1

@AntekGriezmann W liceum polski, matma i historia.

0

@Janiama Mimo, że nie jestem fanka lekkiej atletyki, ten bieg mogę oglądać w nieskończoność.

5

@KrychaFCB Lewica to jest aktualnie największy sojusznik rządu wśród opozycji. Czego tu się spodziewać...

1

Super uczucie znów popatrzeć na Daniego Alvesa

1

@clyde Zawsze możesz mówić "pan Ksiądz ". Wtedy i wilk syty i owca cała. A co do dzień dobry, to są księża, którzy sami tak się witają.

2

@koksik2700 To że jak wstanę to jest bliżej do następnego pójścia spać

1

@Herato Nigdzie

0

No i to mi się podoba, oj podoba mi się

0

@Chaoss O Żyle i Stękale nie zapominajmy

1

@PatrychoO Wszędzie Karol, wszędzie

4

Rolnik sieje bociany!

0

@Krzychu1010 Niekoniecznie. Imieniny obchodzi się w związku ze wspomnieniem patrona, jakiego rodzice wybrali Ci, wybierając Twoje imię, także nie musi to być data najbliższa po urodzinach, może być np. Wspomnienie najważniejszego świętego/błogosławionego o tym imieniu.

0

@Kz1234 Shaki właśnie też wrzuciła selfie i go oznaczyła

2

@Nano22 Panie, jak Ty dwa dni przeleżałeś to jeszcze nie aż tak tragicznie. Ja ok. 5 tygodni leżałam. Oczywiście nie umniejszam. Cierpienie to cierpienie.

0

@Maker0 Mi się tam ten lawendowy strój podoba

0

Smutne te Igrzyska. Myślę, że z kibicami naszych by bardziej niosło.

1

@MontelQ Siara to Stefan Siara Siarzyński ;)

3

@Janas11224 A co najlepsze i wiem to z własnego doświadczenia: studenci ze Wschodu potem nie dają rady i jest duży odstrzał bądź też sami rezygnują. Tymczasem ktoś inny by się dostał i raczej kontynuował naukę.

0

@dmcteam Dalej za Barçą. Oczywiście przykro by mi było, że sprawa tak się potoczyła, ale życie jest jakie jest. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy i zarówno Leo jak i Antoś zostaną.

2

Po co ma ułatwiać, czyli godzić się na obniżkę pensji skoro ma trójkę dzieci do wykarmienia i każdy grosz się liczy?

3

@Lola120 Może trzeba zmienić gabinet... bo pieniądze to jedno, ale chodzi też o zęby

0

Te dodatkowe eurosporty są w cyfrowym polsacie?

0

@Firestone To złe moce tego stroju, mówię Ci

1

W tych strojach wyglądamy jak beniaminki

12

@Lub567 Po to żeby 165729365010 osób przypomniało sobie o tobie tego dnia i napisało Ci "życzliwe i szczere" życzenia na fb

0

@Bobo25 Pytanie kto co ma na myśli przez pełen makijaż, bo tyle co ja się maluję dla innych nie jest nawet jego połową

0

Panie Prezesie, zainwestuj pan w rozmiar większą koszulę

3

@dzefrej234 Bez sensu. Sousa jeszcze tak naprawdę nie zdążył nic zrobić. No chyba, że sam ma dosyć zabawy z frajerami, to wtedy rozumiem.

0

@Nano22 Victor Ibarbo

0

@Rust_Cohle Bez problemu. Ciepło jest, kisić to można ogórki a nie stopy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?