1

@MesQueUnClub96 Dzisiaj prawie jak zrobili ewakuację w metrze

3

@agaFCB Najgorsza jest pierwsza noc po długim czasie, kiedy można było spać dowoli. Nie możesz usnąć za cholerę bo się denerwujesz, że będziesz krótko spała...

0

@sokot Nie zbawi bo być może w tym sezonie szału już nie będzie, ale przynajmniej ugra awans do Champions League w przyszłym sezonie.

1

@Dembouz1899 Tak. Jeszcze po meczu z Sociedad łudziłam się, że będzie fajnie, ale cóż. Life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

1

@Rewolucja123 Klasycznie: było dobrze, dopóki nie wpadła pierwsza bramka

3

Raz się przegrywa, raz się przegrywa.

0

@HERORICH2 Grizzman? Nie znam. Znałam kiedyś Griezmanna, ale Grizzmana nie.

0

@Joshi Może ma "dyslekcję"

0

Jeszcze tylko pora na Antka i do domu

1

@HERORICH2 Wejdzie jako czarny koń z ławki żeby ostatecznie nas dobić

0

@Sau_Ron Ja to bym nawet chciała, żeby było jak mówisz, Ronald poleciał i karawana jechała od nowa.

1

Mam nadzieję, że to "se queda" będzie takie samo jak w przypadku Neymara.

1

@jakubkuba07 Tym czego mi brakuje. A tak serio to szczęściem jest gdy masz dach nad głową, wszyscy w rodzinie zdrowi, przyjaciele przy Tobie, a Ty możesz się realizować.

0

@Criss18Barca A wczoraj przy metrze Centrum laska podobna do Grety próbowała złapać gołębia, ale na szczęście dla niego jej uciekł.

1

@szymonekk A co tu się dziwić jak to sama prawda i czysta prawda?

1

@Encore 8 meczów, 8 trofeów. El crack

1

@DonMatteo901 Jak tak dalej będzie to nawet do Ligi Europy się nie załapiemy

1

1

@macio_944 Ile ja bym dała, żeby grali przynajmniej jak za Martino...

0

@Katalonbar Szkoda, że nie mają zapisu, że w meczach FCB vs. Atleti grają dla nas.

0

@sendesara To pytanie retoryczne, rozumiem?

0

@tristan87 Ciekawe jak zagra przy Luisie...

0

@Mathew86 Gorzej, że to drewniane nieślubne dziecko jeszcze jakiś czas po tatusiu tu zostanie.

0

@LS i Zenkiem
@macio_944 ja bym dała, że porównywalne. Autentycznie Barcelona odkąd przyszedł Lapcio wygląda mi jak Polska od 2015.

0

@FC1899Barca Nie mogę się doczekać tego obrazka oficjalnie :)

0

0

Drużyna jest w fazie zmian... ale chyba na gorsze. Bo żeby oni jakiegoś nowego stylu nabierali, a tu rozpacz goni rozpacz.

1

@Deltta Miejmy nadzieję, że już nikt z nas nie obejrzy

1

@barcelonaLM @BlackJack66 sezon 13/14 mecz ligowy na Anoeta. Na początku te porażki ciężko wchodziły, teraz człowiek przywykł.

0

Drugi raz w życiu rzuciłam pilotem i nie obejrzałam meczu do końca. Drugi raz w ciągu prawie 10 lat z tym klubem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?