July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Zdecydowanie milka z całymi orzechami laskowymi, albo ta z toffee i orzechami laskowymi :)
5
@Kapitan hawk Czym jest prawdziwa włoska kawa?
0
To losowanie całych drabinek jakoś mi nie przypadło. Wolałam jak każdy etap losowali na bieżąco.
3
@Lola120 Ej no, ale tak dwóch na raz? Zostawiłabyś jednego dla mnie...
0
@AdamaTraore nie ma za co ;)
17
@patry295 ten Gavi to taki dobry chłopak jest. Zawsze dzień dobry na klatce powie
11
@AdamaTraore Siaba daba da amore
0
@SuperGamon Również Moltes gracies :)
1
@maciar Dzięki :)
1
Gdyby komuś jeszcze umknęło, to jeszcze raz zamęczę Was swoją ankietą. Brakuje mi kilkudziesięciu wypełnień, więc liczę na Was :)
https://www.webankieta.pl/ankieta/709856/charakterystyka-wyjazdow-fanoturystycznych-podejmowanych-przez-polskich-kibicow-klubu-pilkarskiego-fc-barcelona.html
1
@barcelonaLM I dobrze, i niech Ci ta pamięć nie wraca
0
@marko111122 Xddddddddddd
0
Gavi na boisko i jeszcze ich przetrzepią
0
@tomek8756 obowiązki zawodowe
0
A ja mam i kanały i viaplay, i meczu nie obejrzę, legalnie. Czy to sprawiedliwe? Cóż, czym właściwie jest sprawiedliwość?
0
@DaPidejpi Fakt, zapomniałam o tym...
2
@MrPGG Świetny pomysł z tą godziną w środku tygodnia.
0
@Bykunn Teraz jest normą, że się spóźnia 5-7 minut tak normalnie. Przynajmniej na mojej linii.
0
@Tomo1989 Nasza kolej wydaje się być zaatakowana przez ostatnie 2-3 tygodnie i ja nie żartuję. Nigdy nie było tyle tak znacznych opóźnień, a od tych kilku tygodni 2-3 razy w tygodniu się gdzieś poważnie spóźniłam lub nie dojeżdżam.
0
@konajoncek U mnie wczoraj 95 była 20 groszy mniej w porównaniu do niedzieli (z 6.99 na 6.79). Nie wiem jeszcze jak dzisiaj.
1
@MesQueUnClub_87 Tosty, ale bez szynki i sosu
13
Przynajmniej chłop jest zły, a nie się głupkowato uśmiecha i mówi że nic się nie da zrobić.
0
@Virusk3 to i tak lepiej niż być jak Stoch aktualnie, z całą sympatią do Kamila
1
@Ali3231 dla ścisłości konkurs jutro i w sobotę, ten sam, czteroseryjny
1
Może to i lepiej. Real się wymęczy w tygodniu, to może w lidze zacznie gubić punkty.
1
@Kitek1640 Ja podobnie tylko wróciłam z uczelni
0
A 5 lat temu był taki piękny wieczór...
0
Jeśli ktoś na fali zwycięstwa zechciałby wypełnić krótką ankietkę o wyprawach kibiców Barçy to serdecznie zapraszam, bo wciąż brakuje mi wypełnień :)
https://www.webankieta.pl/ankieta/709856/charakterystyka-wyjazdow-fanoturystycznych-podejmowanych-przez-polskich-kibicow-klubu-pilkarskiego-fc-barcelona.html
0
@Patrykl145 Podbijam pytanie
1
@DonAndresFCB Dzisiaj by z nami nie wygrali, ale było co było