0

@Sulimo Zdecydowanie milka z całymi orzechami laskowymi, albo ta z toffee i orzechami laskowymi :)

5

@Kapitan hawk Czym jest prawdziwa włoska kawa?

0

To losowanie całych drabinek jakoś mi nie przypadło. Wolałam jak każdy etap losowali na bieżąco.

3

@Lola120 Ej no, ale tak dwóch na raz? Zostawiłabyś jednego dla mnie...

0

@AdamaTraore nie ma za co ;)

17

@patry295 ten Gavi to taki dobry chłopak jest. Zawsze dzień dobry na klatce powie

11

@AdamaTraore Siaba daba da amore

0

@SuperGamon Również Moltes gracies :)

1

@maciar Dzięki :)

1

Gdyby komuś jeszcze umknęło, to jeszcze raz zamęczę Was swoją ankietą. Brakuje mi kilkudziesięciu wypełnień, więc liczę na Was :)
https://www.webankieta.pl/ankieta/709856/charakterystyka-wyjazdow-fanoturystycznych-podejmowanych-przez-polskich-kibicow-klubu-pilkarskiego-fc-barcelona.html

1

@barcelonaLM I dobrze, i niech Ci ta pamięć nie wraca

0

@marko111122 Xddddddddddd

0

Gavi na boisko i jeszcze ich przetrzepią

0

@tomek8756 obowiązki zawodowe

0

A ja mam i kanały i viaplay, i meczu nie obejrzę, legalnie. Czy to sprawiedliwe? Cóż, czym właściwie jest sprawiedliwość?

0

@DaPidejpi Fakt, zapomniałam o tym...

2

@MrPGG Świetny pomysł z tą godziną w środku tygodnia.

0

@Bykunn Teraz jest normą, że się spóźnia 5-7 minut tak normalnie. Przynajmniej na mojej linii.

0

@Tomo1989 Nasza kolej wydaje się być zaatakowana przez ostatnie 2-3 tygodnie i ja nie żartuję. Nigdy nie było tyle tak znacznych opóźnień, a od tych kilku tygodni 2-3 razy w tygodniu się gdzieś poważnie spóźniłam lub nie dojeżdżam.

0

@konajoncek U mnie wczoraj 95 była 20 groszy mniej w porównaniu do niedzieli (z 6.99 na 6.79). Nie wiem jeszcze jak dzisiaj.

1

@MesQueUnClub_87 Tosty, ale bez szynki i sosu

13

Przynajmniej chłop jest zły, a nie się głupkowato uśmiecha i mówi że nic się nie da zrobić.

0

@Virusk3 to i tak lepiej niż być jak Stoch aktualnie, z całą sympatią do Kamila

1

@Ali3231 dla ścisłości konkurs jutro i w sobotę, ten sam, czteroseryjny

1

Może to i lepiej. Real się wymęczy w tygodniu, to może w lidze zacznie gubić punkty.

1

@Kitek1640 Ja podobnie tylko wróciłam z uczelni

0

A 5 lat temu był taki piękny wieczór...

0

Jeśli ktoś na fali zwycięstwa zechciałby wypełnić krótką ankietkę o wyprawach kibiców Barçy to serdecznie zapraszam, bo wciąż brakuje mi wypełnień :)
https://www.webankieta.pl/ankieta/709856/charakterystyka-wyjazdow-fanoturystycznych-podejmowanych-przez-polskich-kibicow-klubu-pilkarskiego-fc-barcelona.html

0

@Patrykl145 Podbijam pytanie

1

@DonAndresFCB Dzisiaj by z nami nie wygrali, ale było co było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?