5

@Barca1992 Nie odmówi cyknięcia fotki

1

@Ojciec5tkidzieci Powinni się zreaktywować w obecnej sytuacji

1

@Pertezm mła .........

0

@kkbarca Logika nie istnieje.

2

@neeed smacznego

1

@NeroTFP To jest trudny wybór... chyba bym włączyła opcję podziel ekran

0

@Zoker Na dobre i na złe, znajdę wreszcie, czy tego chcę czy nie, moje szczęście.

1

@DaPi Dla mnie na równi. Każdy stał się dla mnie idolem na innym etapie życia.

1

Czy tylko ja nie wiem co na tej nowej grafice jest czym?

0

@Michael24 Zwłaszcza że w tym sezonie Sapporo nie będzie

0

@PatrykBarca Jak wszędzie tak naprawdę

2

@LukaszFan Umówmy się ta pani chce zaistnieć i tyle. We wszystkim chodzi o biznes a osoby, które w to się włączają dają się w to bezpłatnie uwikłać. Tak samo było ze strajkami nauczycieli itp. I nie ważne kto, kiedy i przeciw komu protestował. Nawet jeśli inicjatywy są stricte społeczne to zaraz znajdą się sępy, które zlecą się i zrobią na tym swój biznes. Dziękuję za uwagę, mam nadzieję, że mnie nie zjecie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MontelQ Nie martwmy się o to, co nie naszym jest problemem.

0

Sergio Roberto

0

@AdiKingu96 pyszota

0

@pele1282 ściął włosy

0

@tbas Ja mam wrażenie że wyniki od początku są korygowane, nie tylko u nas zresztą. I żeby nie było nie jestem żadnym antycovidowcem.

0

@Terminator4666 W smsie dostałam wiadomość że tak, aczkolwiek nie wiem jak to wyegzekwują np od osób, które mają stare cegły i nie korzystają z internetu.

0

@Terminator4666 Tak. Cały jeden raz.

0

@clyde Empirycznie i per excellance

2

@clyde Adwokat też człowiek

6

@elplacek44 Czyżby objawiki?

0

@LionelM95 Może. Ja byłam i oczywiście skierowanko na covid po czym test wyszedł negatywny i inna lekarka przez telefon stwierdziła po kaszlu, że angina.

0

@DanielOOL No ma chłopak coś w sobie ;)

3

@Przemek2323 którzy nie widzieli, a uwierzyli ;)

13

@Mathew86 Uważam że powinny być apolityczne.

5

@SkN Szczególnie po ostatniej bramce Antek wyglądał na szczególnie przerażonego Messim... żal, żal, żal.

1

@arasz1819 Prof. Edyta Górniak... tyle wystarczy

1

@NeroTFP Ten świat jest taki ładny,
Najgłupszy zawsze radny,
Hej kolęda, kolęda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?