July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 Griezmann nie jest niewypałem tylko jednak musi się nauczyć zupełnie nowych schematów gry jako że Atletí gra zupełnie inny futbol. Bo jak na niewypała to chyba mimo wszystko za dużo strzela.
1
@DSDaniels
"Znów lodówka moja pusta
Norek wyżarł mi kiełbasę
Jestem smutny jak langusta
Ale mu przyleję pasem"
~ Karol Krawczyk
0
@Hushovt 3 z powidłami :)
1
@Triv44 Szczerze powiem, że myślałam, że ma więcej ;)
2
@beznicku1000 Wysłać oficjalną prośbę do Jacka Kurskiego, a najlepiej od razu do prezesa.
0
@Triv44 Obstawiam że Jakub Janda ma ich sporo.
2
@IronSanHybrid niestety upadła przez zazdrosna żonę:P
2
@IronSanHybrid Pierwszą szkołę założył Patryk Pietrek. Ta tylko chce godnie naśladować tamtą.
0
@Cadafaz Bardzo dobrze. Wcielenie dobra.
0
To nie był Tomasz Karolak...
0
@escarabajo Na eleven od 5 już. Wiem, szybko zleciało.
1
@bafi Jest sens. Mój brat kiedyś odpuścił i się skończyło 2 miesiącami w gipsie. Wykluczyć nigdy nie zaszkodzi.
1
@Kajtek77 Mogę wziąć łopatę?
1
@IronSanHybrid a ja myślałam że Leśna Góra xD
0
@Suzu sprawdź czy kable są dobrze dopięte i czy sie nie rozrywają
0
@Klaudix Dla mnie jako osoby która wychowała się na skokach Gregor to legenda i przykro patrzeć jak mu zupełnie nie idzie.
1
Gregor 101,5m.... na mamucie. Przykre :(
2
@MESSIah16 "albowiem dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych "
1
@Roobo No co Jarek samotny, zazdrości mu.
0
@Volk Frustracja od niego bije na kilometr
0
@NeroTFP może przez tego Antka na profilowym hahahaha
2
@NeroTFP Fakt, tylko Adam Małysz sprawiał że jako 3 latka skakałam z kanapy udając skoczka.
0
@AdrianGajewski2005 Całkiem dobre te oceny. Powodzenia w drugim semestrze !!!
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@PatrykBarca Bo on troszke niegramotny
0
@NeroTFP Fajnie, fajnie. A co jak ja zazwyczaj w każdym środowisku nie znajduję faceta z którym można porozmawiać o sporcie bo żaden się nie zna? To co jacyś maskuliniści uznają to za seksistowskie?
3
@Mario96w Tak miły mówi mi...
0
@Szymix654 o 17.15 wznowienie treningu
0
Nie ma co lamentować! Mleko się rozlało, teraz trzeba je uprzątnąć i nastawić nowy garnek.
0
Ten sezon to jest jakiś jeden wielki żart...