1

@LS Problem w tym, że z Sociedad ładnie zagrali, więc można...

0

Ej, a jak oddamy Al Saad Kumanka to może nie będą robić Xaviemu problemów...

0

Panie, sędzia zrobił z Panem to co Laporta powinien.

0

Może jestem ciut off topic, ale czemu Kumanek to Ludwiczek?

0

Oni pomylili mecz z rozgrzewką

0

@4drian0 Own goal odpoczywa po udanym euro

0

@BulaKG Cadiz na mistrza w takim razie

0

@Paradoks Ciepły Piasek

0

@zeko0 Nasi w tych ładniejszych... to znaczy o gustach się nie dyskutuje

0

Spokojnie, jeszcze 2 sezony przejściowe i będziemy grać w Segunda Division...

1

Festiwal żenady

0

@peetwithbarca Gramy na zwolnienie Tumanka

0

@masq I na zdrowie Ci to wyjdzie.

2

Boli Cię coś? Mnie nic nie boli, oglądam Barcelonę.

17

@Peszko07 To niech się zaszczepi trzecią dawką. Po 50 dają skierowania automatycznie, a pół roku od jej drugiej dawki pewnie już minęło.

0

@clyde Nie piję herbaty już pół roku bo mi nie smakuje ;)

1

@Kettger Oni tam wszyscy piją razem, a powiedz im, że tak jest to Cię zwyzywają i powiedzą, że co Ty wymyślasz... Wszystko jest na pozór.

0

@michal26 Całe szczęście bardziej o Lewym. Myślałam, że pociągną ten wątek, ale oszczędzili wstydu ;)

0

Nasz mecz już nawet w kabarecie wyśmiewają...

0

@LS Truskawki i czereśnie

0

@Rastafarnianin A wypowiedzi papieża są tak manipulowane przez pośredników i wyrywane z konteksti, że w świat idzie zupełnie co innego niż mówi...

0

@BorzyKrzys A nie lepiej na odwrót? Prezydent pełni głównie funkcję reprezentacyjną, a to premier na główny wpływ ma to co się dzieje, także może lepiej Żelazny Pudzian na premiera, a sympatyczny Adaś na prezydenta.

1

@MesQueUnClub96 Odkąd Leo poszedł do PSG to choćby do końca roku siedział z yerbą na trybunach, a Robert walił po 10 bramek w każdym meczu, Messi ma ZP.

1

@Lola120 Jak ja Cię dobrze rozumiem...

0

@M_Kos Z własnego doświadczenia mówię, że jeśli nie jesteś matematyczny to prawo.

0

@barcelonaLM Mógłby też poobniżać podatki, składki, daniny i te wszystkie inne opłaty, żeby tak nie rosła.

2

@Kgorecki2500 Zdecydowanie, tylko i wyłącznie Xavi.

0

@michal26 Ciekawe w sumie jakby to wyglądało, gdyby Konfederacja była z PiSem u władzy. Mam na myśli apsekty czysto techniczne, nie światopoglądowe, czyli np. kierowanie służbą zdrowia.

0

@FabregasOnlyInMyHeart Fajny masz nick :)

4

@krawczykPSG Zasadniczo jestem przeciw. Kobieta wychowując dziecko uczy czego innego, a mężczyzna czego innego, jest odpowiedzialny za inne aspekty emocjonalne i psychologiczne, co tworzy całość. Inna sprawa, że jeśli dziecko miałoby trafić do pary hetero, ale patologicznej, to chyba już z dwojga złego lepiej w tę drugą stronę i niech spokojnie dorasta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?