July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kkbarca Ogólnie pierwsze 2-3 dni są ciężkie, potem chip się normuje
0
@Encore Z Brazylią na pewno nie zagramy na szczęście
1
@Zbyszard 2011/12
0
@pele1282 Śmiem twierdzić, że dzieci są nawet mądrzejsze od dorosłych
0
@Granto Miał szczęście, bo jeśli stałoby mu się to gdzieś na ulicy, to pomoc mogłaby nie nadejść tak szybko.
0
@Jackazz Alkohol może spowodować, że szczepionka nie będzie skuteczna.
1
@baczmus Mowa jest srebrem, milczenie złotem.
0
@VirtuoZ Racja.......
11
@Nano22 Strajk istot żywych. Może nie czują się osobami.... Weźmy to pod uwagę
0
@tomek8756 Nie mam nic do mniejszości, póki nie zachowują się tak jakby stanowili większość. To jest ta tolerancja dzisiejszego świata. Tolerujemy Cię tylko, jeśli jesteś inny. Tragedia.
3
@puyol_presidend5 Podejrzewam że odpowiada za popełnienie czynu zabronionego, ale zamiast więzienia skierują ją na leczenie psychiatryczne
3
Ja Wam tylko chcę podziękować za ten sezon, a przede wszystkim za to, co było w nim dobre. A za rok walczymy! Vamossss!!!!
0
@Enduu Ciepła woda lub olej roślinny
1
@marcin000019 Tylko u nas inaczej to liczą i dlatego tak wychodzi
2
@jakub1906 Zamiast Roury chciałeś napisać Martino ;)
1
@DaPidejpi Dodo i jego mafia też
1
@VamosRakieta Deptak w Barcelonie, ziom.
1
@masq No właśnie mam podobnie. Sytuacja patowa. Możemy pomóc sobie, ale jeszcze bardziej możemy pomóc Realowi. Pozostaje tylko wygrać i trzymać kciuki za Sevillę.
0
Gruby to jednak swój człek
1
@ciema Żeby jeszcze było o kogo się kłócić...
1
@klemens100 No właśnie. Jezus mówi bądźcie, ale nie stwierdza, że ludzie są, tylko ich nakłania do tego. A Ojciec JEST miłosierny. To subtelna różnica.
0
@Chakalaka Miłosierdzie to ma Pan Bóg okazywać grzesznikom. Tymi grzesznikami są ludzie. Ja nie mówię, że pana ze zdjęcia pochwalam, bo nie pochwalam, bo jeśli jest się osobą wierzącą, to należy przestrzegać przynajmniej jakichś fundamentalnych zasad np. Kochaj bliźniego jak siebie samego, aczkolwiek jeśli chodzi o miłosierdzie to ono płynie od Boga.
1
@TylkoBarca7273 Tylko pozazdrościć
0
@michal26 Wydychasz go nosem. Wprost na kogoś. Maska nie chroni Ciebie, tylko przed Tobą, a raczej przed szkodnikiem, który się w Tobie znajduje.
4
@AmigoBlancos Mnie bawi, gdy ktoś mówi że na polityce się nie zna, nie interesuje go to, ale idzie i głosuje. Dlaczego? No bo każą iść. A wiesz chociaż czemu głosujesz na tego, a nie innego? A bo taki przystojny. To by było ma tyle.
1
@tadzik447 A mi tangensy i cotangensy
0
@saczers438 Jezu, to już tak dawno temu, a ja pamiętam jakby to było wczoraj...
0
@KmN decyzja i tak należy do Was :)
A jeśli szukacie czegoś oryginalnego polecam oglądnąć sobie kilka odcinków programów Izy Janachowskiej na tvn style, ona często pokazuje fajne pomysły
1
@KmN Wszystko jeszcze przede mną, ale mogę dać dwie wskazówki:
- poszukajcie piosenki innej niż "Cudownych rodziców mam", bo chyba jest to tak oklepane, że aż nudne
- jeśli nie chcecie, to nie róbcie podziękowań przy ludziach, podziękujcie rodzicom na spokojnie, w domu albo zaproście ich na obiad
3
@cosinus90 Osobą uczniowską... może od razu istostą, bo zaraz się okaże, że każdy powinien decydować jakim gatunkiem chce być...