July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kamilos84 Tak, w Xiample
0
@bartekvisca Dobre pytanie
5
@Medium Tak, to alkoholizm. Miłe złego początki, ale dobrze że Ci tam w głowie coś przebłyskuje.
0
Ktoś tu chyba chce, żeby o nim mówiono na jedynce tak ok. 19.47
1
@BorzyKrzys Wyłącz tv bo widzę że Antoni w Tobie pożądanie wznieca, a jeszcze nie ma 22
2
@don'T.R.I.P.e Jeszcze nic
0
@Bykunn Ja dopiero włączyłam
1
@damianex10 Ja to samo. Co prawda meczu nie oglądałam, ale po bramce na 2-2 mówię: odłożę telefon, zerknę za kilka minut to strzelą do tego momentu i tak było.
0
@yoodash Ja kocham ich dwóch tak samo mocno ❤
0
@Gavinho Nigdy nie rób siku podczas snu
1
@rayqi Nie polecam pytać kobiet o wagę... nie polecam
2
A ja Wam powiem tak: dobrze, że słabszy mecz przytrafił się dziś, kiedy mamy rewanż przed sobą i jeśli go wygramy to nic to nie zmieni, niż np. w meczu o punkty.
5
Ferran, ktoś coś mówił?
1
@Przemek2323 Są też tacy, co twierdzą, że wojny nie ma, tylko to propaganda Ukrainy...
0
@tomek8756 Lepiej się raz przelecieć samolotem i wiedzieć jak to znosisz A potem aplikuj, pozdawaj wszystkie egzaminy i fruwaj w przestworzach ;)
2
@Luciano99 @BART97 To czekajcie, zapytam promotora czy przewidział mi jakieś fundusze na prowadzenie badań naukowych ;)
1
Wiem, że może to już nudne, ale nadal potrzebuje około 30 wypełnień do ankiety (A założyłam się z promotorem, że kibiców Barçy w Polsce mamy dużo i z łatwością znajdę 100 osób ) więc gdyby ktoś jeszcze zechciał wypełnić to zapraszam: https://www.webankieta.pl/ankieta/709856/charakterystyka-wyjazdow-fanoturystycznych-podejmowanych-przez-polskich-kibicow-klubu-pilkarskiego-fc-barcelona.html
Jeszcze raz wielkie dzięki. Oby Wam Xavi w trofeach wynagrodził ❤
1
@Qba2312 Sposób to były 3 kawy dziennie (w moim przypadku to dużo) i nadrabianie wszystkiego tuż przed deadline.
1
@Qba2312 Ja tak miałam na zdalnych studiach... Nie polecam
0
@MikusBarca A spróbuj z+option
0
Pół roku temu płakaliśmy bo w ogóle nie uderzali na bramkę. Coś się jednak zmieniło.
0
@Godlo To dobrze że na piwno, to dla wątrób naszych zawodników nie będzie nic strasznego ;)
1
@MesQueUnClub96 Tylko wtedy mieliśmy siwego bajeranta
1
Mnie tam cieszy pojedynek dwóch najlepszych piłkarzy świata
0
@Yoshi94 Małe studio, dwóch gości do losowania, w tle wyniki losowania. Elo
0
@JimMorrisonFCB To nic...
0
@OsamaDembele Awans Polaków na mundial
0
@JimMorrisonFCB Mają Ibrę a Ibra nikogo i niczego się nie boi
0
@VanBest No raczej sam z tego nie wyjdzie jeśli nie jest świadomy swojego problemu. A Wy, nie próbując go uświadomić wpadacie we współuzależnienie, zwłaszcza jeśli na trzeźwo jest ok. Ja niestety nie doradze, ale życzę powodzenia i trzymam kciuki, że z tego wyjdziecie.
0
@joloskyy Jeszcze jak nosili? 99% nosiło pod brodą albo z nosem na wierzchu. Efekt taki sam.