1

@Rust_Cohle Godzinka i dopiero się zacznie zachrzan na dziś...

0

@ElKamil Zagra tylko gorzej rozstawiona (trudniejszy rywal)

0

@Azi Powiat Otwocki, chyba na wszystkich tu ta cena

0

@Azi U mnie jest 5,97

0

@Kukiz FCB No ja mistrzem matematyki nie jestem, ale nie no panie...

0

@Dzemix111 5 groszy

0

Jakoś tak młodziej się człowiek poczuł

0

@ArterkHD Jeśli to ta jedna to dacie z tym radę. Jeśli nie, to będzie to tylko pretekst do rozstania.

0

@MrPGG Jest świadom tego, co go czeka.

2

@bartulek98 To prawda. Nawet ostatnio w telewizji rozmawiali o tym, żeby nie robić rewii mody na cmentarzu bo to nie o to tu chodzi.

1

Halo, panie Xavi, gdzie Pan?

4

@JohnnyBarca 27 października to ewidentnie nasz dzień. Visca el Barça!

2

A tak mi się wstawać nie chciało, a tu takie niusy :)

0

@Foesum Którego z nas każdy żądał

2

@Bykunn Nie obrażaj dziadów

0

Raz się przegrywa, raz się przegrywa...

2

@Messibestplayerintheworld On był przejściowy do bycia przeciętniakiem.

0

@kkbarca zawsze ufająca

1

@martin3131 Żadnej telewizji nie należy wierzyć. Zwłaszcza tym dwu.

0

Trochę to już nudne...

0

@Dankhog Ja jestem paralityczką i współczuję każdemu kto ze mną tańczy.

0

@TheNekro94 bo zgłosili się tylko reklamodawcy

0

@Tridente2015 Też. A już chciałam swój telefon obwiniać.

1

Polacy be like:
Nie ma obostrzeń: gdzie obostrzenia jak tyle zakażeń?
Są obostrzenia: To łamie moją wolność zapewnioną w Konstytucji, a i tak nic nie daje!!!

I tak już półtora roku...
Miłej soboty :)

0

Dyskutujcie czy Messi dostanie czy nie dostanie ZP, a ja się pytam: jak dostanie to będzie ona do zobaczenia w Barcelonie czy w Paryżu?

0

@barcelonaLM Przecież oni sobie taką Konstytucję stworzyli, żeby oni albo ich ludzie mieli otwartą furtkę. Także tego, czego tu się spodziewać.

1

@Comentateiro Coś jak gejsza. Pamiętaj, że gejsza osobiście decyduje czy pójdzie z klientem do łóżka i jest to już jakby poza umową, za którą klient płaci.

1

@Shiver Jak wolisz dziewczyny to nie zmuszaj się do chłopaka. Zdanie Twojego ojca nie ma tu znaczenia, nieważne czy jest księdzem czy kimkolwiek innym.

2

@Janiama Im bardziej śmiejemy się z Realu, tym bardziej sami kopiemy pod sobą dołki.
Tak, wiem jakie to przyjemne się z nich pośmiać ;)

3

@Odcinkowy Bo to nie od dzisiaj wiadomo, że głównym problemem jest brak merytorycznej, rzetelnej i rzeczowej opozycji, a zamiast to mamy opozycjonistów-memów. Nic się w tym kraju nie zmieni, póki nie zerwiemy z wszystkimi istniejącymi aktualnie ugrupowaniami, a przede wszystkim z ludźmi je tworzącymi, bo co z tego, np. Że jest Polska 2050, skoro większość ludzi to odrzutki z PO.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?