July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Qba2312 Ja tak miałam na zdalnych studiach... Nie polecam
0
@MikusBarca A spróbuj z+option
0
Pół roku temu płakaliśmy bo w ogóle nie uderzali na bramkę. Coś się jednak zmieniło.
0
@Godlo To dobrze że na piwno, to dla wątrób naszych zawodników nie będzie nic strasznego ;)
1
@MesQueUnClub96 Tylko wtedy mieliśmy siwego bajeranta
1
Mnie tam cieszy pojedynek dwóch najlepszych piłkarzy świata
0
@Yoshi94 Małe studio, dwóch gości do losowania, w tle wyniki losowania. Elo
0
@JimMorrisonFCB To nic...
0
@OsamaDembele Awans Polaków na mundial
0
@JimMorrisonFCB Mają Ibrę a Ibra nikogo i niczego się nie boi
0
@VanBest No raczej sam z tego nie wyjdzie jeśli nie jest świadomy swojego problemu. A Wy, nie próbując go uświadomić wpadacie we współuzależnienie, zwłaszcza jeśli na trzeźwo jest ok. Ja niestety nie doradze, ale życzę powodzenia i trzymam kciuki, że z tego wyjdziecie.
0
@joloskyy Jeszcze jak nosili? 99% nosiło pod brodą albo z nosem na wierzchu. Efekt taki sam.
0
20 dla Dawida od włoskiego sędziego!
0
@Criss18Barca Na pewno jeśli chłopcy są za nim, to nie należało tego tak załatwić. Skoro ma pomysł to proszę bardzo, niech działa dalej. Ten sezon można potraktować jako pewien rodzaj zmęczenia organizmów.
0
Pamiętajcie, na igrzyskach będzie superkompensacja!
1
@Kgorecki2500 orzechowe M&M's
1
@Luciano99 Jakby Polo do mnie zadzwonił to jestem w stanie rzucić wszystko i już od środy pracować z chłopakami. No niech mają te 2 dni wolnego.
1
Ja tam dzisiaj jestem zadowolona z chłopaków, chociaż tego miejsca na podium brakuje. Kamil mimo gorszej formy bije kolejny rekord. W styczniu nikt by się nie spodziewał, że jeszcze zaświeci jakiś promyczek nadziei :)
1
@kamiVeB Bo tak. Mi np strona FIS-u nie działa. Gdyby nie skijumping.pl czekałabym do 10
0
@Tomek54321 Nie żałuj kogoś kto ma Cię gdzieś. Daj sobie teraz czas i luz, oczyść głowę i idź dalej.
1
@Fizzy Womack Jak chcesz to jedz. Nie musisz szukać akceptacji na la rambli. Wystarczy, że ja pozwalam.
2
@tomek8756 Mi dziś odwołali jedne zajęcia "bo Biden przyjeżdża".
0
@Cule1234 Pan Sygnalista
3
@BART97 Nie wiem, ale jak chodzę po mieście i widzę młode Ukrainki same z dziećmi w wózkach to chce mi się płakać na myśl, że są w takim położeniu.
1
@Commandement Ja napisałam rozdział licencjatu w jeden dzień. No i tak od 3 tygodni nic nie tknęłam dalej :(
1
@RomanHoffer Można przeczuwać, zarówno swoją jak i kogoś. Ale jeśli te myśli nie mają realnych podstaw, to idź do psychologa, bo takie myśli są uciążliwe i autodestrukcyjne.
2
@MesQueUnClub96 I tylko 35 pkt straty w klasyfikacji małej kryształowej kuli :)
3
@Kengo Ja się nawet cieszę, bo znając moje szczęście to ja bym musiała ten obiad na kuchence zostawiać xddd
0
Biedna belka, jakby ona co komu zawiniła. Jeszcze głupią z niej robią.
0
@FCMichalo A ja jak słyszę hymn Realu przed klasykiem to coś we mnie wrze...