July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle Godzinka i dopiero się zacznie zachrzan na dziś...
0
@ElKamil Zagra tylko gorzej rozstawiona (trudniejszy rywal)
0
@Azi Powiat Otwocki, chyba na wszystkich tu ta cena
0
@Azi U mnie jest 5,97
0
@Kukiz FCB No ja mistrzem matematyki nie jestem, ale nie no panie...
0
@Dzemix111 5 groszy
0
Jakoś tak młodziej się człowiek poczuł
0
@ArterkHD Jeśli to ta jedna to dacie z tym radę. Jeśli nie, to będzie to tylko pretekst do rozstania.
0
@MrPGG Jest świadom tego, co go czeka.
2
@bartulek98 To prawda. Nawet ostatnio w telewizji rozmawiali o tym, żeby nie robić rewii mody na cmentarzu bo to nie o to tu chodzi.
1
Halo, panie Xavi, gdzie Pan?
4
@JohnnyBarca 27 października to ewidentnie nasz dzień. Visca el Barça!
2
A tak mi się wstawać nie chciało, a tu takie niusy :)
0
@Foesum Którego z nas każdy żądał
2
@Bykunn Nie obrażaj dziadów
0
Raz się przegrywa, raz się przegrywa...
2
@Messibestplayerintheworld On był przejściowy do bycia przeciętniakiem.
0
@kkbarca zawsze ufająca
1
@martin3131 Żadnej telewizji nie należy wierzyć. Zwłaszcza tym dwu.
0
Trochę to już nudne...
0
@Dankhog Ja jestem paralityczką i współczuję każdemu kto ze mną tańczy.
0
@TheNekro94 bo zgłosili się tylko reklamodawcy
0
@Tridente2015 Też. A już chciałam swój telefon obwiniać.
1
Polacy be like:
Nie ma obostrzeń: gdzie obostrzenia jak tyle zakażeń?
Są obostrzenia: To łamie moją wolność zapewnioną w Konstytucji, a i tak nic nie daje!!!
I tak już półtora roku...
Miłej soboty :)
0
Dyskutujcie czy Messi dostanie czy nie dostanie ZP, a ja się pytam: jak dostanie to będzie ona do zobaczenia w Barcelonie czy w Paryżu?
0
@barcelonaLM Przecież oni sobie taką Konstytucję stworzyli, żeby oni albo ich ludzie mieli otwartą furtkę. Także tego, czego tu się spodziewać.
1
@Comentateiro Coś jak gejsza. Pamiętaj, że gejsza osobiście decyduje czy pójdzie z klientem do łóżka i jest to już jakby poza umową, za którą klient płaci.
1
@Shiver Jak wolisz dziewczyny to nie zmuszaj się do chłopaka. Zdanie Twojego ojca nie ma tu znaczenia, nieważne czy jest księdzem czy kimkolwiek innym.
2
@Janiama Im bardziej śmiejemy się z Realu, tym bardziej sami kopiemy pod sobą dołki.
Tak, wiem jakie to przyjemne się z nich pośmiać ;)
3
@Odcinkowy Bo to nie od dzisiaj wiadomo, że głównym problemem jest brak merytorycznej, rzetelnej i rzeczowej opozycji, a zamiast to mamy opozycjonistów-memów. Nic się w tym kraju nie zmieni, póki nie zerwiemy z wszystkimi istniejącymi aktualnie ugrupowaniami, a przede wszystkim z ludźmi je tworzącymi, bo co z tego, np. Że jest Polska 2050, skoro większość ludzi to odrzutki z PO.