July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tridente2015 U mnie ccc otwarte więc Ci nie wytłumaczę.
1
@pele1282 Mało kto wie, ja w sumie nigdy nad tym nie rozmyślałam, ale jak pani przewodniczka o tym powiedziała to zapamiętałam. W Barcelonie jest katedra św. Eulali i znajduję się w dzielnicy gotyckiej niedaleko La Rambli.
2
@pele1282 Sagrada Familia nie jest katedrą, tylko bazyliką mniejszą;)
1
@tomek8756 Może mam, a może nie. W końcu to moja prywatna sprawa :)
0
@Bartek22 Ja lubię i Puiga i Griezmanna i jak już kiedyś wspominałam lubię dawać ludziom kolejne szanse, ale czasem i moja cierpliwość się kończy.
0
@chavez To przykre patrząc na to jaka sztania była te nawet 8 lat temu
2
@busquets5 Wbrew pozorom Antek okazał się być prawdziwym mężczyzną. Do niego dopisałabym Marka.
1
@GeneralXavi Gorzej już tylko oświadczyć się jej przez pomyłkę
0
@Piorun Toledo to jest seat
0
@NaFazieHitman cóż, jak pisałam to nie było żadnego... ://
0
@arcziFCB Żegnaj przyjacielu
0
@LeoMessi1994 Peszko chociaż jest mistrzem w robieniu atmosfery ;)
1
@tobiasson92 Młoda... hahaha
0
@tomek8756 Haruje na lepszą przyszłość
2
@Comentateiro To nie tak dokładnie 15 lat temu, bo nawet 13 nie ma ;
2
@kubix05 Miałam mieć te przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Panem Pieczką, ale niestety strajk nauczycieli skutecznie temu zapobiegł.
5
@MesQueUnClub22 Promotorka chyba Cię nie lubi...
1
@Cariones 11/10 rudych jest wrednych i tyle.
1
@Encore Polska w pigułce
0
@IronSanHybrid ujujuj jak piknie ujujuj jak magicznie
0
@Dosq To wiem, ale czy jest podany jakiś konkretny powód bo nigdzie nie mogłam się doszukać?
0
O co chodzi z Wują?
1
@michaleu Dumni po porażce, wierni po zwycięstwie
6
@NaFazieHitman jedną różę
1
@Barcza223 Mnie piłka Antułana zdmuchnęła z kanapy.
1
@Janiama Ja się absolutnie nie cieszę. Powiem więcej: nie uważam, że jest do oddania. Moim zdaniem trzeba z chłopakiem przepracować pewne rzeczy, np. Skuteczność, może głowę.
0
@skakun95 Szkoda tylko, że zajęty (z całym szacunkiem do Dani)
0
@mekston Pal licho 11 jak wygraliśmy. Ogólnie rzecz biorąc Antek ma problem ze skutecznością czy też czasem z decyzją na oddanie strzału i może fajnie, gdyby ktoś to z nim przepracował. Jasne, zaraz poleje się "mistrzowi świata takie rzeczy tłumaczyć?". A to tylko człowiek, a mistrzem świata został prawie 3 lata temu i dużo mogło mu się w głowie pozmieniać.
1
Można by zrobić Grizowi jakiś trening strzelecki, tak dla odblokowania mu głowy? Bo tak naprawdę, w wielu momentach brakuje mu skuteczności i już nawet mnie to zaczyna irytować....
1
@avanes Najlepsi