July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak samo kto by się spodziewał po naszym Pedro że będzie miał kochankę podczas gdy jego żona była w ciąży...
1
Zawiodłam się na nim
1
Portugalski Xavi hahaha
0
Akurat to że przegraliśmy na karne nie powinno nikogo dziwić xdd
1
No to by wypadało żeby Barça to uczciła jakimś porządnym zwycięstwem. Gratulacje!!!
1
Wychowanek to raz, dwa że rzeczywiście spełnia się na tej pozycji
0
To chyba u każdego występuje... Patrząc regularnie na Masche np tego nie widziałam ale jak oglądałam jakieś filmiki podsumowująca jego lata w Barcelonie zobaczyłam jak bardzo się zmienił przez ten krótki czas kiedy kibicuję BCN
2
Właśnie się skończył na Polsacie ale jutro koło południa powtórka
1
Ja tak samo... Bardzo dobrze się to ogląda
0
Można. Mój znajomek gra na bramce bo dosłownie biegać nie umie xdd
1
No cóż nie miałam jeszcze etapu co kogo podtrzymuje. Póki co jestem na tym że ziemia jest płaska xdd
2
Ogromne żółwie
0
Nie wiem jak na zaliczenie ale żeby przełożyć klasówke w drugiej liceum najlepiej gdy klękają xddd
1
Szacun!!!!!!!!!!!!!
2
Skromny to on jest z tą prawą nogą xd
0
To był pogrom
0
Szacun za skrót
0
Przy dwóch bramkach przewagi nic by nie było pogrzebane od tego zacznijmy bo to Barcelona
0
Dla pewnych rzeczy warto zarwac nockę
2
Jest też autorem książki FC Barcelona
0
Zdecydowanie Polska zrobiła się mocna, ale i poziom jest coraz wyższy... Jeszcze niedawno skoki ok. 130 m przy punkcie K-120/125 dawały wysokie miejsca, teraz trzeba grubo przekraczać 135 m
0
Właśnie o to samo pytałam ale widzę że nie byłam pierwsza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Tomisława Tajnera
1
I się ścieśniło jeszcze bardziej (nwm czy takie słowo istnieje xddd)
0
Spokojnie tragedii nie było....
1
Jak masz możliwość to zadzwoń na infolinię z innego numeru
1
Najlepsze klozety w Japonii wg Pietera
0
Tak ale linia jest liczona przed startem a w ocenie biorą wiatr z którym skakał więc to też się zmienia
0
Jeszcze jutro pewnie Welli bd sb mrukał hymn polski jak często to bywa