July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z Kamila emituje frustracja. Ewidentnie coś mu głowa nie styka z resztą.
0
@MesQueUnClub96 Ale zadzwonić po Tomka, żeby sprawdził nie zawadzi ;)
1
@MesQueUnClub96 Halko? Morgi? Gdzie jesteś? FiS nie umie w matematykę!
0
Surprajsik !
1
@NeroTFP To jest właśnie, kurka, sprawiedliwość.
4
Z całą sympatią do Markusa... te noty to farsa.
0
@MarioVeB! W Młocinach byłam tylko w Primarku i się zmęczyłam, Arkadia tak samo nie do obejścia, do GalMoku chodzę najczęściej i nigdy nie miałam problemu z obejściem całej.
2
@LuisSalvano Galeria Mokotów największa w Warszawie? Coś dobudowali od stycznia bo nie byłam?
1
Za mocno się odbił...
1
@tobiasson92 Pozwól chłopakowi mieć marzenia. Podobno to nic złego ;)
2
@Ojciec5tkidzieci Perfect Christmas i Gdy śliczna Panna.
0
@l0Messini To znaczy, że ona już prawdopodobnie podjęła decyzję, ale możliwe, że sama nie jest tego świadoma. Tu potrzebny jest czas. Przynajmniej wg mnie.
0
@Sulimo Jeszcze nie wygrał... jeszcze nie wygrał.
1
@michal26 Ja tam wolę jak Kamil atakuje niż broni
3
Płynie mydło w płynie po polskiej krainie, po polskiej krainie...
1
Markus, dzieciaku, krzywdę sobie zrobisz!!!
3
@barcelonaLM U baby
1
@IronSanHybrid I teraz bądź tu alergikiem w grupie ryzyka
0
@MSN1998 To ci nowina
1
@pawelfcb2010 Tak samo jak dziwnie się ogląda Planicę pustą i nocą
4
Planica to Planica, to też ta jedyna i niepowtarzalna melodia :)
1
@KimBassinger1 Nie jesteś
0
@Pablit Ja uważam, że Messi jest obciążony psychicznie bo obarcza się go winą za całe zło na świecie. Dać mu więcej luzu i gdy poczuje radość z gry znów będzie wybawieniem. Gorąco w to wierzę.
0
@Mathew16 No właśnie pytanie co teraz taki trener miałby zrobić? Tu chyba trzeba zacząć od głów.
2
Ogółem nie jestem zbyt pochopna, lubię dawać szansę, ale dzisiaj coś we mnie pękło i jasno wyraziłam się kto na co nie zasługuje. Rzucać nazwiskami nie muszę. Wszyscy wiedzą.
0
Kiedy nie wiesz czy oglądasz Barçę, czy Reprezentację Polski.
0
@YoNoEntiendoNada Każda skrajność i nachalność jest zła.
2
@YoNoEntiendoNada To była metafora...
3
@BARCA_FOR_EVER Nie lubię komuś zaglądać do łóżka, a jeszcze bardziej, gdy ktoś mi to łóżko sam eksponuje przed oczami.
4
Imminiuted? Słyszał pan?