July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ptrx Ja uważam, że powinno się wprowadzić regulację, że kanały informacyjne mają emitować jedynie komunikaty prasowe (czyli suche informacje, bez nacechowania), a szczególnie dotyczyć by miało to mediów publicznych.
5
@LuisSalvano A Mateo będzie odcięty od Białych
2
@tomek8756 Odrzucili poprawki, bo jak dojdą kiedyś do władzy to zrobią to samo, mniej lub bardziej nachalnie.
0
@barcelonaLM Rancza się naoglądali
0
@marcin000019 Najgorsze, że zna każdy nasz mankament.
0
@Dojaar Tak......
0
Nie chcę patrzeć na Leo w koszulce Paryżan. Póki co wypieram ten fakt.
0
@Kgorecki2500 Leo pewnie już ich kocha
0
@DaPidejpi Która minuta?
1
Dajmy Pedriemu 10
8
Zaraz się okaże, że naszym najlepszym przyjacielem zostanie Real xD
1
@avanes Laporta powracający do władzy jest jak PiS. Miało być lepiej, a jest jeszcze gorzej.
0
Leo, a nie chcą Cię tam u tych Newellsów?
1
Transfer Aguero to jak potwierdzenie, że Messi zostanie. Także, gdyby naprawdę odszedł to wcale się Kunowi nie dziwię.
0
@Barca1992 A to Leo powinien żegnać Pjanicia
1
@Ricc Ja sobie powiedziałam, że jeśli nie uda mi się zdążyć pojechać na mecz Messiego w Barcelonie to nie daruje babce od hiszpańskiego, która nie pozwoliła nam pójść na mecz Barcelony podczas wycieczki szkolnej, mimo, że wszystko mieliśmy dogadane, wystarczyło, by jeden z trzech opiekunów z nami poszedł. A był to mecz, kiedy Leo ustrzelił hat-tricka więc tym bardziej.
0
Wam też na tej transmisji najpierw włączyła się muzyczka jak z linii telefonicznej przychodni, a potem przerwała?
1
@BXOD A weź się tu dobij. Ja się tak dowiedziałam, że coś jest nie tak, bo wchodzę a serwer padnięty.
0
@Katalonbar Co więcej, koledzy też jakoś milczą. Jedynie, z tego co widziałam, Fabregas udostępnił filmik z insta Barçy i to tyle... Silencio
1
Mam nadzieję, że część z Was ma rację i to jest tylko pokerowa zagrywka. Wiadomo, że Leo prędzej czy później odejdzie bo ma swoje lata. Nie wyobrażam sobie jednak odejścia tym sposobem: znienacka i przy pustych trybunach. Mam nadzieję, że los się obróci i jeszcze czekają nas piękne chwile.
2
@BartqRKO Kamil Stoch na IO w 2014 skałał z gorączką 39°C. Nie wiedział czy wystartuje, ale zdecydował, że tak. Wiemy jak to się skończyło. Nie wolno odbierać komuś marzeń, jeśli uważa, że da radę.
0
@kiper09 Kiedyś był na satelicie, teraz to nie wiem
2
@FanBarcy123 Popatrz na to z drugiej strony: nikt Cię nie pilnuje, nie ogranicza.
0
@marcin000019 Ogółem to najlepiej w ogóle nie patrzeć na propagandę i oceniać po czynach, nie po słowach.
0
@donleo12 Była saga z Neymarem, teraz będzie z Messim
4
@puyol_presidend5 Rzucić palenie i wcale nie płacić ;)
0
@AntekGriezmann Więcławska ma sklep w Wilkowyjach, nie w Radomiu.
1
@AntekGriezmann W liceum polski, matma i historia.
0
@Janiama Mimo, że nie jestem fanka lekkiej atletyki, ten bieg mogę oglądać w nieskończoność.
5
@KrychaFCB Lewica to jest aktualnie największy sojusznik rządu wśród opozycji. Czego tu się spodziewać...