2

Z Kamila emituje frustracja. Ewidentnie coś mu głowa nie styka z resztą.

0

@MesQueUnClub96 Ale zadzwonić po Tomka, żeby sprawdził nie zawadzi ;)

1

@MesQueUnClub96 Halko? Morgi? Gdzie jesteś? FiS nie umie w matematykę!

0

Surprajsik !

1

@NeroTFP To jest właśnie, kurka, sprawiedliwość.

4

Z całą sympatią do Markusa... te noty to farsa.

0

@MarioVeB! W Młocinach byłam tylko w Primarku i się zmęczyłam, Arkadia tak samo nie do obejścia, do GalMoku chodzę najczęściej i nigdy nie miałam problemu z obejściem całej.

2

@LuisSalvano Galeria Mokotów największa w Warszawie? Coś dobudowali od stycznia bo nie byłam?

1

Za mocno się odbił...

1

@tobiasson92 Pozwól chłopakowi mieć marzenia. Podobno to nic złego ;)

2

@Ojciec5tkidzieci Perfect Christmas i Gdy śliczna Panna.

0

@l0Messini To znaczy, że ona już prawdopodobnie podjęła decyzję, ale możliwe, że sama nie jest tego świadoma. Tu potrzebny jest czas. Przynajmniej wg mnie.

0

@Sulimo Jeszcze nie wygrał... jeszcze nie wygrał.

1

@michal26 Ja tam wolę jak Kamil atakuje niż broni

3

Płynie mydło w płynie po polskiej krainie, po polskiej krainie...

1

Markus, dzieciaku, krzywdę sobie zrobisz!!!

3

@barcelonaLM U baby

1

@IronSanHybrid I teraz bądź tu alergikiem w grupie ryzyka

0

@MSN1998 To ci nowina

1

@pawelfcb2010 Tak samo jak dziwnie się ogląda Planicę pustą i nocą

4

Planica to Planica, to też ta jedyna i niepowtarzalna melodia :)

1

@KimBassinger1 Nie jesteś

0

@Pablit Ja uważam, że Messi jest obciążony psychicznie bo obarcza się go winą za całe zło na świecie. Dać mu więcej luzu i gdy poczuje radość z gry znów będzie wybawieniem. Gorąco w to wierzę.

0

@Mathew16 No właśnie pytanie co teraz taki trener miałby zrobić? Tu chyba trzeba zacząć od głów.

2

Ogółem nie jestem zbyt pochopna, lubię dawać szansę, ale dzisiaj coś we mnie pękło i jasno wyraziłam się kto na co nie zasługuje. Rzucać nazwiskami nie muszę. Wszyscy wiedzą.

0

Kiedy nie wiesz czy oglądasz Barçę, czy Reprezentację Polski.

0

@YoNoEntiendoNada Każda skrajność i nachalność jest zła.

2

@YoNoEntiendoNada To była metafora...

3

@BARCA_FOR_EVER Nie lubię komuś zaglądać do łóżka, a jeszcze bardziej, gdy ktoś mi to łóżko sam eksponuje przed oczami.

4

Imminiuted? Słyszał pan?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?