July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ratamahatta Napisz to. Myślę że TVP zrealizuje.
1
@dafik85 Przecież nie mogli zmienić z korzyścią dla nas bo sprawiedliwość musi zostać po ich stronie.
1
@AmigoBlancos Barça jest ostatnio nieprzewidywalna, także tego...
0
@icon3520 Owszem, zaszczepionych coraz więcej, ale nadal za mało.
0
@kuz Myślę, że jak już to Robercikowi się dostało. Ania wygląda na taką co krótko go tam trzyma.
0
@kodi77 Zapytaj go. A najlepiej całą trójkę.
1
@barcelonista80 Witaj w utopii :)
0
@Quavosk Tak i vice versa.
6
Wszyscy o dzieciach Antka, a nikt nie mówi, że jego siostra również ma dziś urodziny.
0
@meteo100 No właśnie tak mi się wydawało
0
@Quavosk Zdecydowanie tak jest. I dlatego właśnie PiS będzie wygrywał kolejne wybory. Bo nikt nic innego nie proponuje poza 8 gwiazdami.
0
@Firestone A to nie dziewczynka?
0
@TheNekro94 Raczej żonka jajeczka
0
@MaxiLopez_84 Z tego co wiem, to Ania nie poparła strajku kobiet. Swoją drogą trudno by to zrobiła, zważając na to ile angażuje się w Olipiady Specjalne i tego typu wydarzenia.
4
@FCB24 *niektórzy kibice. Nie jesteś adwokatem wszystkich.
1
@prucnalkam Ok. Dzięki za info :)
1
@JohnnyBarca Czyli odwalają nam całą kadrę czy jak?
0
@Coutinho007 Ciekawa teza
0
@MesQueUnClub96 Ostatnia kolejka la liga 2013/14, mecz z Atleti na Camp Nou. Bezpośrednia walka o mistrza.
0
@kakusus Ja myślałam, że Leo jest Messim, ale jak tak to tak.
0
@Barca1992 Wątpię, by ktokolwiek wrócił do szkół w najbliższym czasie. Do końca kwietnia nie ma co liczyć.
2
@Firestone To czym go oznaczy jakby przez przypadek ugrali coś z reprą?
1
@FcBforever221 Wszyscy na niego najeżdżają, a tu się okazuje, że to porządna chłopina
1
@Esio Jemu to na 2 mecze do tyłu zamówienia na wynik składać trzeba
0
@adi89rg De facto zakażenie przechodzi około 4x więcej osób niż w statystykach.
0
@Rust_Cohle Antoine Griezmann, Jordi Alba i trener Koeman ;)
0
@MessiTheBesst No właśnie nie byłam pewna więc wolałam, żeby ktoś to zweryfikował
0
@marcin000019 A to nie jest tak, że studia się liczą x0,5 czyli za typową magisterkę 2,5? Tak coś słyszałam ale pewności nie mam więc niech ktoś się odniesie do tego.
1
@MarFan To prawda. O tym mało kto mówił, ale lekarze specjaliści od chorób niezakaźnych mieli obowiązek przyjmować normalnie. Zapewne dla ich własnej wygody lepiej było, by nikt o tym nie widział bo opylili teleporadą i elo. A kto jest sumienny ten przyjmuje i problemu nie ma.
9
@Pilka_jest_okragla Jemuted Wam dam, i immunitet wam dam. Wszystko wam dam. Ruski miesiąc popamiętata!!!