July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LS Truskawki i czereśnie
0
@Rastafarnianin A wypowiedzi papieża są tak manipulowane przez pośredników i wyrywane z konteksti, że w świat idzie zupełnie co innego niż mówi...
0
@BorzyKrzys A nie lepiej na odwrót? Prezydent pełni głównie funkcję reprezentacyjną, a to premier na główny wpływ ma to co się dzieje, także może lepiej Żelazny Pudzian na premiera, a sympatyczny Adaś na prezydenta.
1
@MesQueUnClub96 Odkąd Leo poszedł do PSG to choćby do końca roku siedział z yerbą na trybunach, a Robert walił po 10 bramek w każdym meczu, Messi ma ZP.
1
@Lola120 Jak ja Cię dobrze rozumiem...
0
@M_Kos Z własnego doświadczenia mówię, że jeśli nie jesteś matematyczny to prawo.
0
@barcelonaLM Mógłby też poobniżać podatki, składki, daniny i te wszystkie inne opłaty, żeby tak nie rosła.
2
@Kgorecki2500 Zdecydowanie, tylko i wyłącznie Xavi.
0
@michal26 Ciekawe w sumie jakby to wyglądało, gdyby Konfederacja była z PiSem u władzy. Mam na myśli apsekty czysto techniczne, nie światopoglądowe, czyli np. kierowanie służbą zdrowia.
0
@FabregasOnlyInMyHeart Fajny masz nick :)
4
@krawczykPSG Zasadniczo jestem przeciw. Kobieta wychowując dziecko uczy czego innego, a mężczyzna czego innego, jest odpowiedzialny za inne aspekty emocjonalne i psychologiczne, co tworzy całość. Inna sprawa, że jeśli dziecko miałoby trafić do pary hetero, ale patologicznej, to chyba już z dwojga złego lepiej w tę drugą stronę i niech spokojnie dorasta.
0
@Odcinkowy I dlatego w Polsce nie będzie lepiej, bo wszyscy są siebie warci.
0
@KrwawiaceoczyVEB On przynajmniej biega...
0
@Pawel13sz Znając życie prędzej ja nie dotrwam
0
@Matelel Nie wiem, ale na pewno wlałoby to nową nadzieję gdyby wrócił
0
@Matelel Tak, bo się drze na nich, a nie jak Kumanek stoi potulnie jak baranek i bez emocji.
0
@betonito Bo ma syndrom kuwady
0
Gdyby nie mieli powodów to by nie gwizdali.... hmmmm
0
Griezmann to chociaż w defensywie pomagał...
0
@El Plutoninho Tobie chyba też się przyda bo ja też to napisałam sarkastycznie ;)
0
@El Plutoninho Słonko, Griezi gra w Atleti ;) Ten co strajkował to Luuk de Jong
1
@Barca1992 Nie no aż tak to się nie nastawiaj. Będzie jak zawsze.
0
@Kinginiesta My to może i jedziemy, ale nasze gwiazdeczki to nie wiem.
2
@Chakalaka Liczba godzin religii wynika z umowy konkordatowej i ministerstwo od tak by sobie zmienić jej nie mogło, nawet jeśliby chciało.
@Bykunn To akurat prawda. W moich szkołach informatycy nie byli zbyt biegli.
0
@AmigoBlancos Żal żal żal xd
0
@reloaded 2 lata masz rękojmi, długość gwarancji określa sprzedawca, aczkolwiek mimo jej, przez 2 lata możesz się powoływać na prawo rękojmi.
3
@Lola120 Ogółem jakiekolwiek relacje internetowe należy nawiązywać z dużą dozą ostrożności. I to już nie chodzi o to, że ktoś jest kim innym niż się podaje, ale ciężko rozpoznać intencje drugiej strony, a potem wychodzą dziwne sytuacje. A co do szukania drugiej połówki: jak ma się trafić to się trafi nawet na urwanym chodniku. Także bez spiny :)
2
@Lola120 Jak to mówią: kto się komu przeznaczy, ten się na drodze rozkraczy, także może znajdziesz. Bądź dobrej myśli i pamiętaj, że facet nie definiuje Twojego istnienia.
1
@brt Nawet w defensywie za bardzo nie biegał...(chociaż oglądałam od 30 minuty to nie wiem jak wcześniej)
0
@bartekvisca Skoro piłka to dla niego zabawa to niech się bawi, nawet w pierwszej drużynie, póki nie ma nikogo na jego miejsce.