July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barbarita Znaczy wiesz, co do wyborów to nie ma lepszego sposobu na nie. Konstytucja mówi o stanach nadzwyczajnych, ale tak naprawdę mamy niewielki odsetek zakażonych w skali kraju więc nie ma podstaw do wprowadzenia stanu nadzwyczajnego (żeby nie było przeczytałam ustawy). Znowu, z drugiej strony, ciężko przeprowadzić je normalnie.
1
@Barbarita Obiektywnie rzecz biorąc to on wcale nie jest zły. Bo który Prezydent nie podpisuje swojej partii? Każdy podpisywał. A technicznie naprawdę nie ma mu wiele do zarzucenia. Mówi z pamięci, nie z kartki, nie popełnia lapsusów, umie się zachować wśród ludzi, ma jakąś wiedzę. Prezydent RP generalnie nie ma dużych kompetencji. Wiele rzeczy, które robi, są ustawowo zależne, od innych, a on ma to tylko "przyklepać". Merytorycznie chyba rzeczywiście nie ma lepszego kandydata (oczywiście wiadomo, że nie jest idealnym kandydatem, ale takiego chyba nie ma, no chyba, że Paweł Kozioł z PPU), gdyż wszyscy opozycyjni kandydaci sami się kompromitują z MKB na czele.
1
Ale Ivan się nie zgodzi, bo nie jest workiem ziemniaków, żeby go tak eksportować tu czy tam :D
0
@tobiasson92 Zmniejszą ilość osób w komisjach. Co to dla nich za problem.
0
@tobiasson92 np to, że nie będą pisać egzaminu wszyscy na sali gimnastycznej tylko po kilka osób we wszystkich salach...
0
@Katalonbar Ja na szczęście skończyłam szkołę rok temu, ale prawda taka że los ukradł ostatnie chwile w szkole już drugi rok z rzędu :(
1
@ArdoFCB Domisie, Lippy and Messy i Wilk i zając.
0
@Kvothe07 było i think so
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kettger Gdy się mówi po to by być najgłośniejszym, a nie po to by powiedzieć coś najmądrzejszego. Niestety ludzie często chcą tylko być najgłośniejsi.
1
Wolność słowa to świetna instytucja o ile nie jest nadużywana.
2
@AnnaMarianna Na takie rzeczy chyba nie ma jednej, sprawdzonej zasady.
0
@bartoszekkk Szybko to dla Ciebie mniej więcej ile czasu?
0
@kamilop dzisiaj nie zasnę
1
@IronSanHybrid Porszałka zawsze fajna jest ;)
0
@MichVeB Poczekaj ze 20 lat i może będziesz miał 3 Messich w ataku. Chociaż Thiago chciałby być bramkarzem to nie wiem...
1
@Veb1233 Raczej tego, że fizycznie i mentalnie nie byli przygotowani na sezon.
1
@Jaca27 A spadałeś z dachu na którym były wieżyczki i złamał Ci się parasol???
8
@NeroTFP Tomasz Hajto
0
@jeyx77x Jeden drugiemu zad liże xD
0
@BarcaInfo Ajjj ten uśmiech Alexisa
0
@NeroTFP Już ci za mąż iść trzeba, oj córciu, córciu...
0
@Encore Słaby joke xD
2
@Janiama A bo kobiety nie mają koleżanek i kolegów i nie potrzebują spotkań towarzyskich, tak?
0
@barcafan9512 Pierwsza i druga część tak, ale ta nowa to już nie ten klimat...
0
@Pogba Cmetarz jest przestrzenią otwartą więc masz miejsce żeby się odsunąć od innych.
0
@Zoker i filiżanka melisy ;)
6
@HansLanda A z drugiej strony: jak płód jest płci żeńskiej to nikt nie ma prawa usunąć jej z macicy bez jej woli...
8
@lucas/catalan Niestety, ludzie ze swej nienawiści są zaślepieni i myślą bardzo schematycznie. 99,99% ludzi, którzy coś krytykują nie wiedzą nawet co krytykują bo nie zapoznają się, ze stanem faktycznym. Przykre, ale prawdziwe.
1
@Bykunn Aha. No cóż. Dziękuję za kulturalną wymianę zdań:)