4

@martin3131 Swoich rodziców

0

@Quavosk Co by nie mówić wiele rzeczy kosztuje i nie wszystko idzie w kieszenie prezesa. Chcemy Ligi Mistrzów, Euro, skoków, niektórzy chcą Zenka na sylwestra i wielu innych rzeczy i skądś muszą na to brać.

2

@BarcaInfo Tulimy, tulimy, tulimy :)

1

@Colin94 Bo on jest potężny!!!

2

@Antimadridista~ Czuły w sobotę, męski we wtorek

0

@wojopancer Fati bo jest młodszy

5

@puyol_presidend5 Danka na Woli, nic jej nie boli

0

@Rewolucja123 No spoko. Mi się po prostu mój naturalny kolor bardzo podoba, ale nie każdy tak ma.

1

@Rewolucja123 Nie farbuje i póki nie osiwieje nie zamierzam

10

@IronSanHybrid Aczkolwiek przyłbice, zwłaszcza te na brodę, to pic na wodę.

0

@Coutinho007 Tak z okazji dnia poprawnego języka ojczystego: "wychowankom" nie "wychowanką".

5

@Barca1992 Dlatego te 500 za każde dziecko powinno być odliczone od podatków. Nie płacisz podatków, nie masz 500. Wyjątkiem zostawiłabym samotne matki z chorymi dziećmi, ale po dokładnej weryfikacji ich warunków.

0

@Pawelsky Ale Polsat strajkował, a La Rambla jest niezłomna

1

@PatrychoO Marsz Zbigniew Boniek, w Polsce rosną jabłonie

6

@Explode Masz wybór wybrać to co oni. Taka wolność i tolerancja.

1

@DaPi Szczerze: szkoła to jedno, a ile sam włożysz w to to drugie. Także pracuj nad tym po swojemu, bo nikt za to nie rozliczy szkoły, a Ciebie.

5

@Janas11224 Bądź co bądź, decydując się na odegranie takiej roli powinien się z tym liczyć i być bardziej gruboskórny. Jak widać nie każdy wytrzymuje presję sławy, a świat jest bardziej popaprany niż nam się wydaje.

0

@Rust_Cohle Geniusz... Churchill normalnie

0

@Chakalaka Nie zazdrość im tej miłości

0

@MESSIah16 A jeszcze latem opiekował się dziećmi w przedszkolu...

1

@MesQueUnClub96 A no i polski sędzia był niedoinformowany...

1

@Mario96w Było skakane pod Jędrka, tylko Yoyu nie do końca zrozumiał i niechcący wygrał.

0

@ShinobiQWE Luz. Piotrek już zapowiedział szturm na sędziów.

0

@lukaszbrk Jędruś dzisiaj stawia

0

@Transu96 Ja tak samo bo włączyłabym tv o 17 na serial na tvp hd, a potem na mecz na jedynce i wcale bym nie zauważyła.

2

@Ls0811 Mamy stan wojenny, a jakoś nikt nie zabronił im strajkować. To też ciekawy przekaz swoją drogą.

0

@DonAndrzejos W la Rambli siła niezależnych mediów. Jedyna nie ustraszona, podczas gdy inne media same się poddają strajkując.

1

@Foro Mi to jest żal zwykłych ludzi co za to płacą, przedsiębiorców, ale czy mediów...

1

@paweldunajecfcb Media protestują bo podatki chcą im podnieść.

11

@Janiama jedno i drugie nie powiem o co potłuc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?