0

Tak samo kto by się spodziewał po naszym Pedro że będzie miał kochankę podczas gdy jego żona była w ciąży...

1

Zawiodłam się na nim

1

Portugalski Xavi hahaha

0

Akurat to że przegraliśmy na karne nie powinno nikogo dziwić xdd

1

No to by wypadało żeby Barça to uczciła jakimś porządnym zwycięstwem. Gratulacje!!!

1

Wychowanek to raz, dwa że rzeczywiście spełnia się na tej pozycji

0

To chyba u każdego występuje... Patrząc regularnie na Masche np tego nie widziałam ale jak oglądałam jakieś filmiki podsumowująca jego lata w Barcelonie zobaczyłam jak bardzo się zmienił przez ten krótki czas kiedy kibicuję BCN

2

Właśnie się skończył na Polsacie ale jutro koło południa powtórka

1

Ja tak samo... Bardzo dobrze się to ogląda

0

Można. Mój znajomek gra na bramce bo dosłownie biegać nie umie xdd

1

No cóż nie miałam jeszcze etapu co kogo podtrzymuje. Póki co jestem na tym że ziemia jest płaska xdd

2

Ogromne żółwie

0

Nie wiem jak na zaliczenie ale żeby przełożyć klasówke w drugiej liceum najlepiej gdy klękają xddd

1

Szacun!!!!!!!!!!!!!

2

Skromny to on jest z tą prawą nogą xd

0

To był pogrom

0

Szacun za skrót

0

Przy dwóch bramkach przewagi nic by nie było pogrzebane od tego zacznijmy bo to Barcelona

0

Dla pewnych rzeczy warto zarwac nockę

2

Jest też autorem książki FC Barcelona

0

Zdecydowanie Polska zrobiła się mocna, ale i poziom jest coraz wyższy... Jeszcze niedawno skoki ok. 130 m przy punkcie K-120/125 dawały wysokie miejsca, teraz trzeba grubo przekraczać 135 m

0

Właśnie o to samo pytałam ale widzę że nie byłam pierwsza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Tomisława Tajnera

1

I się ścieśniło jeszcze bardziej (nwm czy takie słowo istnieje xddd)

0

Spokojnie tragedii nie było....

1

Jak masz możliwość to zadzwoń na infolinię z innego numeru

1

Najlepsze klozety w Japonii wg Pietera

0

Tak ale linia jest liczona przed startem a w ocenie biorą wiatr z którym skakał więc to też się zmienia

0

Jeszcze jutro pewnie Welli bd sb mrukał hymn polski jak często to bywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?