0

@Ratamahatta Napisz to. Myślę że TVP zrealizuje.

1

@dafik85 Przecież nie mogli zmienić z korzyścią dla nas bo sprawiedliwość musi zostać po ich stronie.

1

@AmigoBlancos Barça jest ostatnio nieprzewidywalna, także tego...

0

@icon3520 Owszem, zaszczepionych coraz więcej, ale nadal za mało.

0

@kuz Myślę, że jak już to Robercikowi się dostało. Ania wygląda na taką co krótko go tam trzyma.

0

@kodi77 Zapytaj go. A najlepiej całą trójkę.

1

@barcelonista80 Witaj w utopii :)

0

@Quavosk Tak i vice versa.

6

Wszyscy o dzieciach Antka, a nikt nie mówi, że jego siostra również ma dziś urodziny.

0

@meteo100 No właśnie tak mi się wydawało

0

@Quavosk Zdecydowanie tak jest. I dlatego właśnie PiS będzie wygrywał kolejne wybory. Bo nikt nic innego nie proponuje poza 8 gwiazdami.

0

@Firestone A to nie dziewczynka?

0

@TheNekro94 Raczej żonka jajeczka

0

@MaxiLopez_84 Z tego co wiem, to Ania nie poparła strajku kobiet. Swoją drogą trudno by to zrobiła, zważając na to ile angażuje się w Olipiady Specjalne i tego typu wydarzenia.

4

@FCB24 *niektórzy kibice. Nie jesteś adwokatem wszystkich.

1

@prucnalkam Ok. Dzięki za info :)

1

@JohnnyBarca Czyli odwalają nam całą kadrę czy jak?

0

@Coutinho007 Ciekawa teza

0

@MesQueUnClub96 Ostatnia kolejka la liga 2013/14, mecz z Atleti na Camp Nou. Bezpośrednia walka o mistrza.

0

@kakusus Ja myślałam, że Leo jest Messim, ale jak tak to tak.

0

@Barca1992 Wątpię, by ktokolwiek wrócił do szkół w najbliższym czasie. Do końca kwietnia nie ma co liczyć.

2

@Firestone To czym go oznaczy jakby przez przypadek ugrali coś z reprą?

1

@FcBforever221 Wszyscy na niego najeżdżają, a tu się okazuje, że to porządna chłopina

1

@Esio Jemu to na 2 mecze do tyłu zamówienia na wynik składać trzeba

0

@adi89rg De facto zakażenie przechodzi około 4x więcej osób niż w statystykach.

0

@Rust_Cohle Antoine Griezmann, Jordi Alba i trener Koeman ;)

0

@MessiTheBesst No właśnie nie byłam pewna więc wolałam, żeby ktoś to zweryfikował

0

@marcin000019 A to nie jest tak, że studia się liczą x0,5 czyli za typową magisterkę 2,5? Tak coś słyszałam ale pewności nie mam więc niech ktoś się odniesie do tego.

1

@MarFan To prawda. O tym mało kto mówił, ale lekarze specjaliści od chorób niezakaźnych mieli obowiązek przyjmować normalnie. Zapewne dla ich własnej wygody lepiej było, by nikt o tym nie widział bo opylili teleporadą i elo. A kto jest sumienny ten przyjmuje i problemu nie ma.

9

@Pilka_jest_okragla Jemuted Wam dam, i immunitet wam dam. Wszystko wam dam. Ruski miesiąc popamiętata!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?