July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@justfootball Jeszcze może być list do szefa: ty chamie nieskrobany.
5
@justfootball
Karol: a wy macie kobieten?
Chukwe Bukwe Amba Labamba : ja? Jaaaaa! Danke
1
Brutal...............
0
Pacooo, jak mogłeś????
0
Arturo Vidal... a kto to? Kupmy go kiedyś.
1
@Katalonbar Myślisz, że to zrobi?
0
O nie......:( znowu ci biali
0
@cchesterr43 Coś czuje że nasi wygrają...
0
Piero Alba gwiazdą teleekspresu :)
0
@msmsms obejrz sb 7 second Challenge z Frenkiem i Antkiem to Ci Frenkie wyjaśni
0
@Popitek12 Największą falę zakażeń przewidują za 2-3 tygodnie więc raczej jeszcze przez długi czas nie wrócimy do szkół. Dobrze będzie, jeśli w maju się tam pojawimy.
5
@barcafan9512 Ale kochanek też porządny gość ;)
5
@13th Syn zdaje maturę a córka wyszła za mąż?
0
@AllBundy Czyli generalnie Twoje odczucie ma błąd w granicach tygodnia.
0
@kuz No i co ? Panie Borku?
0
@Kamil92 W ostatnim czasie a i owszem, używałam ;)
1
@Kamil92 Ewentualnie alergia na pyłki topoli, której stężenie w powietrzu mamy bardzo wysokie. Polecam to w komunikacji :)
1
@Nazio87 U nas kiedyś ksiądz kazał zmawiać różaniec za awans Polski na Euro 2016
7
@msmsms A u mnie proboszcz pozwolił przychodzić tylko tym którzy zamówili intencję, a przy wejściu będą sprawdzać temperaturę. Sam zachęca by nie wychodzić za próg domu.
0
@Munio Jeśli ma to jakieś znaczenie sentymentalne to powinno jej się spodobać.
0
@tomFCB niby było ciężko ale ten słabiutki Antoine 2 brameczki im zapakował
0
@kamiVeB U mnie będą wpuszczać tylko rodziny, które złożyły intencje i to po sprawdzeniu temperatury.
2
@koksik2700 Też bym się chciała poczuć jak w 2000 roku. Aktualnie pławiłabym się w wodach płodowycb :)
9
@NaFazieHitman Generalnie u nas jest powiedziane że kościoły pozostają otwarte głównie by móc przystąpić do spowiedzi a na Msze Święte księża zapraszają osoby, które złożyły intencje na daną Mszę i ich rodzinę.
0
@Pilka_jest_okragla Ależ śliczny maluch :)
0
@Kengo Póki co jedyne piłkarskie emocje na świecie. Przynajmniej się chłopak odpowiednio ustawił.
0
@quarto To nie była bramka Iniesty tylko samobój ... nie pamiętam kogo. Aczkolwiek Iniesta wypracował te akcje.
0
@Szicek10 szaszłyki, pieczone ziemniaczki i miks sałat z pomidorem
0
@kewin jeśli nie masz kwarantanny to do lasu możesz iść
1
@Transu96 ja tam jestem z Ciebie dumna;)