0

@Dieselzor Wrzuć termometr do piekarnika i wyślij im zdjęcie na dowód że masz gorączkę i nie przyjdziesz

0

@Kengo A tak sobie zrobiła dziecko z powinowaconym wujkiem...

0

@Hubsao To niestety nie ma znaczenia. Chyba, że nie będzie możliwe odnalezienie ich bądź pomimo odnalezienia ich nie będzie z nimi kontaktu będziecie mogli przejąć ich część po jakimś czasie.

0

@Hubsao A czy rodzeństwo miało dzieci? Bo jeśli nie, to chyba siłą rzeczy dziedziczy to Twój rodzic, który w przypadku bezdzietności rodzeństwa jest jego spadkobiercą.

0

@derlysy1979 Wolska dla Wolaków!

3

@DaPidejpi 0, przy mocnych porywach 2.

2

@Lola120 Gdyby nie antybiotyk to bym nie wyszła z covida, tylko z tego świata. Także wiesz, trochę to mit z tym, że antybiotyki nie działają na wirusy, a dokładniej to przy intencjach wirusowych często wdają się bakterie, które nasilają objawy.

0

Choroba wieku dziecięcego. To trzeba przejść, to się samo kiedyś skończy.

0

@Unique Z tego, co jest w oświadczeniu Cristiano, nowonarodzony chłopczyk zmarł, a więc nie poroniła. Tak czy siak, strasznie przykra sprawa.

0

@LS Niedługo im się alfabet skończy xd

4

Interesować może się każdy, proszę bardzo. Tak czy siak, Gavi zostaje tu. Już z nim rozmawiałam.

1

@MesQueUnClub96 Zamiast Tuska?

2

@Kamilos84 Tak, w Xiample

0

@bartekvisca Dobre pytanie

5

@Medium Tak, to alkoholizm. Miłe złego początki, ale dobrze że Ci tam w głowie coś przebłyskuje.

0

Ktoś tu chyba chce, żeby o nim mówiono na jedynce tak ok. 19.47

1

@BorzyKrzys Wyłącz tv bo widzę że Antoni w Tobie pożądanie wznieca, a jeszcze nie ma 22

2

@don'T.R.I.P.e Jeszcze nic

0

@Bykunn Ja dopiero włączyłam

1

@damianex10 Ja to samo. Co prawda meczu nie oglądałam, ale po bramce na 2-2 mówię: odłożę telefon, zerknę za kilka minut to strzelą do tego momentu i tak było.

0

@yoodash Ja kocham ich dwóch tak samo mocno ❤

0

@Gavinho Nigdy nie rób siku podczas snu

1

@rayqi Nie polecam pytać kobiet o wagę... nie polecam

2

A ja Wam powiem tak: dobrze, że słabszy mecz przytrafił się dziś, kiedy mamy rewanż przed sobą i jeśli go wygramy to nic to nie zmieni, niż np. w meczu o punkty.

5

Ferran, ktoś coś mówił?

1

@Przemek2323 Są też tacy, co twierdzą, że wojny nie ma, tylko to propaganda Ukrainy...

0

@tomek8756 Lepiej się raz przelecieć samolotem i wiedzieć jak to znosisz A potem aplikuj, pozdawaj wszystkie egzaminy i fruwaj w przestworzach ;)

2

@Luciano99 @BART97 To czekajcie, zapytam promotora czy przewidział mi jakieś fundusze na prowadzenie badań naukowych ;)

1

Wiem, że może to już nudne, ale nadal potrzebuje około 30 wypełnień do ankiety (A założyłam się z promotorem, że kibiców Barçy w Polsce mamy dużo i z łatwością znajdę 100 osób ) więc gdyby ktoś jeszcze zechciał wypełnić to zapraszam: https://www.webankieta.pl/ankieta/709856/charakterystyka-wyjazdow-fanoturystycznych-podejmowanych-przez-polskich-kibicow-klubu-pilkarskiego-fc-barcelona.html
Jeszcze raz wielkie dzięki. Oby Wam Xavi w trofeach wynagrodził ❤

1

@Qba2312 Sposób to były 3 kawy dziennie (w moim przypadku to dużo) i nadrabianie wszystkiego tuż przed deadline.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?