1

@justfootball Jeszcze może być list do szefa: ty chamie nieskrobany.

5

@justfootball
Karol: a wy macie kobieten?
Chukwe Bukwe Amba Labamba : ja? Jaaaaa! Danke

1

Brutal...............

0

Pacooo, jak mogłeś????

0

Arturo Vidal... a kto to? Kupmy go kiedyś.

1

@Katalonbar Myślisz, że to zrobi?

0

O nie......:( znowu ci biali

0

@cchesterr43 Coś czuje że nasi wygrają...

0

Piero Alba gwiazdą teleekspresu :)

0

@msmsms obejrz sb 7 second Challenge z Frenkiem i Antkiem to Ci Frenkie wyjaśni

0

@Popitek12 Największą falę zakażeń przewidują za 2-3 tygodnie więc raczej jeszcze przez długi czas nie wrócimy do szkół. Dobrze będzie, jeśli w maju się tam pojawimy.

5

@barcafan9512 Ale kochanek też porządny gość ;)

5

@13th Syn zdaje maturę a córka wyszła za mąż?

0

@AllBundy Czyli generalnie Twoje odczucie ma błąd w granicach tygodnia.

0

@kuz No i co ? Panie Borku?

0

@Kamil92 W ostatnim czasie a i owszem, używałam ;)

1

@Kamil92 Ewentualnie alergia na pyłki topoli, której stężenie w powietrzu mamy bardzo wysokie. Polecam to w komunikacji :)

1

@Nazio87 U nas kiedyś ksiądz kazał zmawiać różaniec za awans Polski na Euro 2016

7

@msmsms A u mnie proboszcz pozwolił przychodzić tylko tym którzy zamówili intencję, a przy wejściu będą sprawdzać temperaturę. Sam zachęca by nie wychodzić za próg domu.

0

@Munio Jeśli ma to jakieś znaczenie sentymentalne to powinno jej się spodobać.

0

@tomFCB niby było ciężko ale ten słabiutki Antoine 2 brameczki im zapakował

0

@kamiVeB U mnie będą wpuszczać tylko rodziny, które złożyły intencje i to po sprawdzeniu temperatury.

2

@koksik2700 Też bym się chciała poczuć jak w 2000 roku. Aktualnie pławiłabym się w wodach płodowycb :)

9

@NaFazieHitman Generalnie u nas jest powiedziane że kościoły pozostają otwarte głównie by móc przystąpić do spowiedzi a na Msze Święte księża zapraszają osoby, które złożyły intencje na daną Mszę i ich rodzinę.

0

@Pilka_jest_okragla Ależ śliczny maluch :)

0

@Kengo Póki co jedyne piłkarskie emocje na świecie. Przynajmniej się chłopak odpowiednio ustawił.

0

@quarto To nie była bramka Iniesty tylko samobój ... nie pamiętam kogo. Aczkolwiek Iniesta wypracował te akcje.

0

@Szicek10 szaszłyki, pieczone ziemniaczki i miks sałat z pomidorem

0

@kewin jeśli nie masz kwarantanny to do lasu możesz iść

1

@Transu96 ja tam jestem z Ciebie dumna;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?