July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trepyveb Wirusologiem nie jestem, ale uważam, że to się nie skończy, póki każdy tego nie przejdzie bądź znaczna większość nie zostanie zaszczepiona skuteczną szczepionką. Czy któraś z obecnych taka jest? To się dopiero okaże.
0
@nabial Sercem. A reszta Matiego na służbie.
0
@Maciasek To będą bardziej
0
@Gomess Tak. Grając w LM będą tracić siły na La Ligę i się w końcu zaczną potykać.
3
@cudak321 Może wgl pandemia dotyczy tylko wyborców PiS i to z całego świata
0
@Dawid66 Zależy
0
@Paradoks Ach jak cudowny jest Karol Krawczyk,
Nie jest to Judasz,
Ani sprzedawczyk,
Każda by chciała tego Karola,
I do różańca i rock and roll'a
4
Taka mała uwaga do wszystkich: To jest Antonela nie Antonella. Miłego dnia :)
3
@FanKFC Griezmann jest człowiekiem, to normalne, że czasem mu coś nie wyjdzie, ale zapiernicza jak żaden albo niewielu. I robi wiele rzeczy mało efektownych, ale jakże istotnych.
1
@Joan_Laporta Ej, ale od mojej dziewczynki to wara. Już ja wiem Joan jakie Ty masz podejście do kobiet...
1
Trudno. Szkoda tych okazji, ale porażka z zachowaniem godności. Można iść dalej z głową do góry :)
4
@PatrychoO I czy czegoś więcej do szczęścia potrzeba? Widzisz Tadzia i Karola i od razu masz cieszyjapę :)
0
@AmigoBlancos Już bzykam ~ Tadeusz Norek
0
@Quavosk Si, claro que si ujujujuj
1
Życzę zarówno Wam drogie koleżanki jak i sobie, byśmy miały same tak piękne dni, jak ten 4 lata temu
2
@Naturopata Spacer to zawsze dobry pomysł. Aby nie padało to zawsze można się ubrać odpowiednio do pogody :)
4
@martin3131 Swoich rodziców
0
@Quavosk Co by nie mówić wiele rzeczy kosztuje i nie wszystko idzie w kieszenie prezesa. Chcemy Ligi Mistrzów, Euro, skoków, niektórzy chcą Zenka na sylwestra i wielu innych rzeczy i skądś muszą na to brać.
2
@BarcaInfo Tulimy, tulimy, tulimy :)
1
@Colin94 Bo on jest potężny!!!
2
@Antimadridista~ Czuły w sobotę, męski we wtorek
0
@wojopancer Fati bo jest młodszy
5
@puyol_presidend5 Danka na Woli, nic jej nie boli
0
@Rewolucja123 No spoko. Mi się po prostu mój naturalny kolor bardzo podoba, ale nie każdy tak ma.
1
@Rewolucja123 Nie farbuje i póki nie osiwieje nie zamierzam
10
@IronSanHybrid Aczkolwiek przyłbice, zwłaszcza te na brodę, to pic na wodę.
0
@Coutinho007 Tak z okazji dnia poprawnego języka ojczystego: "wychowankom" nie "wychowanką".
5
@Barca1992 Dlatego te 500 za każde dziecko powinno być odliczone od podatków. Nie płacisz podatków, nie masz 500. Wyjątkiem zostawiłabym samotne matki z chorymi dziećmi, ale po dokładnej weryfikacji ich warunków.
0
@Pawelsky Ale Polsat strajkował, a La Rambla jest niezłomna
1
@PatrychoO Marsz Zbigniew Boniek, w Polsce rosną jabłonie