July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Dzisiaj prawie jak zrobili ewakuację w metrze
3
@agaFCB Najgorsza jest pierwsza noc po długim czasie, kiedy można było spać dowoli. Nie możesz usnąć za cholerę bo się denerwujesz, że będziesz krótko spała...
0
@sokot Nie zbawi bo być może w tym sezonie szału już nie będzie, ale przynajmniej ugra awans do Champions League w przyszłym sezonie.
1
@Dembouz1899 Tak. Jeszcze po meczu z Sociedad łudziłam się, że będzie fajnie, ale cóż. Life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.
1
@Rewolucja123 Klasycznie: było dobrze, dopóki nie wpadła pierwsza bramka
3
Raz się przegrywa, raz się przegrywa.
0
@HERORICH2 Grizzman? Nie znam. Znałam kiedyś Griezmanna, ale Grizzmana nie.
0
@Joshi Może ma "dyslekcję"
0
Jeszcze tylko pora na Antka i do domu
1
@HERORICH2 Wejdzie jako czarny koń z ławki żeby ostatecznie nas dobić
0
@Sau_Ron Ja to bym nawet chciała, żeby było jak mówisz, Ronald poleciał i karawana jechała od nowa.
1
Mam nadzieję, że to "se queda" będzie takie samo jak w przypadku Neymara.
1
@jakubkuba07 Tym czego mi brakuje. A tak serio to szczęściem jest gdy masz dach nad głową, wszyscy w rodzinie zdrowi, przyjaciele przy Tobie, a Ty możesz się realizować.
0
@Criss18Barca A wczoraj przy metrze Centrum laska podobna do Grety próbowała złapać gołębia, ale na szczęście dla niego jej uciekł.
1
@szymonekk A co tu się dziwić jak to sama prawda i czysta prawda?
1
@Encore 8 meczów, 8 trofeów. El crack
1
@DonMatteo901 Jak tak dalej będzie to nawet do Ligi Europy się nie załapiemy
1
@MesQueUnClub96 Tak
1
@macio_944 Ile ja bym dała, żeby grali przynajmniej jak za Martino...
0
@Katalonbar Szkoda, że nie mają zapisu, że w meczach FCB vs. Atleti grają dla nas.
0
@sendesara To pytanie retoryczne, rozumiem?
0
@tristan87 Ciekawe jak zagra przy Luisie...
0
@Mathew86 Gorzej, że to drewniane nieślubne dziecko jeszcze jakiś czas po tatusiu tu zostanie.
0
@LS i Zenkiem
@macio_944 ja bym dała, że porównywalne. Autentycznie Barcelona odkąd przyszedł Lapcio wygląda mi jak Polska od 2015.
0
@FC1899Barca Nie mogę się doczekać tego obrazka oficjalnie :)
0
@Woland10 b
0
Drużyna jest w fazie zmian... ale chyba na gorsze. Bo żeby oni jakiegoś nowego stylu nabierali, a tu rozpacz goni rozpacz.
1
@Deltta Miejmy nadzieję, że już nikt z nas nie obejrzy
1
@barcelonaLM @BlackJack66 sezon 13/14 mecz ligowy na Anoeta. Na początku te porażki ciężko wchodziły, teraz człowiek przywykł.
0
Drugi raz w życiu rzuciłam pilotem i nie obejrzałam meczu do końca. Drugi raz w ciągu prawie 10 lat z tym klubem.