0

@Piotr89Sand Typowe xD

2

@IronSanHybrid się okaże jak się urodzi czy to jego sprawka była xD

1

@Kapitan hawk Dzięki i wzajemnie :)

2

@Szicek10 Ja już wsunęłam kilka racuszków drożdżowych z jabuszkiem, a potem będzie rybka :)

1

@Piotr89Sand Oczywiście. Jak zawsze :)

4

@MichalZZZ Ja tam poszcze.

5

@DaPi Przynajmniej jest pewność że jest ich ojcem ;)

0

@Janiama Możesz mieć rację. W końcu gospodarka długo stać nie może.

0

@Krzysztof1987 Wyhaftować

0

@Croocers Nie powinni, ale jak się trafią nadgorliwcy to kto ich tam wie...

2

@Barca1992 Chyba trzecia opcja najlepsza. Moda jest teraz taka że wsm nie wiadomo co damskie a co męskie więc luz.

1

@FDJ Owszem, wirus to patogen, a więc uzasadnione jest stwierdzenie, iż jest to patologia :P

0

@student97r Wreszcie jakaś grupa społeczna nie ma problemu hahaha

3

@Kamil92 Wręcz zamknięcie ;)

1

@DanielOOL Powiesz że zawozisz im jedzenie wtedy nic Ci nie mogą.

0

@Kibic1998 Ciepła kąpiel

2

@gurales Fajnie, że są wyjątki wśród ludzi, którzy są jeszcze szczęśliwi:)

0

@DaPi Minister Szumowski mówił, że nie może zakazać, ale nie poleca.

3

@Koors Gorzej tylko jak ci co nie pilnują tego przepisu dostaną karę. W sensie gorzej dla nich. U mnie w okolicy babeczka seniorka podobno podkablowała obsługę sklepu że obsłużyli młodszą osobę.

1

@Misugi14 Strzaeczka gościu.

0

@adiimeen Wygląda to tak, że w sporcie nic się dzieje a w mediach musi coś się dziać.

0

@Bobo25 To moi niestety zawsze stali i się śmiali z tych mniej utalentowanych (np. Ze mnie xd) ale jak przyszło co do czego, że musieli coś zaprezentować to już tak kolorowo nie było. Jeśli chodzi o wuefistów to dopiero w liceum miałam ludzi z jakimiś kompetencjami. Ale też nie wszyscy tylko akurat ci, z którymi miałam bezpośrednio do czynienia.
@PawkoFCB Ja wręcz przeciwnie. Tak naprawdę na wfie zaczęłam dobrze się czuć na drugim semestrze studiów, ale było by za kolorowo więc musiała przyjść pandemia i wszystko zniszczyć.

4

@PawkoFCB Niestety jak spojrzałam to niczym się oni nie różnią od nauczycieli w szkole. Niczym. Przynajmniej od tych, z moich szkół.

0

@BarcaInfo Wreszcie jakaś dobra wiadomość :) Gratki dla młodych rodziców!

1

@Chwytliwy akurat Chuck Norris mieszka dwie wsi od mojej... i nie są to okolice Kielc.

14

@ToWinaSedziego Głównie jest tak dlatego, że wtedy mainstreamowe media niosły ten sam przekaz, co pozwalało niektórym uważać, że jeśli trzy stacje mówią, że jest okej to jest okej. A teraz jedni obrzucają błotem drugich do woli i nawzajem.

0

@Kapitan_SW O ja też chętnie się zapoznam :)

3

@Bobo25 No i całe szczęście:)

0

@barcafan9512 Tak. Bez stanu wyjątkowego nie mogą przełożyć wyborów. A stanu wyjątkowego wcale tak łatwo się nie wprowadza jak to się opisuje w mediach.

0

@pride1899 U mnie nawał roboty, dają więcej niby zrobili na zajęciach. Niektórzy rzeczywiście oddają nam się do dyspozycji i jakby co pomagają, a niektórzy tylko stawiają wymagania i dają konkretny czas w jakim trzeba oddać pracę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?