July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Potężny Dzbanbełe !!!!
0
Jest i Trynkało
1
Żal, żal, żal....
0
@Beztroskii no przecież z trybun ich blokuje, nie widzisz? xD
2
@Granto I dużo biega.
0
Dia del inocentes był wczoraj czy jednak dzisiaj?
0
@D10SLEO Loading...
1
To dziwne Sebuś, bo mi komputer pokazał 136m a nie 138...
1
@Kielakowy Jak dla mnie może być i Kuba Wolny, tak po drodze z Engelbergu do Polski ;)
0
@msmsms Ja rozumiem, że to Niemcy, ale Karl czy Markus nie są winni temu, że naszych odwalili. Mają tyle do powiedzenia co i nasi.
1
@NeroTFP Andrzej Stękała
0
@FafitFCB Bo najgorszy jest wiatr. Bo nawet jak nie ma wiatru, a jest zimno to jest ciepło. A jak jest ciepło, ale jest wiatr to jest zimno.
0
@pele1282 Gruby jakiś taki zielony...
1
@clyde W takich chwilach dobrze jest nosić luźną kiecke.
3
@Tomek_TF Calma, jeszcze ma wtorek i może spiąć pośladki.
1
Jak to mówią tam u nas: Bona Nadal i Força Barça! Także wszystkiego Barcelońskiego moi drodzy, i żeby Barcelona była bardziej Barcelońska :)
1
@msmsms Aczkolwiek, nie wiem jak Ty to widzisz, ale spot pokazuje osoby młode, za to ja u siebie na dzielni (i nie tylko na dzielni) zauważam raczej że to osoby dorosłe i starsze nie noszą maseczek lub noszą ją w sposób nieprawidłowy, a młodzież stosuje się do zaleceń...
4
@Guffi Bo miał Matkę Polkę bo Matka Boska Częstochowska a Częstochowa gdzie leży jak nie w Polsce? No przecież nie we Francji. No a jak Ona z Naszych to i On nasz czyli Polak. ~ Kazimiera Solejukowa
0
@sonek czy choinka zmieści się w stojak
2
@zadafcb Może Pani Joanna ma dwie osobowości. Na jednym ramieni siedzi jej aniołek, na drugim diabełek, a gdy jedno nią aktualnie zarządza to o drugim nie pamięta.
3
@NeroTFP Dezynfekowanie się jest wręcz wskazane. To samo, gdy Cię zatrzymają prowadzącego pojazd i poczują alkohol to jest to objaw, że stosujesz się do reżimu sanitarnego.
0
@Mathew16 A ja tak samo tylko nie z własnej woli.
1
@MesQueUnClub96 Dopóki Griezmann był na boisku to ta gra jakoś tam się trzymała kupy mimo jego błędów. No ale ten Trincao nawet utrzymać równowagi nie umie i za tym idzie efekt domina. Przynajmniej w moim odczuciu tak jest.
3
Być może ktoś nie umie przyznać co jest naprawdę nie tak, ale nie wiem, być może się mylę.
2
@VenoM Ogólnie jest dobrze, ale jest źle.
0
@NaFazieHitman Uwaga! Wiadomość z ostatniej chwili: dwa niebieskie pelikany wróciły. Następną piosenkę dedykujemy pani Wioletce z restauracji i panu magistrowi z apteki.
2
@Dzemix111 Swoją drogą List z Nigerii to świetny odcinek.
0
@badej60 Odmrożona. Osobiście dzisiaj widziałam
2
@damianex10 I kto je profesur?
A jeszcze dobre było: -Ksiądz Maciej je u siebie?
-Nie, nie je, czyta.
1
@Pertezm zdolna jak na 4 latka