0

@LS Truskawki i czereśnie

0

@Rastafarnianin A wypowiedzi papieża są tak manipulowane przez pośredników i wyrywane z konteksti, że w świat idzie zupełnie co innego niż mówi...

0

@BorzyKrzys A nie lepiej na odwrót? Prezydent pełni głównie funkcję reprezentacyjną, a to premier na główny wpływ ma to co się dzieje, także może lepiej Żelazny Pudzian na premiera, a sympatyczny Adaś na prezydenta.

1

@MesQueUnClub96 Odkąd Leo poszedł do PSG to choćby do końca roku siedział z yerbą na trybunach, a Robert walił po 10 bramek w każdym meczu, Messi ma ZP.

1

@Lola120 Jak ja Cię dobrze rozumiem...

0

@M_Kos Z własnego doświadczenia mówię, że jeśli nie jesteś matematyczny to prawo.

0

@barcelonaLM Mógłby też poobniżać podatki, składki, daniny i te wszystkie inne opłaty, żeby tak nie rosła.

2

@Kgorecki2500 Zdecydowanie, tylko i wyłącznie Xavi.

0

@michal26 Ciekawe w sumie jakby to wyglądało, gdyby Konfederacja była z PiSem u władzy. Mam na myśli apsekty czysto techniczne, nie światopoglądowe, czyli np. kierowanie służbą zdrowia.

0

@FabregasOnlyInMyHeart Fajny masz nick :)

4

@krawczykPSG Zasadniczo jestem przeciw. Kobieta wychowując dziecko uczy czego innego, a mężczyzna czego innego, jest odpowiedzialny za inne aspekty emocjonalne i psychologiczne, co tworzy całość. Inna sprawa, że jeśli dziecko miałoby trafić do pary hetero, ale patologicznej, to chyba już z dwojga złego lepiej w tę drugą stronę i niech spokojnie dorasta.

0

@Odcinkowy I dlatego w Polsce nie będzie lepiej, bo wszyscy są siebie warci.

0

@KrwawiaceoczyVEB On przynajmniej biega...

0

@Pawel13sz Znając życie prędzej ja nie dotrwam

0

@Matelel Nie wiem, ale na pewno wlałoby to nową nadzieję gdyby wrócił

0

@Matelel Tak, bo się drze na nich, a nie jak Kumanek stoi potulnie jak baranek i bez emocji.

0

@betonito Bo ma syndrom kuwady

0

Gdyby nie mieli powodów to by nie gwizdali.... hmmmm

0

Griezmann to chociaż w defensywie pomagał...

0

@El Plutoninho Tobie chyba też się przyda bo ja też to napisałam sarkastycznie ;)

0

@El Plutoninho Słonko, Griezi gra w Atleti ;) Ten co strajkował to Luuk de Jong

1

@Barca1992 Nie no aż tak to się nie nastawiaj. Będzie jak zawsze.

0

@Kinginiesta My to może i jedziemy, ale nasze gwiazdeczki to nie wiem.

2

@Chakalaka Liczba godzin religii wynika z umowy konkordatowej i ministerstwo od tak by sobie zmienić jej nie mogło, nawet jeśliby chciało.
@Bykunn To akurat prawda. W moich szkołach informatycy nie byli zbyt biegli.

0

@AmigoBlancos Żal żal żal xd

0

@reloaded 2 lata masz rękojmi, długość gwarancji określa sprzedawca, aczkolwiek mimo jej, przez 2 lata możesz się powoływać na prawo rękojmi.

3

@Lola120 Ogółem jakiekolwiek relacje internetowe należy nawiązywać z dużą dozą ostrożności. I to już nie chodzi o to, że ktoś jest kim innym niż się podaje, ale ciężko rozpoznać intencje drugiej strony, a potem wychodzą dziwne sytuacje. A co do szukania drugiej połówki: jak ma się trafić to się trafi nawet na urwanym chodniku. Także bez spiny :)

2

@Lola120 Jak to mówią: kto się komu przeznaczy, ten się na drodze rozkraczy, także może znajdziesz. Bądź dobrej myśli i pamiętaj, że facet nie definiuje Twojego istnienia.

1

@brt Nawet w defensywie za bardzo nie biegał...(chociaż oglądałam od 30 minuty to nie wiem jak wcześniej)

0

@bartekvisca Skoro piłka to dla niego zabawa to niech się bawi, nawet w pierwszej drużynie, póki nie ma nikogo na jego miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?