0

@Joshi Może ma "dyslekcję"

0

Jeszcze tylko pora na Antka i do domu

1

@HERORICH2 Wejdzie jako czarny koń z ławki żeby ostatecznie nas dobić

0

@Sau_Ron Ja to bym nawet chciała, żeby było jak mówisz, Ronald poleciał i karawana jechała od nowa.

1

Mam nadzieję, że to "se queda" będzie takie samo jak w przypadku Neymara.

1

@jakubkuba07 Tym czego mi brakuje. A tak serio to szczęściem jest gdy masz dach nad głową, wszyscy w rodzinie zdrowi, przyjaciele przy Tobie, a Ty możesz się realizować.

0

@Criss18Barca A wczoraj przy metrze Centrum laska podobna do Grety próbowała złapać gołębia, ale na szczęście dla niego jej uciekł.

1

@szymonekk A co tu się dziwić jak to sama prawda i czysta prawda?

1

@Encore 8 meczów, 8 trofeów. El crack

1

@DonMatteo901 Jak tak dalej będzie to nawet do Ligi Europy się nie załapiemy

1

1

@macio_944 Ile ja bym dała, żeby grali przynajmniej jak za Martino...

0

@Katalonbar Szkoda, że nie mają zapisu, że w meczach FCB vs. Atleti grają dla nas.

0

@sendesara To pytanie retoryczne, rozumiem?

0

@tristan87 Ciekawe jak zagra przy Luisie...

0

@Mathew86 Gorzej, że to drewniane nieślubne dziecko jeszcze jakiś czas po tatusiu tu zostanie.

0

@LS i Zenkiem
@macio_944 ja bym dała, że porównywalne. Autentycznie Barcelona odkąd przyszedł Lapcio wygląda mi jak Polska od 2015.

0

@FC1899Barca Nie mogę się doczekać tego obrazka oficjalnie :)

0

0

Drużyna jest w fazie zmian... ale chyba na gorsze. Bo żeby oni jakiegoś nowego stylu nabierali, a tu rozpacz goni rozpacz.

1

@Deltta Miejmy nadzieję, że już nikt z nas nie obejrzy

1

@barcelonaLM @BlackJack66 sezon 13/14 mecz ligowy na Anoeta. Na początku te porażki ciężko wchodziły, teraz człowiek przywykł.

0

Drugi raz w życiu rzuciłam pilotem i nie obejrzałam meczu do końca. Drugi raz w ciągu prawie 10 lat z tym klubem.

0

@Barthez_94 W meczach z Sociedad czy Levante chłopcy udowodnili, że da się grać. W repkach śmigają. Co tu dużo gadać.

0

Współczuję Wam wszystkim, którzy jutro idziecie do szkoły i Hala Dzieci i wszyscy inni będą się z Was śmiać.

2

@eydeem Ja się wyuczyłam na zbiorze nowej ery z arkuszami. Tzn nie takim z samymi arkuszami, tylko taki gdzie były działy, a na końcu arkusze.

1

@Commandement Znaczy mi bardziej chodzi o zrozumienie sytuacji, nie materiału. Ludzie wolą zdalne bo jest latwiej, ale nie rozumieją, że większa korzyść jest z tradycyjnej formy nauczania.

0

@Commandement Tylko dzieciaki tego nie rozumieją. Powiem więcej, studenci też tego nie rozumieją. Ja wychodzę z założenia, że studiuję by zdobyć wiedzę, jednak większości zależy na papierku. A dzieciaki chodzą do szkoły bo muszą. Im nie zależy do czasu.

0

@Kgorecki2500 Chyba, że rodzicom się nie chce tak jak moim się nie chciało i pisałam sobie sama zwolnienia na e-dzienniku.

0

@TheNekro94 Mi tam lesbijki nie przeszkadzają. Przynajmniej konkurencja mniejsza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?