1

#SchetynaOut... ktoś tu papuguje po nas hahahaha
#ValverdeOut

0

@Gosciuu a nie każdy kto nie ma pracy jest bezrobotny....ale spoko nie wszyscy to rozumieją.

0

@MESSIah16 Szacun, że odważyłeś się napisać to tak wprost!

0

@Bartek46 A mówią że takie rzeczy tylko w Polsce...

0

@bartekvisca Większość bezwzględną mają. Teraz, jak i 4 lata temu, nie mają zaś większości konstytucyjnej.

0

@Teletubis Miłych snów:)

1

@michal26 Kto powiedział, że polityka jest logiczna?

0

@krzychu1526 A ludzie narzekają xD

1

Gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol!

1

@MSDCbrzdyk nie zagłosujesz to też ciemnogród. Tak źle i tak niedobrze:(

1

@gumaz Ja wiem. O 21 tylko przyłączyłam ogarnąć wyniki sondażowe. Zobaczyłam, przełączyłam, oglądam mecza...aj pytanie było do panów... trudno

0

@chudym No co by nie mówić PiS robił dużo rzeczy które obiecał. Nie chcę oceniać na ile one były dobre czy złe ale zrobione.

0

@Moriarty na la rambli chyba zawsze powinna być :)

0

@Kacper1432 taka jest wada demokracji, że większość nie musi mieć racji.

0

@ProMILs Najważniejsza wiadomość dzisiejszego dnia!

1

@NeroTFP dokładnie dzieje się tak, gdy jakaś partia uzyska 231 miejsc w Sejmie. Odrzucając głosy poniżej progu może wystarczyć do tego już nawet niewiele ponad 30% poparcia.

1

@msmsms To jak branie narkotyków tyk dla narkomanów. Ciężko z tym skończyć.

0

@bixmix zaraz mecz to może zmieni się temat

0

@bixmix Aby do soboty i będzie trochę przerwy :)

1

@Sabrina_spellman Przecież oni sami się nazwali totalnymi to raz. Dwa to wcale pisu nie bronię bo też swoje na sumieniu mają. Trzy to spokojnie, to że ktoś nie popiera Koalicji Obywatelskiej to nie znaczy od razu, że popiera pis i ogląda tylko jedną telewizję...nie denerwuj się bo nie chcę atakować ani Ciebie ani Twoich poglądów a tylko wyrazić swoją opinię wyrobioną na podstawie różnych źródeł informacji.

0

@Sabrina_spellman No kto jak kto ale u totalnych to szczerość na ostatnim miejscu jest... no chyba że u sów i innych zwierząt... (Nie mówię oczywiście że inni prawdomówni)

0

@krzychu1526 kto go tam wie jak to człowiek bez honoru.

0

@Delolen jeszcze się do PiSu przystawi i powie że K.Morawiecki był Winkelriedem narodu.

1

No niby #ValverdeOut a jednak #ValdesOut .... wygląda jakby nazwiska pomylili.

0

@Gitarkafcb zostawić puste pole to niebezpieczne na wypadek ewentualnych malwersacji, lepiej skreślić wszystkie pola.

0

@ChampionLW Mądrze prawisz. Polać Ci...

1

@osa91 Właśnie dlatego napisałam to w kwestii wyjaśnienia, niekoniecznie konkretnie do Ciebie, a po to by dopełnić wypowiedź dla zupełnie zielonych w tym temacie.

3

@osa91 Wojewodowie są zawsze z ramienia partii rządzących bo to przedstawiciele rządu w terenie tak dla wyjaśnienia.

3

@voytoos1989 Co do mediów publicznych to za czasów PO nikt nie ogarniał że to propaganda bo żadne liczące się media nie mówiły niczego innego. Co oczywiście upewniało ludzi, że w takim razie wszystko to jest prawdą, a nigdy publiczne media nie będą obiektywne w 100% kto by nie sprawował rządów.

0

@blue_shark ogólnie cudowne jest mieć wolne:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?