Klaudix Dla mnie jako osoby która wychowała się na skokach Gregor to legenda i przykro patrzeć jak mu zupełnie nie idzie.

1

Gregor 101,5m.... na mamucie. Przykre :(

2

@MESSIah16 "albowiem dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych "

1

@Roobo No co Jarek samotny, zazdrości mu.

0

@Volk Frustracja od niego bije na kilometr

0

@NeroTFP może przez tego Antka na profilowym hahahaha

2

@NeroTFP Fakt, tylko Adam Małysz sprawiał że jako 3 latka skakałam z kanapy udając skoczka.

0

@AdrianGajewski2005 Całkiem dobre te oceny. Powodzenia w drugim semestrze !!!

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@PatrykBarca Bo on troszke niegramotny

0

@NeroTFP Fajnie, fajnie. A co jak ja zazwyczaj w każdym środowisku nie znajduję faceta z którym można porozmawiać o sporcie bo żaden się nie zna? To co jacyś maskuliniści uznają to za seksistowskie?

3

@Mario96w Tak miły mówi mi...

0

@Szymix654 o 17.15 wznowienie treningu

0

Nie ma co lamentować! Mleko się rozlało, teraz trzeba je uprzątnąć i nastawić nowy garnek.

0

Ten sezon to jest jakiś jeden wielki żart...

0

Jaaaaa pierrrrr......nika bym zjadła!!!!!

0

@Krychaaa10 Strejlau*

0

@ryzy21 Na miejscu Anto i Eri to ja już bym zazdrosna była xD

3

Co tam jakiś Quique, Strejlau to byłby trener...

0

@neymarjr_143 i prędko nie poda

0

Messi i Ter Stegen w once de gala... i co teraz?

1

No to już Thiago Messi się nadostawał lekcji bycia bramkarzem hahaha

0

@gumaz sinupret extract

0

@Sysia11 Z Valdkiem się spełniło

1

@Chwytliwy Jednak została po nim ta siła fatalna...

0

@karci0 Ja jednak wolę zaufać Wójtowi Koziołowi ;)

1

@nvidd Pić wódę, żeby się aby nie odwodnić xD

2

@BarcaInfo Urodziny siostry też niedługo. Trzeba się załatwić żeby pobalować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?