1

Potężny Dzbanbełe !!!!

0

Jest i Trynkało

1

Żal, żal, żal....

0

@Beztroskii no przecież z trybun ich blokuje, nie widzisz? xD

2

@Granto I dużo biega.

0

Dia del inocentes był wczoraj czy jednak dzisiaj?

0

@D10SLEO Loading...

1

To dziwne Sebuś, bo mi komputer pokazał 136m a nie 138...

1

@Kielakowy Jak dla mnie może być i Kuba Wolny, tak po drodze z Engelbergu do Polski ;)

0

@msmsms Ja rozumiem, że to Niemcy, ale Karl czy Markus nie są winni temu, że naszych odwalili. Mają tyle do powiedzenia co i nasi.

1

@NeroTFP Andrzej Stękała

0

@FafitFCB Bo najgorszy jest wiatr. Bo nawet jak nie ma wiatru, a jest zimno to jest ciepło. A jak jest ciepło, ale jest wiatr to jest zimno.

0

@pele1282 Gruby jakiś taki zielony...

1

@clyde W takich chwilach dobrze jest nosić luźną kiecke.

3

@Tomek_TF Calma, jeszcze ma wtorek i może spiąć pośladki.

1

Jak to mówią tam u nas: Bona Nadal i Força Barça! Także wszystkiego Barcelońskiego moi drodzy, i żeby Barcelona była bardziej Barcelońska :)

1

@msmsms Aczkolwiek, nie wiem jak Ty to widzisz, ale spot pokazuje osoby młode, za to ja u siebie na dzielni (i nie tylko na dzielni) zauważam raczej że to osoby dorosłe i starsze nie noszą maseczek lub noszą ją w sposób nieprawidłowy, a młodzież stosuje się do zaleceń...

4

@Guffi Bo miał Matkę Polkę bo Matka Boska Częstochowska a Częstochowa gdzie leży jak nie w Polsce? No przecież nie we Francji. No a jak Ona z Naszych to i On nasz czyli Polak. ~ Kazimiera Solejukowa

0

@sonek czy choinka zmieści się w stojak

2

@zadafcb Może Pani Joanna ma dwie osobowości. Na jednym ramieni siedzi jej aniołek, na drugim diabełek, a gdy jedno nią aktualnie zarządza to o drugim nie pamięta.

3

@NeroTFP Dezynfekowanie się jest wręcz wskazane. To samo, gdy Cię zatrzymają prowadzącego pojazd i poczują alkohol to jest to objaw, że stosujesz się do reżimu sanitarnego.

0

@Mathew16 A ja tak samo tylko nie z własnej woli.

1

@MesQueUnClub96 Dopóki Griezmann był na boisku to ta gra jakoś tam się trzymała kupy mimo jego błędów. No ale ten Trincao nawet utrzymać równowagi nie umie i za tym idzie efekt domina. Przynajmniej w moim odczuciu tak jest.

3

Być może ktoś nie umie przyznać co jest naprawdę nie tak, ale nie wiem, być może się mylę.

2

@VenoM Ogólnie jest dobrze, ale jest źle.

0

@NaFazieHitman Uwaga! Wiadomość z ostatniej chwili: dwa niebieskie pelikany wróciły. Następną piosenkę dedykujemy pani Wioletce z restauracji i panu magistrowi z apteki.

2

@Dzemix111 Swoją drogą List z Nigerii to świetny odcinek.

0

@badej60 Odmrożona. Osobiście dzisiaj widziałam

2

@damianex10 I kto je profesur?
A jeszcze dobre było: -Ksiądz Maciej je u siebie?
-Nie, nie je, czyta.

1

@Pertezm zdolna jak na 4 latka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?