2

@Deviler Mogą być, ale ja będę sędzią.

0

@MarianoItalianoVero W Monachium nie ma takiej plaży.

0

Dawać mnie tego Messiego tu to zobaczycie jak będą wygrywać.

0

Mare meva.........

1

@Gracek10 A ja bym nie oceniała Lewego przez pryzmat jego żony.

1

@capoN Ja dalej prasuję ręczniki, chyba jedynie nie prasuję ubrań do chodzenia po domu i takich które nie wymagają prasowania.

0

@FcPortoFan1999 Dwudziestki Stocha, Krafta, Zajca i Prevca. (Jeśli o kimś jeszcze zapomniałam to przepraszam)

1

0

@Donnie_Darko Taką kadrę jaka jest to oczywiście należałoby rozwiązać. Nic nie zmieni zmiana selekcjonera jeśli grają ci sami ludzie w ten sam sposób.

0

@Hrzan Na pewno nic się w tym kraju nie zmieni, jeśli ciągle ci sami - jedni czy drudzy - będą u władzy.

1

Hymn Norwegii brzmi znajomo...

2

Przyznam szczerze, że gdyby var tego nie sprawdził to bym raczej nie pomyślała, że tam jest spalony. Ale wizualizacja varu wszystko wyjaśnia, więc o czym tu mowa...

3

Te zawody trzeba przerwać albo odwołać drugą serię, a nie pchać skoczków na zatracenie.

1

@Kitek1640 B2/C1

1

@Herato Ja się jej nie dziwię. Niezależnie od woli pani poszkodowanej, zdrada to zdrada. I to jest fakt, że Dani zdradził żonę.

0

@Xxxbarca4ever Lądowanie na 16. No ale to Stefi... oczywiście personalnie nic do niego nie mam.

1

@konrad1661 Z prawnego zmieniło. Gorzej, że z faktycznego nie zmieniło nic.

1

Wiecie co? Cieszy mnie 20 Kamila. I to jeszcze od Niemca ;)

1

@Comentateiro Zaraz stwierdzą nieważność naszego istnienia jak nieważność pierwszego małżeństwa Kurskiego

1

@speed1 Nie wiem jak jest w Hiszpanii, ale u nas termin liczy się od momentu właściwego rozeznania, czyli w tym przypadku dowiedzenie się jak było naprawdę.

0

@Deviler Wszystkie

0

@LukaszFan Sędziom się popierniczyło. To oni płacili nam zadośćuczynienia za te wały. A że oni gramotni jak Patryk Pietrek to poszła taka fama, że my im.

0

@FcPortoFan1999 od marca do maja/czerwca 2020 to zupełnie nic się nie działo, a dopiero potem było granie przy pustych trybunach

2

@Nhyz Gorzej, że wróci na klasyk, a potem zaraz repka i znowu chłopak się traumy nabawi.

0

Ale z tą Young Leosią to przesadzili...

0

@masq Akurat Macrone to ja nie wiem, czy ma aż takie wysokie IQ

1

@_Specjalista Oni pozorują ciężką pracę. "Proces trwa " ale nic się nie dzieje, nic się nie posuwa.

0

Przynajmniej z somsiadem wygraliśmy...

0

@katalonczyk987 Może masz wynik z zeszłego tygodnia jak go zdyskwalifikowali

0

@Katalonbar Tak samo jak Kounde z łańcuszkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?