0

@Trepyveb Wirusologiem nie jestem, ale uważam, że to się nie skończy, póki każdy tego nie przejdzie bądź znaczna większość nie zostanie zaszczepiona skuteczną szczepionką. Czy któraś z obecnych taka jest? To się dopiero okaże.

0

@nabial Sercem. A reszta Matiego na służbie.

0

@Maciasek To będą bardziej

0

@Gomess Tak. Grając w LM będą tracić siły na La Ligę i się w końcu zaczną potykać.

3

@cudak321 Może wgl pandemia dotyczy tylko wyborców PiS i to z całego świata

0

@Dawid66 Zależy

0

@Paradoks Ach jak cudowny jest Karol Krawczyk,
Nie jest to Judasz,
Ani sprzedawczyk,
Każda by chciała tego Karola,
I do różańca i rock and roll'a

4

Taka mała uwaga do wszystkich: To jest Antonela nie Antonella. Miłego dnia :)

3

@FanKFC Griezmann jest człowiekiem, to normalne, że czasem mu coś nie wyjdzie, ale zapiernicza jak żaden albo niewielu. I robi wiele rzeczy mało efektownych, ale jakże istotnych.

1

@Joan_Laporta Ej, ale od mojej dziewczynki to wara. Już ja wiem Joan jakie Ty masz podejście do kobiet...

1

Trudno. Szkoda tych okazji, ale porażka z zachowaniem godności. Można iść dalej z głową do góry :)

4

@PatrychoO I czy czegoś więcej do szczęścia potrzeba? Widzisz Tadzia i Karola i od razu masz cieszyjapę :)

0

@AmigoBlancos Już bzykam ~ Tadeusz Norek

0

@Quavosk Si, claro que si ujujujuj

1

Życzę zarówno Wam drogie koleżanki jak i sobie, byśmy miały same tak piękne dni, jak ten 4 lata temu

2

@Naturopata Spacer to zawsze dobry pomysł. Aby nie padało to zawsze można się ubrać odpowiednio do pogody :)

4

@martin3131 Swoich rodziców

0

@Quavosk Co by nie mówić wiele rzeczy kosztuje i nie wszystko idzie w kieszenie prezesa. Chcemy Ligi Mistrzów, Euro, skoków, niektórzy chcą Zenka na sylwestra i wielu innych rzeczy i skądś muszą na to brać.

2

@BarcaInfo Tulimy, tulimy, tulimy :)

1

@Colin94 Bo on jest potężny!!!

2

@Antimadridista~ Czuły w sobotę, męski we wtorek

0

@wojopancer Fati bo jest młodszy

5

@puyol_presidend5 Danka na Woli, nic jej nie boli

0

@Rewolucja123 No spoko. Mi się po prostu mój naturalny kolor bardzo podoba, ale nie każdy tak ma.

1

@Rewolucja123 Nie farbuje i póki nie osiwieje nie zamierzam

10

@IronSanHybrid Aczkolwiek przyłbice, zwłaszcza te na brodę, to pic na wodę.

0

@Coutinho007 Tak z okazji dnia poprawnego języka ojczystego: "wychowankom" nie "wychowanką".

5

@Barca1992 Dlatego te 500 za każde dziecko powinno być odliczone od podatków. Nie płacisz podatków, nie masz 500. Wyjątkiem zostawiłabym samotne matki z chorymi dziećmi, ale po dokładnej weryfikacji ich warunków.

0

@Pawelsky Ale Polsat strajkował, a La Rambla jest niezłomna

1

@PatrychoO Marsz Zbigniew Boniek, w Polsce rosną jabłonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?