0

Ja np wiedziałam od razu po patrzę na str fisu i te "emocje" były dla mnie po prostu śmieszne

0

Smakowicie jak to mówią

1

Czemu jak to przeczytałam to pomyślałam o Pawlaku z Samych Swoich :')

0

Jakoś nic szczególnego się nie dzieje bo nawet ja zapominam że trwają

1

Tabletkę możesz wziąć ok.6-8h po wzięciu tamtej... A tak wgl to współczuję. Znam ten ból gdyż towarzyszy mi już jakieś 3 tygodnie po wizycie a dentyska powiedziała że być może czeka mnie kanałowe

0

Niestety nie bo gramy we wt a oni pokazują tylko w środy

0

Akurat Realem się nie przejmuje ale po niektórych meczach przeżywam aż za bardzo... Zwłaszcza po obu meczach z PSG w zeszłym roku

0

I Kubackiego a najlepiej od razu wszystkie Tonio Tajnera

0

O nie ten hymn realu....aż prąd mnie przeszedł

0

Jak to pięknie brzmi :)

1

Może się nie znudziły... Może się skończyły

0

Całe szczęście że nikomu nic się nie stało...

0

Myślę że dla chcącego nic trudnego... Z resztą mieli prognozy pogody i mogli to jakoś zmodyfikować żeby wszystko pykło... Przecież i babki i kombinatorzy norwescy nie skaczą tylko i wyłącznie na skoczni normalnej także jakoś dali by radę to pogodzić

2

Powiedzmy sb szczerze, Małysz słusznie powiedział: na tyle dni ile mają do dyspozycji konkurs mógł się odbyć w bardziej równych warunkach... I tak od siebie: nie muszą być idealne, ważne żeby każdy miał takie same

0

Niestety dużo ludzi jest takich...

6

Wszędzie układy

0

No ja tak samo myślałam... Potem jeszcze ten obrazek jak się grzał przy Prevcu. Chłopak mało nie zamarzł

0

Ale sama organizacja poniżej poziomu... To co się działo z Kotem, Prevcem nie mówiąc już o Simim to tragedia

7

Obniżyli belkę bo wiało.... I nagle przestało wiać

0

Może skoczkowie spanikowali (co do nich oczywiście nie podobne) i w ostatniej chwili się przebranżowili XDDD

0

Nic dwa razy się nie zdarza....

1

Nie wiem.... Mnie pobudzają dzisiejsze zawody

0

Miejmy nadzieję że to wyjdzie... Dla mnie też 10 jest ostatnim możliwym dniem a przeżycie niesamowite... Znam osobę która była na rewanżu z espanyolem i zobaczenie meczu na CN jest nie do opisania

0

Zawsze spóźniał tylko dopiero odkąd jest ta technologia się o tym więcej mówi. Generalnie prawie niemożliwe jest odbić się w idealnym miejscu na progu.

0

Kto nie ryzykuje nie zyskuje. Też będę w tym czasie w Barcelonie i mam nadzieję że będzie w tym czasie mecz.

0

Smacznego tego pączka

0

OK I'm done XD

1

Właśnie dlatego wielu zawodników normalnie chodzi do pracy... Tak jak bodajże Jacobsen jest hydraulikiem

2

Taki Kamil to jeszcze zarobi ale taki przeciętny skoczek to nie ma co gadać... :(

0

Równie dobrze można powiedzieć że to dlatego że na Cornella nie ma dachu jak na Narodowym.... Wszystko to części składowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?