0

@Nazio87 Tylko bez papryki, z rukolą i gorgonzolą. Takie trenowanie kelnerki dla sportu.

1

Ehhhh. W znanym nam dotąd świecie dzisiaj skończyłaby się ta szopka i wszystko wróciłoby do normy. A tak to człowiek dalej żyje w oficjalnej niewiedzy.

0

@arasz1819 Jak mówię to mówię, a jak mówię to wiem.

2

@GIGAKOKS Jeśli nie masz ukończonych 26 lat i nadal się uczysz to rodzice mają ustawowy obowiązek Cię utrzymywać.

0

@DaPi Wspinam się do dołu i cofam w przód

0

Czy to jeszcze La Rambla, czy to już M jak Mdłości?

0

@wojopancer czyli Babcia

0

@RosjaninBut Ja uważam, że każda decyzja tego zarządu, każde działanie lub jego zaniechanie to porażka, a każda kolejna sprawa tylko ten zarząd pogrąża.

1

@GIGAKOKS Wysłał ci faksem tę wiadomość,?

0

La Ramblo wyciszmy się... Nie mam na myśli zakneblowania Was. Każdy ma prawo do wypowiedzi, chyba, że z jakichś szczególnych przyczyn je mu ograniczono lub odebrano, ale nie dajmy się zwariować. Tak naprawdę nie wiemy nic o tym jak jest i prędko się nie dowiemy.

1

@kamson24 Jedno nie wyklucza drugiego.

0

@MaFCB Czasem decyduje o tym lekarz, że chce mieć wszystkich na jedną godzinę zapisanych. Ja tak miałam do lekarza medycyny pracy, że wszyscy na tą samą godzinę, i siedź w tłumie i czekaj kiedy łaskawie wejdziesz choć czas ci już dawno minął.

0

@Bamek94 No siema!

3

@Prezes_sycylijczyk To o 1317 za dużo.

0

@NeroTFP Lepszy od Ciebie nigdy Cię nie skrytykuje...

0

@JORD10 Prezydent gospodarz. Jestem za :)

6

@tobiasson92 Niezawisłości czy bycia nie z tej opcji? Bo ta niezawisłość tylko pięknie brzmi, ale z rzeczywistością wiele wspólnego nie ma. Tak było, jest i będzie.

2

@Mordechaj Prawda jest taka, że lepiej może być tylko jeśli przyjdzie naprawdę nowa siła. Teraz to wybór między większym a mniejszym złem.

2

@szymonekk Nie bo nie.

2

@KrystianR Ja proponuję zrobić nowy dział LR o nazwie La Politica albo coś takiego.

1

@FranzMaurer Nienawiść bije na kilometr...

0

@Kluivert_P Bo najłatwiej oceniać innych, a w swym obliczu w lustrze nie dostrzegać własnych wad...

0

@Avada Kedavra Prawda z każdej perspektywy może być inna

0

Nosz kurka wodna, wreszcie Antek ubrany.

4

Trzyma Antka na dogrywkę, co nie?

0

@Elnuum Ma 5 zmian a cyka się jakby miał jedną.

0

0

@norbi77 Luisa. Przypominam do czego on jest zdolny.

1

@gumaz Jeden na tak, dwa razy na nie.

2

@MESSIah16 A ostatnio ktoś mi powiedział, że najbliżej mu do programu Trzaskowskiego i się uśmiałam xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?