0

@Odcinkowy I dlatego w Polsce nie będzie lepiej, bo wszyscy są siebie warci.

0

@KrwawiaceoczyVEB On przynajmniej biega...

0

@Pawel13sz Znając życie prędzej ja nie dotrwam

0

@Matelel Nie wiem, ale na pewno wlałoby to nową nadzieję gdyby wrócił

0

@Matelel Tak, bo się drze na nich, a nie jak Kumanek stoi potulnie jak baranek i bez emocji.

0

@betonito Bo ma syndrom kuwady

0

Gdyby nie mieli powodów to by nie gwizdali.... hmmmm

0

Griezmann to chociaż w defensywie pomagał...

0

@El Plutoninho Tobie chyba też się przyda bo ja też to napisałam sarkastycznie ;)

0

@El Plutoninho Słonko, Griezi gra w Atleti ;) Ten co strajkował to Luuk de Jong

1

@Barca1992 Nie no aż tak to się nie nastawiaj. Będzie jak zawsze.

0

@Kinginiesta My to może i jedziemy, ale nasze gwiazdeczki to nie wiem.

2

@Chakalaka Liczba godzin religii wynika z umowy konkordatowej i ministerstwo od tak by sobie zmienić jej nie mogło, nawet jeśliby chciało.
@Bykunn To akurat prawda. W moich szkołach informatycy nie byli zbyt biegli.

0

@AmigoBlancos Żal żal żal xd

0

@reloaded 2 lata masz rękojmi, długość gwarancji określa sprzedawca, aczkolwiek mimo jej, przez 2 lata możesz się powoływać na prawo rękojmi.

3

@Lola120 Ogółem jakiekolwiek relacje internetowe należy nawiązywać z dużą dozą ostrożności. I to już nie chodzi o to, że ktoś jest kim innym niż się podaje, ale ciężko rozpoznać intencje drugiej strony, a potem wychodzą dziwne sytuacje. A co do szukania drugiej połówki: jak ma się trafić to się trafi nawet na urwanym chodniku. Także bez spiny :)

2

@Lola120 Jak to mówią: kto się komu przeznaczy, ten się na drodze rozkraczy, także może znajdziesz. Bądź dobrej myśli i pamiętaj, że facet nie definiuje Twojego istnienia.

1

@brt Nawet w defensywie za bardzo nie biegał...(chociaż oglądałam od 30 minuty to nie wiem jak wcześniej)

0

@bartekvisca Skoro piłka to dla niego zabawa to niech się bawi, nawet w pierwszej drużynie, póki nie ma nikogo na jego miejsce.

0

@Kamiloza91 Aż szkoda, że zajęty

0

@barcelonaLM Może w Madrycie ma zaufanego fryzjera i do innego nie pójdzie.

0

@jeyx77x W kitce też ładnie wyglądał, mimo, że nie przepadam za długowłosymi chłopakami

0

Kto raz był kudłaty, kudłatym na wieki pozostanie ~ Krzysztof Małecki
I tyle w temacie

0

@deyna2018 Ma się osobą. Poszłam do babki prywatnie, a ta do mnie żebym przyszła do niej na nfz bo szkoda kasy. Więc przyszłam na nfz, poczekałam 1,5h w poczekalni, posiedziałam w milczeniu 2 minuty w gabinecie bo pani dr coś musiała sobie popisać i dostałam druczek z datą kolejnej wizyty.

0

@bolinho89 Tu są ostatnio same cyrki więc wiesz...

0

Francuzi jakiś nowy talent. Może weźmy go do nas...

3

Dom wariatów.....

1

@Ojciec5tkidzieci Chodziłam do LO Słowackiego więc nie wypada inaczej, ale obiektywnie #TeamŻaden

0

@Kettger Jeszcze trochę i włączy się w Platformę. O to przecież chodzi

0

Wie ktoś może czy transmisja meczu na sport.tvp.pl zadziała mi za granicą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?