July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio87 Tylko bez papryki, z rukolą i gorgonzolą. Takie trenowanie kelnerki dla sportu.
1
Ehhhh. W znanym nam dotąd świecie dzisiaj skończyłaby się ta szopka i wszystko wróciłoby do normy. A tak to człowiek dalej żyje w oficjalnej niewiedzy.
0
@arasz1819 Jak mówię to mówię, a jak mówię to wiem.
2
@GIGAKOKS Jeśli nie masz ukończonych 26 lat i nadal się uczysz to rodzice mają ustawowy obowiązek Cię utrzymywać.
0
@DaPi Wspinam się do dołu i cofam w przód
0
Czy to jeszcze La Rambla, czy to już M jak Mdłości?
0
@wojopancer czyli Babcia
0
@RosjaninBut Ja uważam, że każda decyzja tego zarządu, każde działanie lub jego zaniechanie to porażka, a każda kolejna sprawa tylko ten zarząd pogrąża.
1
@GIGAKOKS Wysłał ci faksem tę wiadomość,?
0
La Ramblo wyciszmy się... Nie mam na myśli zakneblowania Was. Każdy ma prawo do wypowiedzi, chyba, że z jakichś szczególnych przyczyn je mu ograniczono lub odebrano, ale nie dajmy się zwariować. Tak naprawdę nie wiemy nic o tym jak jest i prędko się nie dowiemy.
1
@kamson24 Jedno nie wyklucza drugiego.
0
@MaFCB Czasem decyduje o tym lekarz, że chce mieć wszystkich na jedną godzinę zapisanych. Ja tak miałam do lekarza medycyny pracy, że wszyscy na tą samą godzinę, i siedź w tłumie i czekaj kiedy łaskawie wejdziesz choć czas ci już dawno minął.
0
@Bamek94 No siema!
3
@Prezes_sycylijczyk To o 1317 za dużo.
0
@NeroTFP Lepszy od Ciebie nigdy Cię nie skrytykuje...
0
@JORD10 Prezydent gospodarz. Jestem za :)
6
@tobiasson92 Niezawisłości czy bycia nie z tej opcji? Bo ta niezawisłość tylko pięknie brzmi, ale z rzeczywistością wiele wspólnego nie ma. Tak było, jest i będzie.
2
@Mordechaj Prawda jest taka, że lepiej może być tylko jeśli przyjdzie naprawdę nowa siła. Teraz to wybór między większym a mniejszym złem.
2
@szymonekk Nie bo nie.
2
@KrystianR Ja proponuję zrobić nowy dział LR o nazwie La Politica albo coś takiego.
1
@FranzMaurer Nienawiść bije na kilometr...
0
@Kluivert_P Bo najłatwiej oceniać innych, a w swym obliczu w lustrze nie dostrzegać własnych wad...
0
@Avada Kedavra Prawda z każdej perspektywy może być inna
0
Nosz kurka wodna, wreszcie Antek ubrany.
4
Trzyma Antka na dogrywkę, co nie?
0
@Elnuum Ma 5 zmian a cyka się jakby miał jedną.
0
@GeraltzKatalonii Si
0
@norbi77 Luisa. Przypominam do czego on jest zdolny.
1
@gumaz Jeden na tak, dwa razy na nie.
2
@MESSIah16 A ostatnio ktoś mi powiedział, że najbliżej mu do programu Trzaskowskiego i się uśmiałam xd