0

@Kettger i przez 10 kolejnych...

0

@macio_944 A ja myślałam, że to dopiero po drugiej stronie się okazuje... całe życie w błędzie

0

@Adamski69 A to tak się da samemu się kanonizować?

1

@NeroTFP Jak nie taka to inna

0

Uczucie na dziś: żal mi ludzi, którzy mylą wybory na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z wyborami na Mistera Polski 2020.

0

@BarcaInfo Najlepsza osobowość

0

@Hushovt Potwierdzam

1

@FafitFCB Taki ładny chłopak był, ale jakoś nie pasuje mi jego nowy image...

3

Uważam, że szukanie drugiej połówki w internecie to już troszeczkę akt desperacji. Przynajmniej dla mnie to taka trochę ostatnia deska ratunku.

24

@ArdoFCB To jest właśnie to co scena polityczna w ostatnich latach zrobiła z ludźmi: jak nie jesteście za nami to jesteście za nimi.

1

@l0Messini Nie mam pojęcia. Bliska mi osoba poprosiła, żebym rozpowszechniła to więc to robię. A la rambla jest dość dużą społecznością.

5

Być może pora marna, ale uważam, że nie ma złej pory na pomoc ❤ więc kto może niech chociaż udostępni
https://www.siepomaga.pl/iga-jankowska

2

@NeroTFP Zenek Kluczny za to lubi wątróbkę na surowo ;)

2

@marcin62 Najlepszego :) mnie to też czeka w niedalekiej przyszłości.

8

@AmigoBlancos Przez wymogi sanitarne wpuszczają mniej na raz

3

@kamilop W sensie z wyglądu najbardziej podobny?

0

@AllBundy Nie byłam, ale znam kilka osób co było.

0

@Rudi35 i często nawet na wybory nie chce się pójść...

1

@NeroTFP Akurat kawa najlpeiej smakuje w poniedziałek jak dla mnie :D

2

@PatrychoO Najważniejsza informacja dnia

2

@Lola120 Trzymam kciuki, że będzie dobrze :)

5

@Lola120 Spoko, jeśli pracowałaś nad matmą to zdasz. Mi matematyk gadał, że jestem beznadziejna i już mi gratuluje bycia pierwszą osobą w historii szkoły, która nie zda matury, a miałam 80% z matmy.

1

@kerouac Choroba. Naprawdę nie wiem jaką logiką się takie pary kierują.

0

@ranger3120 Mój telefon dalej każe mi zostać w domu ;)

2

@PatrychoO Dokładnie odcinek Rendez vous w ciemno

1

@Hiacynk podlaski albo biały półtłusty???

1

@sebasek99 I Zbigniew Boniek

1

@IronSanHybrid Tańsze niż u mnie w mieście powszednie

0

@Cochise Samo wyszło :)

1

@NeroTFP 1. O mnie się nie martw
2. Ranczo
3. Skoki (w sezonie oczywiście)
4. Pytanie na śniadanie
No i jeszcze Stulecie Winnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?