0

@Tridente2015 U mnie ccc otwarte więc Ci nie wytłumaczę.

1

@pele1282 Mało kto wie, ja w sumie nigdy nad tym nie rozmyślałam, ale jak pani przewodniczka o tym powiedziała to zapamiętałam. W Barcelonie jest katedra św. Eulali i znajduję się w dzielnicy gotyckiej niedaleko La Rambli.

2

@pele1282 Sagrada Familia nie jest katedrą, tylko bazyliką mniejszą;)

1

@tomek8756 Może mam, a może nie. W końcu to moja prywatna sprawa :)

0

@Bartek22 Ja lubię i Puiga i Griezmanna i jak już kiedyś wspominałam lubię dawać ludziom kolejne szanse, ale czasem i moja cierpliwość się kończy.

0

@chavez To przykre patrząc na to jaka sztania była te nawet 8 lat temu

2

@busquets5 Wbrew pozorom Antek okazał się być prawdziwym mężczyzną. Do niego dopisałabym Marka.

1

@GeneralXavi Gorzej już tylko oświadczyć się jej przez pomyłkę

0

@Piorun Toledo to jest seat

0

@NaFazieHitman cóż, jak pisałam to nie było żadnego... ://

0

@arcziFCB Żegnaj przyjacielu

0

@LeoMessi1994 Peszko chociaż jest mistrzem w robieniu atmosfery ;)

1

@tobiasson92 Młoda... hahaha

0

@tomek8756 Haruje na lepszą przyszłość

2

@Comentateiro To nie tak dokładnie 15 lat temu, bo nawet 13 nie ma ;

2

@kubix05 Miałam mieć te przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Panem Pieczką, ale niestety strajk nauczycieli skutecznie temu zapobiegł.

5

@MesQueUnClub22 Promotorka chyba Cię nie lubi...

1

@Cariones 11/10 rudych jest wrednych i tyle.

1

@Encore Polska w pigułce

0

@IronSanHybrid ujujuj jak piknie ujujuj jak magicznie

0

@Dosq To wiem, ale czy jest podany jakiś konkretny powód bo nigdzie nie mogłam się doszukać?

0

O co chodzi z Wują?

1

@michaleu Dumni po porażce, wierni po zwycięstwie

6

@NaFazieHitman jedną różę

1

@Barcza223 Mnie piłka Antułana zdmuchnęła z kanapy.

1

@Janiama Ja się absolutnie nie cieszę. Powiem więcej: nie uważam, że jest do oddania. Moim zdaniem trzeba z chłopakiem przepracować pewne rzeczy, np. Skuteczność, może głowę.

0

@skakun95 Szkoda tylko, że zajęty (z całym szacunkiem do Dani)

0

@mekston Pal licho 11 jak wygraliśmy. Ogólnie rzecz biorąc Antek ma problem ze skutecznością czy też czasem z decyzją na oddanie strzału i może fajnie, gdyby ktoś to z nim przepracował. Jasne, zaraz poleje się "mistrzowi świata takie rzeczy tłumaczyć?". A to tylko człowiek, a mistrzem świata został prawie 3 lata temu i dużo mogło mu się w głowie pozmieniać.

1

Można by zrobić Grizowi jakiś trening strzelecki, tak dla odblokowania mu głowy? Bo tak naprawdę, w wielu momentach brakuje mu skuteczności i już nawet mnie to zaczyna irytować....

1

@avanes Najlepsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?