July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kettger i przez 10 kolejnych...
0
@macio_944 A ja myślałam, że to dopiero po drugiej stronie się okazuje... całe życie w błędzie
0
@Adamski69 A to tak się da samemu się kanonizować?
1
@NeroTFP Jak nie taka to inna
0
Uczucie na dziś: żal mi ludzi, którzy mylą wybory na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z wyborami na Mistera Polski 2020.
0
@BarcaInfo Najlepsza osobowość
0
@Hushovt Potwierdzam
1
@FafitFCB Taki ładny chłopak był, ale jakoś nie pasuje mi jego nowy image...
3
Uważam, że szukanie drugiej połówki w internecie to już troszeczkę akt desperacji. Przynajmniej dla mnie to taka trochę ostatnia deska ratunku.
24
@ArdoFCB To jest właśnie to co scena polityczna w ostatnich latach zrobiła z ludźmi: jak nie jesteście za nami to jesteście za nimi.
1
@l0Messini Nie mam pojęcia. Bliska mi osoba poprosiła, żebym rozpowszechniła to więc to robię. A la rambla jest dość dużą społecznością.
5
Być może pora marna, ale uważam, że nie ma złej pory na pomoc ❤ więc kto może niech chociaż udostępni
https://www.siepomaga.pl/iga-jankowska
2
@NeroTFP Zenek Kluczny za to lubi wątróbkę na surowo ;)
2
@marcin62 Najlepszego :) mnie to też czeka w niedalekiej przyszłości.
8
@AmigoBlancos Przez wymogi sanitarne wpuszczają mniej na raz
3
@kamilop W sensie z wyglądu najbardziej podobny?
0
@AllBundy Nie byłam, ale znam kilka osób co było.
0
@Rudi35 i często nawet na wybory nie chce się pójść...
1
@NeroTFP Akurat kawa najlpeiej smakuje w poniedziałek jak dla mnie :D
2
@PatrychoO Najważniejsza informacja dnia
2
@Lola120 Trzymam kciuki, że będzie dobrze :)
5
@Lola120 Spoko, jeśli pracowałaś nad matmą to zdasz. Mi matematyk gadał, że jestem beznadziejna i już mi gratuluje bycia pierwszą osobą w historii szkoły, która nie zda matury, a miałam 80% z matmy.
1
@kerouac Choroba. Naprawdę nie wiem jaką logiką się takie pary kierują.
0
@ranger3120 Mój telefon dalej każe mi zostać w domu ;)
2
@PatrychoO Dokładnie odcinek Rendez vous w ciemno
1
@Hiacynk podlaski albo biały półtłusty???
1
@sebasek99 I Zbigniew Boniek
1
@IronSanHybrid Tańsze niż u mnie w mieście powszednie
0
@Cochise Samo wyszło :)
1
@NeroTFP 1. O mnie się nie martw
2. Ranczo
3. Skoki (w sezonie oczywiście)
4. Pytanie na śniadanie
No i jeszcze Stulecie Winnych