July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joshi Może ma "dyslekcję"
0
Jeszcze tylko pora na Antka i do domu
1
@HERORICH2 Wejdzie jako czarny koń z ławki żeby ostatecznie nas dobić
0
@Sau_Ron Ja to bym nawet chciała, żeby było jak mówisz, Ronald poleciał i karawana jechała od nowa.
1
Mam nadzieję, że to "se queda" będzie takie samo jak w przypadku Neymara.
1
@jakubkuba07 Tym czego mi brakuje. A tak serio to szczęściem jest gdy masz dach nad głową, wszyscy w rodzinie zdrowi, przyjaciele przy Tobie, a Ty możesz się realizować.
0
@Criss18Barca A wczoraj przy metrze Centrum laska podobna do Grety próbowała złapać gołębia, ale na szczęście dla niego jej uciekł.
1
@szymonekk A co tu się dziwić jak to sama prawda i czysta prawda?
1
@Encore 8 meczów, 8 trofeów. El crack
1
@DonMatteo901 Jak tak dalej będzie to nawet do Ligi Europy się nie załapiemy
1
@MesQueUnClub96 Tak
1
@macio_944 Ile ja bym dała, żeby grali przynajmniej jak za Martino...
0
@Katalonbar Szkoda, że nie mają zapisu, że w meczach FCB vs. Atleti grają dla nas.
0
@sendesara To pytanie retoryczne, rozumiem?
0
@tristan87 Ciekawe jak zagra przy Luisie...
0
@Mathew86 Gorzej, że to drewniane nieślubne dziecko jeszcze jakiś czas po tatusiu tu zostanie.
0
@LS i Zenkiem
@macio_944 ja bym dała, że porównywalne. Autentycznie Barcelona odkąd przyszedł Lapcio wygląda mi jak Polska od 2015.
0
@FC1899Barca Nie mogę się doczekać tego obrazka oficjalnie :)
0
@Woland10 b
0
Drużyna jest w fazie zmian... ale chyba na gorsze. Bo żeby oni jakiegoś nowego stylu nabierali, a tu rozpacz goni rozpacz.
1
@Deltta Miejmy nadzieję, że już nikt z nas nie obejrzy
1
@barcelonaLM @BlackJack66 sezon 13/14 mecz ligowy na Anoeta. Na początku te porażki ciężko wchodziły, teraz człowiek przywykł.
0
Drugi raz w życiu rzuciłam pilotem i nie obejrzałam meczu do końca. Drugi raz w ciągu prawie 10 lat z tym klubem.
0
@Barthez_94 W meczach z Sociedad czy Levante chłopcy udowodnili, że da się grać. W repkach śmigają. Co tu dużo gadać.
0
Współczuję Wam wszystkim, którzy jutro idziecie do szkoły i Hala Dzieci i wszyscy inni będą się z Was śmiać.
2
@eydeem Ja się wyuczyłam na zbiorze nowej ery z arkuszami. Tzn nie takim z samymi arkuszami, tylko taki gdzie były działy, a na końcu arkusze.
1
@Commandement Znaczy mi bardziej chodzi o zrozumienie sytuacji, nie materiału. Ludzie wolą zdalne bo jest latwiej, ale nie rozumieją, że większa korzyść jest z tradycyjnej formy nauczania.
0
@Commandement Tylko dzieciaki tego nie rozumieją. Powiem więcej, studenci też tego nie rozumieją. Ja wychodzę z założenia, że studiuję by zdobyć wiedzę, jednak większości zależy na papierku. A dzieciaki chodzą do szkoły bo muszą. Im nie zależy do czasu.
0
@Kgorecki2500 Chyba, że rodzicom się nie chce tak jak moim się nie chciało i pisałam sobie sama zwolnienia na e-dzienniku.
0
@TheNekro94 Mi tam lesbijki nie przeszkadzają. Przynajmniej konkurencja mniejsza...